Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár zastupitelstva Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Kontakt:   David Roman Telefon:  608914177
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Hlinsko PRPetr Šromota
44Jasenice VSLukáš Komender
55Hranice PRVítězslav Stratil
66Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
77Prchalov BNJJakub Šenk
88Paršovice PRAntonín Růžička
99Partutovice PRmartin humplik
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Babice VSPetr Korábečný
1212Zahnašovice KMPetr Miklík
1313Špičky PRŠtěpán Šindler
1419Býškovice PRTomáš Kolda
1520Hrabůvka PRHonza
1622Býškovice mužiPRTomáš Kolda
1724Radíkov PRLucie Dreiseitlová
1825Lukov ZLJan
1926Býškovice ženyPRTomáš Kolda
2027Bořitov ABKFilip Páral

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Opatovice PRDavid Roman
22Hlinsko PRPetr Beránek
33Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Olšovec PRFilip Staněk
66Opatovice muži 35+PRDavid Roman
77Potštát PRVeronika Kocjanová
88Hranice Hranice muži 35 letPRVítězslav Stratil
99Hustopeče nad Bečvou muži +35PRZdeněk Čtvrtek
1010Drahotuše (Hranice IV) PRVáclav Šnejdrla
1111Zahnašovice KMPetr Miklík
1212Ústí muži 35+PRSDH Špičky
1313Špičky muži 35+PRSDH Špičky
1414Valšovice (Hranice VI) Muži 35+PRTomáš Kočajnar
1515Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
1616Partutovice PRVeronika Cibulková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.