Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Chropyně Kdy: 27. 04. 2019 10:15
Kontakt:   Sedlařík Vladislav Telefon:  sdhchropyne@seznam.c
Začátek rezervace: 13. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 25. 04. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Hlinsko PRPetr Šromota
55Kokory PRLibor Daňa
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Rokytnice PRVladislav Sedlařík
99Přílepy KMBronislav Kutra
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Zahnašovice KMPetr Miklík
1313Plumlov PVDaniel Peřina
1414Hoštice KMAntonín Novák
1515Ludéřov OLLukáš Navrátil
1616Rokytnice PRDaniel Fáber
1717Křenovice PRTomáš Bálint
1818Dětkovice PVLadislav Kořínek
1919Lukov ZLJan
2020Hrabůvka PRHonza
2121Sobíšky PRJiří Kočař
2222Domamyslice „Dvojka“PVJan Havlíček
2323Jasenice VSLukáš Komender
2424Dětkovice VYMichal Hrabánek
2525Ratiboř VSJakub Válek
2627Ludslavice KMPavel Lužík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
22Počenice KMPavel Kunčar
33Tovačov  PREliška Večeřová
44Čechy PRAdéla Janků
55Radkova Lhota PRJan Klimecký
66Zahnašovice KMPetr Miklík
77Bílovice BPVPetr Dokoupil
88Pěnčín PVMartin Bartoš
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Císařov PRBarbora Paráková
1111Polkovice PRDaniel Peřina
1212Dětkovice VYMichal Hrabánek
1313Rokytnice PRDaniel Fáber
1415Rokytnice PRDaniel Fáber
1530Kojetín  PRMartina Partykova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.