Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: pohárovka 2B Kdy: 23. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský Telefon:  608871144
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSLibor Vítek
22Loučka Ženy VSLibor Vítek
33Podolí VSAleš
44Němetice VSLubomír Kunovský
55Loukov Ženy KMAleš
66Velká Lhota VSMatěj Blažek
77Lešná MužiVSJakub Grygařík
88Ublo ZLLibor Punčochář
99Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1010Velká Lhota ženyVSMatěj Blažek
1111Vlčovice NJPavel Kahánek
1212Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1313Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1414Velké Karlovice VeteraniVSKarel taborsky
1515Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
1616Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1717Brusné KMMartin Šťastný
1818Komárovice ženyVSEva Foukalová
1919Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2020Němetice veterániVSLubomír Kunovský
2121Karolinka Sklárny VSVlastimil Gášek
2222Krhová VSDalibor Sekyra
2325Karolinka Sklárny Veteráni VSVlastimil Gášek
2451Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.