Němetice-výletiště 2019 - 8.Ročník Noční soutěže na 2B

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 12. 07. 2019 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovsky
Telefon:  608 87 11 44

Začátek rezervace: 28. 06. 2019 12:00
Konec rezervace: 12. 07. 2019 22:00
Začátek tipování:  12. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2019 00:00
Zadal: Lubomír Kunovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 Noční pohárová soutěž mužů a žen,

 8. ročník Memoriálu Václava Kunovského.

 

SDH Němetice si Vás dovoluje pozvat na noční pohárovou soutěž v požárním útoku.

 

Tato soutěž se koná v Němeticích na výletišti dne 12. 7. 2019

Začátek ve 22:00  hod.

                       

Čas je měřen elektronicky, terče sklopné. Soutěž bude dle pravidel VS Ligy + Pravidla vlastní.

Pravidlo Vlastní:

- Soutěž bude mít základní kolo, z něhož postoupí do finálového kola prvních 6 týmů z mužské kategorie a první 4 týmy z ženské kategorie. Pro vyhodnocení soutěže se bude počítat lepší čas z obou pokusů. Nárok na ceny mají pouze týmy, které se účastní obou kol. Pravidlo vlastní platí pouze, pokud na začátku soutěže bude registrováno v součtu obou kategorií méně než 20 družstev.

 

Požární útok se provádí na travnaté ploše, prostor kolem základny - beton.

 

Internetová registrace na Firesportu začne 28. 6. 2019 od 12:00

 

Vyhodnocení soutěže bude po skončení posledního požárního útoku do 15 minut.

 

Startovné: 150,- Kč

 

Ceny:             Muži                                                              Ženy

                        1. místo: 1200,-Kč + Pohár                            1. místo: 1000,-Kč + Pohár

                        2. místo: 800,-Kč + Pohár                              2. místo: 700,-Kč + Pohár

                        3. místo: 500,-Kč + Pohár                              3. místo: 500,-Kč + Pohár

                        4. místo: 300,-Kč

                       

                                   

 

Bližší informace na tel. 608 87 11 44 Lubomír Kunovský.                     Těšíme se na Vás.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-10710.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice MužiVSLubomír Kunovský
22Ublo ZLLibor Punčochář
33Loučka ženyVSŠimon Sedlář
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Krhová veterániVSDalibor Sekyra
66Poruba ženyPRZuzana Horníková
77Komárno KMZdeněk Žejdlik
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Jasenice VSLukáš Komender
1010Poruba MužiPRMartin
1111Podolí VSAleš
1212Hošťálková VSMatěj Valůšek
1313Zašová VSJaroslav Škrobák
1414Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1515Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1616Dřevohostice PRPatrik Josiek
1717Opatovice PRDavid Roman
1818Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lešná VS16,1515,9716,152019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Lhota VS15,5616,2616,262019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podolí VS15,4316,8716,872019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhradní Lhota KM15,0016,8816,882019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřička VS16,5016,9316,932019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS15,9118,6218,622019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Brusné KM18,4918,8218,822019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL18,5618,8718,872015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Němetice VS18,8916,3018,892019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Milotice nad Bečvou PR19,0818,4419,082015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Babice VS18,2819,1619,162015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  nerozlišeno -23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mikulůvka VS24,6219,5324,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Němetice VS25,8025,7425,802015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Potštát PR26,3720,2026,372015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karolinka Sklárny VS17,0828,6928,692019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lešná AVS36,3421,3436,342015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Loučka VS58,0633,0958,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Valašské Příkazy VSNP16,71NP2019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Študlov VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sehradice ZLNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6617,7617,762015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Komárovice VS17,7318,0918,092019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS18,6317,7918,632015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR18,8417,5518,842013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Karlovice VS19,2919,2919,292014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Býškovice PR19,3319,2519,332015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS18,5519,7719,772013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS19,9417,4319,942014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratřejov ZL20,1819,9320,182019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střítež nad Bečvou VS20,1919,2020,192013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Komárovice VS19,5420,3820,382013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS19,5520,5320,532019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vigantice VS20,6519,1720,652014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,0020,8020,802014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Juřinka VS21,0720,8521,072013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hovězí VS20,8621,6621,662013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM22,1120,9222,112019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS21,0322,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,9922,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slušovice ZL22,2222,6222,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loučka VS22,6721,9022,672019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vigantice VS22,5722,7822,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Potštát PR22,8422,9622,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velká Lhota VS23,2220,9423,222019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Opatovice PR23,7823,4523,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bystřička VS24,0519,2524,052013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Potštát PR24,6724,2524,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hovězí VS23,8225,0225,022014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choryně VS24,4625,3325,332013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Choryně VS29,3528,4929,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kladeruby BVS36,4832,9436,482019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kladeruby VS38,0425,7038,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choryně VS53,1352,2753,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kladeruby AVS58,1651,3358,162019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lešná VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jarcová VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Police VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/07/13 Němetice-výletiště, Memorial Václava Kunovského-Noční soutěž na 2B
-
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B
VHL
2019/07/12 Němetice-výletiště, 8.Ročník Noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga