Radíkov 2014 - O pohár SDH Radíkov

Liga: EXČR
Místo: Radíkov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 06. 2014 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica
Telefon:  776 133 607

Začátek rezervace: 01. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2014 11:00
Začátek tipování:  01. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2014 00:00
Zadal: Roman Hynčica

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radikov-2014-06-15-4417.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslávky PRPetr Stískal
22Karolín KMMartin Ondra
33Polkovice PRDaniel Peřina
44Prchalov NJRoman Hynčica
55Jindřichov PRRoman Hynčica
66Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
77Valšovice (Hranice VI) PRRoman Hynčica
88Vřesovice HOMichal Matějíček
99Radkova Lhota PRRoman Hynčica
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Stará Říše JIHonza Adamec
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Pasohlávky BOHonza Adamec
2323Sychotín BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Chrášťany LTHonza Adamec
2626Velký Třebešov NAHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Bříšťany JCHonza Adamec
2929Pravčice KMJiří Možíš
3030Lhotky Sport ZRMartin Kaman
3131Hostašovice NJJan Duda
3232Letohrad - Kunčice CUOmarek
3333Mladcová ZLLukáš Struška
3434Rychlov KMPetr Řeháček
3535Neplachovice OPRoman Hynčica
3636Partutovice PRmartin humplik
3737Pustkovec OVLáďa Kvapil
3838Bolatice OPStanislav Pašek
3939Hranice PRVítězslav Stratil
4040Provodovice PRJiři Buzinis
4141Bašnice JCMilan Novotný
4242Hodějice VYLeoš Dofek
4343Kunovice VSVít Kobliha
4444Potštát PRMiloš Hynčica
4545Rymice KMRadim Svěchota
4647Opatovice PRDavid Roman
4748Nesvačilka BOJirka Fiala
4849Dětkovice VYfranta dolis
4950Mostkov SUSDH Mostkov
5051Juřinka VSZdeněk Horák
5152Plinkout OLivo šnejdar
5253Mistřín HOVojtěch Marada
5354Malhotice PRDavid Šima
5455Hněvošice OPPetr Vitásek
5556Dvorce mužiBRmirek šimek
5657Paršovice mužiPRFido
5758Rouské PRMartin Čech
5859Bělotín PRFido
5960Janovice BRpetr boxan
6061Luboměř NJRoman Hynčica
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuslávky PRLucie Přikrylová
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRRoman Hynčica
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
66Sychotín BKHonza Adamec
77Hostašovice NJJan Duda
88Nevcehle JIHelena Svobodová
99Pravčice KMJiří Možíš
1010Špičky PRMichaela Hložková
1111Rychlov KMTomanek Jara
1212Býškovice PRŠtěpánka Hostašová
1313Kunovice VSMarkéta Gábová
1414Paršovice PRTereza Růžičková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice BUO15,9015,9315,932018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP15,8415,9415,942019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,1016,1016,102019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladoňovice TR16,1016,0316,102019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,1115,9316,112019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0516,1316,132014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lavičky ZR16,1715,9916,172018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR15,9016,2116,212018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ--16,242015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnava TR16,2516,1916,252019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR16,2116,2916,292017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velké Hoštice OP16,2616,3016,302017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,0916,3516,352017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,1416,3816,382016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pasohlávky BO16,3416,3816,382019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO16,3916,4116,412019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,2216,4116,412017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,1716,4316,432018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Starý Lískovec Sport BM16,2616,4416,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nevcehle JI16,3016,4416,442012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI--16,452015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,4516,4016,452018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čikov TR16,5116,3216,512018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Jeleni UO16,2216,5416,542018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lavičky ZR16,4616,5516,552014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice CUO16,2416,5716,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pasohlávky BO16,2016,5716,572018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI16,3516,5716,572018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olšovec PR16,5916,5916,592013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olšovec PR16,5916,5916,592013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plumlov PV16,6016,4916,602015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jankov BN--16,602015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5516,6316,632016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prchalov NJ16,4716,6316,632018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Únětice 1911 PJ16,6416,4816,642017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mladoňovice TR16,6516,0116,652018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lavičky ZR16,4716,6516,652013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bašnice JC--16,662015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Únětice 1911 APJ16,4416,6616,662018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Jeleni UO16,6516,6616,662019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6616,3916,662019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bašnice JC16,6616,4016,662016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Renmotor Jinolice JC--16,672015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Zahorčice ST16,6316,6916,692018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lavičky ZR16,7016,5116,702009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lavičky ZR16,1116,7216,722019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,742015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Špičky PR16,7516,6616,752019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Prchalov NJ16,7516,4416,752014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pšánky HK16,3916,7616,762017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jankov