Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Karel Strýc Telefon:  776 048 220
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina KMMishi
22Dětkovice VYMishi
33Prchalov BNJMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Radíkov PRMishi
77Babice VSPetr Korábečný
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Ludslavice KMMishi
1717Vrbka KMMishi
1818Velký Ořechov ZLDominik Krejčíř
1919Hoštice KMAntonín Novák
2020Lukov ZLTomas Nedbálek
2121Špičky PRŠtěpán Šindler
2222Hlinsko PRPetr Šromota
2323Vrchoslavice PVRadim Janečka
2424Brusné KMMartin Šťastný
2525Mladcová ZLMishi
2626Chropyně KMVladislav Sedlařík
2727Pasohlávky BOJiří Bednář
2828Vítonice KMHonza Bělík
2929Pravčice BKMMartin Masař
3030Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3131Podhradní Lhota KMŠtěpán Šindler
3232Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
3333Zdounky KMJiří Šauer
3434Louky ZLJakub Laciga
3535Nová Dědina SKKMDominik Krejčíř
3650Sulimov KMSvatopluk Minařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Milotice nad Bečvou PRMishi
33Pravčice BKMMishi
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Nětčice KMPetra Plachá
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1212Loukov KMmarta
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.