Grand Prix Hodonín

Běhá se podle pravidel Požárního sportu + úpravy GP Hodonín

Galavečer PS 2014

Premiérový galavečer PS na okrese Hodonín se nejen vydařil, ale sklidil i úspěch.

13 a závěrečné kolo GPHO

13 a závěrečné kolo se opět vrací do Velké nad Veličkou.

rezervace na tento závod:

http://hasicivelka.cz/Soutez.aspx

Mistříně se přepisovala historie


0ltý ročník soutěže v GP Hodonín v Mistříně ukázal že i na Hodonínsku jsou týmý které 16ctky umí. Ještě jednou velká gratulace klukům z Mistřína.

Druhá schůzka již přinesla závěry

V pátek 8. února se v petrovské hasičské zbrojnice konala druhá schůze ligy GrandPrix Hodonín. Na této schůzce se projednaly změny v pravidlech a schválila se nové pravidla platné pro rok 2013. V tomto ročníku nás čeká 13 soutěží zařazených do ligy GP. 

Emotivní schůzka GP Hodonín má jen částečné výsled

V hasičské zbrojnici v Petrově včera v podvečer proběhla velmi emotivní schůzka rady GP a zástuců pořádajících sborů seriálu GP Hodonín v požárním útoku. 

Hasička z Rohatce soutěží o titul Miss hasička 201


Na plné obrátky se v minulém týdnu rozjelo hlasování v soutěži Miss hasička 2012. Hlasovat lze mailem, smskou a také na Facebooku. Hodonínsko má v této soutěži svoje želízko v podobě Lili Hovězákové z Rohatce. V soutěži ji najdete pod sťastným číslem 13.

Soutěž v Čeložnicích přeložena

Z důvodu účasti velkého množství jednotek na rozsáhlém lesní požáru v Bzenci bylo rozhodnuto o přeložení dnešní pohárové soutěže v Čeložnicích o týden. Uskuteční se tak příští sobotu 2. června od 13:oo hodin.

Za změnu termínu se tímto omlouváme.

 

Rada Grand Prix

Termínovka GP Hodonín 2011

Termínovka Grand Prix Hodonínska již zná kompletně své termíny pro sezonu 2011. Oproti loňskému roku se seriál rozrostl o tři soutěže. Konkrétně jarní soutěž ve Vacenovicích, která celý ročník otevře. Svoji obnovenou premiéru pak po mnoha letech zažijí pohárovky ve Vnorovech a Vřesovicích.

Pozvánka na schůzku Grand Prix Hodonín

Ve čtvrtek  11. 11. 2010 od 18:00 hodin se v hasičské zbrojnici v Petrově uskuteční schůzka Rady Grand Prix okresu Hodonín, pořadatelů soutěží v požárním sportu a zástupců soutěžních družstev.

V Grand Prix triumfovali znovu kluci z Vlkoše a po

Řev silných strojů, hlasivky vyhecovaných soutěžících i nadšených fanoušku požárního sportu na Hodonínsku pro letošek utichly. Okresní ligu zakončila tradičně soutěž ve Velké nad Veličkou. Na Horňácko přijelo o poslední body bojovat početné startovní pole pětadvaceti mužských a třinácti ženských kolektivů.

Termínovka GP Hodonín 2010

V tabulce níže jsou uvedeny místa a termíny soutěží Grand Prix mužů a žen v okrese Hodonín. V letošním roce jsou nově všechny pohárové soutěže zařazené do seriálu Grand Prix jednokolové, bez ohledu na počet zúčastněných družstev.

Pozvánka na schůzku rady GP Hodonínska

V úterý 8. prosince od 18:30 hodin se v hasičské zbrojnici v Petrově uskuteční tradiční schůzka rady Grand Prix Hodonínska v požárním sportu. Programem schůze bude sestavení termínového kalendáře pro sezonu 2010, úprava pravidel a další organizační záležitosti. Účast zástupců SDH, které chtějí v následujícím roce pořádat soutěž zařazenou do tohoto seriálu je nutná. Zváni jsou i ostatní pořadatelé a členové soutěžních družstev.

Tituly v hasičské Grand Prix letos patří Vlkoši a

Hodonínská hasičská Grand Prix mužů i žen hlásí pro letošek dobojováno. Stejně jako loni se o ligovou tečku poslední prázdninový víkend postarala soutěž ve Velké nad Veličkou. Rozloučit se sezonou se na Horňácko přijelo téměř čtyřicet týmů.

Pohárovku v Rohatci znehodnotil vydatný liják

Nepříjemný nárazový vítr a provazy deště. S podmínkami na samé hranici regulérnosti bojovali více než s časomírou a soupeři minulou sobotu hasiči a hasičky při dalším díle okresní ligy v Rohatci. Radost z rekordní účasti dvaadvaceti mužských a devíti ženských družstev pořadatelům příliš dlouho nevydržela.

Hasiči z Vlkoše v úvodu Grand Prix drtí soupeře

Vydatné přívaly deště dlouho ohrožovaly osud druhého závodu letošní hasičské Grand Prix. Trať v Čeložnicích zkrápěly provazy vody celé sobotní dopoledne. Hodinu před zahájením soutěže se ale počasí naštěstí umoudřilo. Na dvacet mužských a deset ženských kolektivů se dokonce občas usmálo i slunce. Mezi startujícími tentokrát chyběl první tým Vacenovic, další favorité, v čele s Vlkošem nebo Petrovem, ale pod Chřiby dorazili.

Termínovka GP Hodonín 2009

V neděli 7. prosince proběhla v petrovské zbrojnici schůzka pořadatelů Grand Prix Hodonínska. Kromě zhodnocení uplynulé sezony byl sestaven také kalendář soutěží pro letošní rok. Jak to teda v roce 2009 bude vypadat?

Pozvánka na schůzku rady GP

V neděli 7. prosince od 18:00 hodin se ve zbrojnici v Petrově uskuteční pravidelná schůzka pořadatelů soutěží Grand Prix Hodonínska. Účast zájemců o pořádání soutěže zařazené do seriálu GP v příštím roce je nutná. Zváni jsou ale i zástupci dalších soutěžních družstev, případně pořadatelé soutěží mimo ligu.

Grand Prix zná vítěze – Vlkoš a Hrubou Vrbku

Další ročník hasičské Grand Prix je minulostí. Souboje s vodním živlem a časomírou vyvrcholily uplynulou neděli na Horňácku ve Velké nad Veličkou. O poslední porci bodů přijelo soupeřit jednadvacet mužských a osm ženských kolektivů.
Na rozdíl od minulých let, kdy se o celkový triumf pravidelně přetahovali hasiči z Petrova, Vlkoše a Vacenovice, byly letos karty rozdány zcela jinak.

Hasičský festival chyb v Rohatci

Hlučné stroje a rychlé běžce přivítal v sobotu rohatecký asfalt. Místní soutěží se regionální liga přehoupla do své druhé poloviny. Mírně stoupající silnice klade větší nároky nejen na soutěžící, ale i na vybavení trpící na drsném povrchu více než na trávě. Výhodou naopak je fakt, že terén zůstává i pod náporem vody pro všechny stejný.

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 47  Stránka: 

012