Bookmark and Share

O víkendu se bude konat dvojkolo GP Hodonín

Vydáno dne 29. 06. 2004 (5247 x přečteno)

V sobotu 3.7.2004 se bude konat IX. ročník Memoriálu Z. Stránského v Petrově. Soutěž bude zahájena ve 13:00. A pozor je tu změna oproti tištěné pozvánce, bude se konat finále pěti nejlepších družstev o finanční částku !!!

Druhou víkendovou soutěží bude nedělní soutěž O pohár starosty obce Vlkoš. Start této soutěže je naplánován na 14:00.


Soutěž v Petrově se bude konat v hasičském areálu na travnatém povrchu s betonovou základnou. Časomíra bude elektronická se sklopnými terči. A jak už jsem avizoval v úvodu, je drobná změna oproti tištěné pozvánce. Pořadatelé z Petrova se rozhodli uspořádat finále pro pět nejlepších družstev. Ve hře bude finanční částka 1000,-Kč. Mimo to budou samozřejmě tři nejlepší družstva soutěže ( ne z finále) oceněna poháry, věcnými cenami a  finančními částkami. Soutěž je vypsána jak pro kategorii mužů, tak i žen.

Loni i předloni obsadila místa na bedně družsva z Vacenovic, Mistřic a Petrova a v obou případech ve stejném pořadí. Tak uvidíme, jestli se bude i letos historie opakovat, a nebo do pořadí na předních místech promluví i jiná družstva.

Druhou soutěží o víkendu je soutěž ve Vlkoši. Ta se bude jako vždy konat na místním fotbalovém hřišti. Kolem základny budou nataženy koberce. Časomíra bude zapůjčena do Vacenovic, takže bude známá jak družstvům z Hodonínaka, tak extraligovým družstvům. Soutěžít se bude dvoukolově.

V minulém roce se zde nejvíce dařilo Petrovu, který časem 18,02s zvítězil. Na druhém místě se umístili domácí a třetí misto ukořistily Vacenovice.

Pořadatelé obou soutěží se budou snažit zajistit plynulý průběh soutěže a dobré zázemí pro startující družstva, kterých jak doufají bude hojný počet. Tomu nahrává i to, že budou dvě soutěže za víkend, což by mohlo přilákat i družstva z větší vzdálenosti, která by zde mohla přenocovat a zpestřit si sobotní noc na zábavě v Petrově, která se bude již tradičně konat po skončení soutěže.