Bookmark and Share

Druhá schůzka již přinesla závěry

Vydáno dne 16. 03. 2013 (2445 x přečteno)

V pátek 8. února se v petrovské hasičské zbrojnice konala druhá schůze ligy GrandPrix Hodonín. Na této schůzce se projednaly změny v pravidlech a schválila se nové pravidla platné pro rok 2013. V tomto ročníku nás čeká 13 soutěží zařazených do ligy GP. 


Začátky soutěží jsou jako již tradičně ve 13:00 hod, jen první sobotu v srpnu se uskuteční noční soutěž v Prušánkách a soutěže ve Vacenovicích mají také stanovený začátek na jinou hodinu. Od začátku února známe novou radu GPHO. Nová rada je ve složení - D. Ingr, V. Marada, A. Šalša, M. Matějíček, T. Janůš, P. Buzík a předseda a pokladník T. Sklenák.

Soupis soutěží, seznam rady atd. také naleznete na stránkách – www.oshhodonin.cz

Mezi zásadní změny patří zcela určitě otevření ligy i pro zájemce z jiných okresů a omezení v půjčování. Bližší informace se dočtete v nových pravidlech. Rada GP HO má od letošního roku kontaktní e-mail – gpho@seznam.cz

Družstvo, které chce „brát body“ v letošním ročníku GPHO od první soutěže, musí zaplatit poplatek 1000,-Kč před zahájením první soutěže ve Vacenovicích, tj. 27. 4. 2013. Do ligy se lze přihlásit během celého ročníku a to vždy před zahájením soutěže, z které chce „brát“ družstvo již body. Samozřejmě se nebudou body dopočítávat pozpátku.  Poplatek je třeba vždy zaplatit pokladníkovi ligy.

 

Za radu GPHO Tomáš Sklenák