Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ 2019 - Polkovice Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Mareček Tomáš Telefon:  tomas.marecek94@sezn
Začátek rezervace: 13. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* rezervace pro pořadatele-Vladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Rokytnice PRVladislav Sedlařík
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Kokory PREliška Večeřová
99Vrchoslavice PVRadim Janečka
1010Kostelany KMZdenek Bršlica
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Křenovice PRMarek Zavřel
1313Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala
1414Určice PVvaša mirvald
1515Pustiměř VYMichal Vrba
1616Želeč PVMartin
1717Doloplazy PVRené Běhal
1818Hoštice KMRadoslav Gregor
1919Sobíšky PRHonza Balint

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMPetra Plachá
22Tovačov  PREliška Večeřová
33Počenice KMPavel Kunčar
44Císařov PRBarbora Paráková
55Kojetín  PRMartina Partykova
66Čechy PRAdéla Janků
77Polkovice PRBarbora Podepřelová
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Němčice nad Hanou Ženy PVPavel Kvíčala
1010Rokytnice PRDaniel Fáber
1111Určice PVvaša mirvald
1212Pustiměř VYMichal Vrba
1313Želeč PVMartin
1414Vrchoslavice PVRadim Janečka
1515Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1616Blatec OLJitka Hrabalová
1720Morkovice KMPavel Krejčí
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.