Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Luboše Šenkýře Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Belanský Telefon:  728124183
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 18:00 Konec rezervace: 13. 09. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHPetr Belanský
22Lásenice JHLukáš Jankovec
33Polště JHJirka Písař
44Halámky JHJan Prokes
55Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
66Frahelž JHLáďa Růžička
77Zvíkov CBMilan Šimánek
88Mníšek JHJan Zahradník
99Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
1010Hamr JHMichal Szokol
1130Chlum u Třeboně AJHPetr Belanský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Lásenice JHLukáš Jankovec
24Rapšach JHstáňa
36Stříbřec JHKateřina Pospíchalová
47Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
529Lomnice nad Lužnicí JHNicola Erhartová
630Hamr JHMichal Szokol
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.