BN16,7716,7416,772016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,2316,7716,772018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Plumlov PV16,6916,7816,782014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zlatá Olešnice JN16,7816,7416,782018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Trnava TR16,4716,7816,782016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Petrovice BTR16,7916,7716,792010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Velký Ořechov ZL16,8016,5116,802018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Čikov TR16,6516,8216,822019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Prchalov NJ16,5116,8216,822016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bašnice JC16,8416,5216,842017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Prchalov NJ16,1116,8416,842016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bašnice JC16,6416,8416,842014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nevcehle JI16,8516,8916,852008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Velké Hoštice OP16,8516,5316,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Plumlov PV16,8516,3016,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Letohrad - Kunčice BUO16,4916,8516,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Pravčice KM16,8516,5816,852018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Radíkov PR16,6516,8516,862010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Radíkov PR16,6516,8616,862010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hrabišín SU16,5616,8616,862019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice BUO16,8716,6016,872014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Louňovice pod Blaníkem BN16,8316,8716,872017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Žernovník BK16,8716,6816,872013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Velké Hoštice OP16,6416,8816,882018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pasohlávky BO16,8816,8516,882013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Trnava TR16,8316,8916,892008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Renmotor Jinolice JC16,8916,5516,892018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olešná HB16,4416,8916,892016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Neplachovice OP16,9116,9016,912013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Prchalov NJ16,7416,9116,912017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dneboh MB16,9116,4816,912019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Špičky PR--16,912015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9116,8216,912018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9116,8616,912013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Trnava TR--16,932015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stará Říše JI16,6016,9516,952013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kunovice VS16,9518,5416,952012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lavičky ZR--16,952015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sychotín BK16,9616,7116,962019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Olšovec PR--16,962015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Chrášťany LT16,4616,9716,972017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Obrubce MB16,9816,7916,982019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zahnašovice KM16,7716,9816,982015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Radostín nad Oslavou ZR16,4016,9916,992018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Olešná HB16,9916,4616,992018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lhenice TP17,0016,7217,002008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Plumlov PV16,9517,0017,002009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Petrovice TR16,9117,0417,042010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Renmotor Jinolice JC17,0416,9017,042013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chářovice BN17,0516,9217,052018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/30 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH
EXČR
1997/06/29 Radíkov, PR, O pohár starosty SDH
EXČR
1998/06/28 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH
EXČR
1999/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2000/06/25 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2001/06/24 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2002/06/30 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2003/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2003/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2004/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2004/06/27 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2005/06/26 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2005/06/26 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2006/06/25 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2006/06/25 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/06/24 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/06/24 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2008/06/29 Radíkov, PR, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2008/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2009/06/28 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2009/06/28 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2010/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2010/06/27 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2011/06/26 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2012/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2012/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2013/06/30 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2013/06/30 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2014/06/15 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2014/06/15 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2015/05/17 Radíkov, Radíkov CUP
-
2015/06/14 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2015/12/05 Celkové vyhlášení, Vyhlášení Extraligy HVP ČR v PÚ 2015
EXČR
2016/05/21 Radíkov, NOČNÍ Radíkov Cup 2016
-
2016/05/29 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2016/06/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Pohár SDH Radíkov
VCPR
2017/05/28 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov
FSCR
2017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga