Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Špičky Kdy: 07. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Marek Hložek Telefon:  603859607
Začátek rezervace: 23. 08. 2019 13:00 Konec rezervace: 07. 09. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJFilip Pustějovský
22Opatovice mužiPRPetr Klvaňa
33Hrabůvka PRHonza
44Radíkov PRMagdaléna Hlavová
55Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
66Jasenice VSJakub Kopřiva
77Zahnašovice KMPetr Miklík
88Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
99Kokory PRVeronika Daňová
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Býškovice PRTomáš Kolda
1212Špičky PRSDH Špičky
1313Ludslavice KMPavel Lužík
1414Hlinsko PRPetr Beránek
1515Plumlov PVRichard Soldan
1616Hranice PRVítězslav Stratil
1717Hošťálková VSRoman Hlavatý
1818Babice VSPetr Korábečný
1919Lešná VSHarry
2020Poruba PRMartin

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRSDH Špičky
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Milotice nad Bečvou PRSDH Špičky
44Opatovice ženyPRPetr Klvaňa
55Zahnašovice KMPetr Miklík
66Olšovec PRFilip Staněk
78Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
89Poruba PRZuzana Horníková
910Hlinsko PRPetr Beránek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hranice PRVítězslav Stratil
22Špičky PRSDH Špičky
33Hrabůvka PRHonza
44Černotín PRSDH Špičky
55Opatovice PRlibor roman
66Ústí PRSDH Špičky
77Poruba PRMartin
88Vysoká PRSDH Špičky
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.