Český Rudolec 2019 - XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 07. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml, SDH Český Rudolec
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 20. 10. 2019 18:00
Konec rezervace: 24. 11. 2019 23:59
Začátek tipování:  07. 12. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 12. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 7. prosince 2019

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

!!!!!!!!!!!!!Pozor změna č. účtu!!!!!!!!!!!!!


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 24. 11. 2019 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 24. 11. 2019 na účet 9152813001/5500. !!!!!!Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789)!!!!!! Týmy, které do 24. 11. 2019 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 24. 11. 2019
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10884.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
22Dolní Žďár JHMichaela Nováková
33Rybova Lhota TALukáš Kouba
44Horní Pole JHMiroslav Švehla
55Slavošovice MužiCBOndřej Huml
66Bačice ŽenyTROndřej Huml
77Kamenice nad Lipou MužiPEOndřej Huml
88Budišov ŽenyTROndřej Huml
99Kostníky TRDankaKa
1010Český Rudolec MužiJHOndřej Huml
1111Zdislavice BNTomáš Švec
1212Čechtín MužiTROndřej Huml
1313Dolní Němčice MužiJHOndřej Huml
1414Černín MužiZNOndřej Huml
1515Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTROndřej Huml
1616Studená JHVojtěch Doležel
1717Chotěmice MužiTAOndřej Huml
1818Markvarec JHOndřej Pecha
1919Chotýčany MužiCBOndřej Huml
2020Nová Včelnice ŽenyJHOndřej Huml
2121Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2222Štítary ŽenyDOOndřej Huml
2323Panské Dubenky JIPetr Volavka
2424Kaliště ženyJIVlastimil Kovar
2525Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
2626Dešná B mužiJHOndřej Huml
2727Budeč JHMatěj Šmahel
2828Věž HBMartin Bárta
2929Skrýchov u Malšic MužiTAOndřej Huml
3030Peč JHRoman Vázler
3131Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3232Kaliště JIVlastimil Kovar
3333Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
3434Strmilov JHmartin pecha
3535Zdešov ženyJHNikola Vašková
3636Boršov ŽenyJIOndřej Huml
3737Lásenice JHMichaela Nováková
3838Mladoňovice MužiTROndřej Huml
3939Litovany TRPetra Mezírková
4040Světlá nad Sázavou A mužiHBOndřej Huml
4141Srubec MužiCBjan ehl
4242Čikov MužiTROndřej Huml
4343Žirovnice PEjakub
4444Radonín ženyTRjan ehl
4545Dolní Cerekev ženyJIDominika Dratnálová
4646Kostníky mužiTRDankaKa
4747Třebelovice TRJosef Bulíček
4848Mělník Blata ženyMEOndřej Huml
4949Stříbřec ŽenyJHKateřina Pospíchalová
5050Želetava MužiTROndřej Huml
5151Krotějov SportTAOndřej Huml
5252Rynárec PEJan Šátek
5353Lanšperk UOpetr
5454Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
5555Slavošovice B mužiCBOndřej Huml
5656Žďár MužiJHOndřej Huml
5757Dehtín MužiKTOndřej Huml
5858Přívrat UOpetr
5959Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
6060Černovír UOpetr
6161Stachy MužiPTOndřej Huml
6262Sedlčany MužiPBOndřej Huml
6363Libkova Voda PEPavel Kubů
6464Střížovice JHRadek Hájek
6565Petrovice TRSabina Maštalířová
6666Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
6767Slapy TAJarmila Kleinerová
6869Křenovice muži ACBJosef Melmer
6970Střížov CBKarel Kubinec
7071Rácovice TROndřej Šťastný
7172Skalice MužiPBOndřej Huml
7273Mysletice JIStanislav Dolský
7374Police TRPavel
7475Mělník Chloumek -MužiMEMilan Corna
7576Lesná TRPavel Vlček
7677Dolní Dobrouč A mužiUOOndřej Huml
7778Slavonice JHJan Dvořák
7881Choustník MužiTADavid Dvořák
7982Tučapy TAJiří
8083Stříbřec mužiJHKateřina Pospíchalová
8184Heraltice MužiTRMatěj Hroch
8285Zhoř u Tábora ŽenyTAOndřej Huml
8386Nový Rychnov PEJakub Novák
8487Hamr ŽenyJHVit Švarc
8588Milenovice PIOndřej Tušek
8690Nedabyle CBMartin Šustr
8791Menhartice TRPavel Ellinger
8892Choustník ŽenyTANela Kupková
8993Želeč mužiTAJakub Houdek
9096Drahňovice BNFilip Košata
9197Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
92100Zhoř u Tábora TALucie Nováková
93103Dolní Dobrouč Dolní Dobrouč B UOAleš Hrdina
94106Malšice TAFrantišek Kučera
95107Krasonice JIRadek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Markvarec JH--16,102019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černín ZN--16,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--16,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rybova Lhota TA--16,522019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Věž HB--16,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Dobrouč UO--17,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Grešlové Mýto ZN--17,232019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Slavošovice CB--17,272019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA--17,472019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Žirovnice PE--17,542019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choustník TA--17,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strmilov JH--17,662019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mochtín #20centimeterKT--18,122019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Tučapy TA--18,352019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Černovír UO--18,552019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Světlá nad Sázavou AHB--18,632019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Peč JH--18,772019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Střížov CB--18,802019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,852019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Český Rudolec JH--18,892019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kaliště JI--19,062019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stachy PT--19,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Štítary BDO--19,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Petrovice TR--19,912019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Mělník Blata---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Choustník TA--22,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Včelnice JH--23,872019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stříbřec JH--24,302019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hamr JH--25,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strachoňovice JI--29,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kaliště JI--39,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bačice TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zhoř u Tábora TA--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Boršov JI--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hrdějovice CB--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Budišov TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga