Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč Kdy: 19. 07. 2019 21:30
Kontakt:   SDH Vidče,Knébl Oldřich Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 21:30 Konec rezervace: 19. 07. 2019 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vidče ženyVSOldřich Knébl
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
44Ublo ZLLibor Punčochář
55Vidče veterániVSOldřich Knébl
66Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
77Střítež nad Bečvou mužiVSMatouš Melichařík
88Dolní Bečva MuziVStomas adamek
99Vidče mužiVSOldřich Knébl
1010Loučka ženyVSŠimon Sedlář
1111Dolní Bečva ŽenyVStomas adamek
1212Hutisko MužiVSKristy
1313Vidče veteráni BVSOldřich Knébl
1414Dolní Bečva Muži 35+VStomas adamek
1515Velké Karlovice MužiVSOldřich Knébl
1616Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1717Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1818Hošťálková VSMatěj Valůšek
1919Bylnice MužiZLTomáš Hořák
2020Velké Karlovice Veteráni AVSOldřich Knébl
2121Zašová VSJaroslav Škrobák
2223Velké Karlovice MužiVSOldřich Knébl
2326Velké Karlovice Veteráni BVSOldřich Knébl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.