Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů Kdy: 07. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Řezníček Tomáš Telefon:  776248488
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Leskovec MužiVSTomáš
22Ratiboř MužiVSTomáš
33Lukov ZLJan
44Velká Lhota VSMatěj Blažek
55Vizovice ŽenyZLTomáš
66Lešná MužiVSJakub Grygařík
77Podolí MužiVSAleš
88Loučka ŽenyVSTomáš
99Loukov Ženy KMAleš
1010Podhradní Lhota MužiKMLukáš Smolík
1111Křekov ZLJaroslav Pinďák
1212Seninka MužiVSLukáš Smolík
1313Valašské Příkazy Muži BVSMonika Molková
1414Dolní Bečva ženyVSKristy
1515Seninka ŽenyVSLukáš Smolík
1616Trnava Muži ZLJiří Vajďák
1717Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
1818Dolní Bečva mužiVSKristy
1919Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
2020Bylnice MužiZLTomáš Hořák
2121Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
2222Lužná ženyVSRoman Čokavec
2323Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2424Bystřička VSJakub Zajíček
2525Loučka ženyVSŠimon Sedlář
2626Lužná mužiVSRoman Čokavec
2727Vlachovice ZLHana
2828Ublo ZLLibor Punčochář
2929Hošťálková VSMatěj Valůšek
3030Velká Lhota VSMatěj Blažek
3131Drnovice ženyZLMirka Húšťová
3232Slušovice Ženy ZLMonča
3333Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
3434Drnovice ZLLadislav Dorničák
3535Prlov VSŠárka Jochcová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.