Sychrov v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy
ID FireSport:   402788
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°33*18*N,14°59*07*E
PSČ:  294 13

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BoroviceMB17,2217,3617,362018/09/15A
2.  KošťálovSM17,2017,4617,462019/09/15A
3.  Benešov u SemilSM17,3717,4717,472019/09/21A
4.  SychrovMB17,4817,2917,482018/06/09A
5.  KošťálovSM17,5117,2317,512017/09/16
6.  BoroviceMB17,3917,5517,552019/07/20A
7.  Velké HamryJN17,6017,4217,602018/06/17A
8.  JirkovJN16,5217,6217,622019/08/17A
9.  FrýdlantLI--17,632013/10/05
10.  Benešov u SemilSM17,9117,2017,912016/09/24
11.  KosmonosyMB17,5317,9417,942018/05/19A
12.  KošťálovSM17,9517,8817,952018/09/16A
13.  KosmonosyMB17,9617,7017,962014/05/17
14.  RaspenavaLI--17,962013/09/14
15.  Krásná VesMB17,9717,1417,972014/05/03
16.  MříčnáSM17,6618,0418,042014/05/31
17.  Benešov u SemilSM18,0517,6918,052014/09/28
18.  HuťJN18,0617,9918,062014/09/13
19.  Benešov u SemilSM18,1617,4618,162019/09/21B
20.  DnebohMB18,2018,0418,202019/08/18A
21.  BoroviceMB18,2116,9918,212014/06/28
22.  HuťJN17,1318,2218,222019/09/14A
23.  SychrovMB17,1418,2518,252014/06/29
24.  SychrovMB17,2818,2518,252019/06/08B
25.  Krásná VesMB18,2718,1718,272019/05/11A
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/08/24 Bakov nad Jizerou BP 31,89 10 6
A 2019/09/15 Košťálov JL 17,46 4 7
A 2019/09/21 Benešov u Semil JL 17,47 5 6
A 2019/07/20 Borovice JL 17,55 3 8
A 2019/08/17 Jirkov JL 17,62 1 10
A 2019/08/18 Dneboh JL 18,20 3 8
A 2019/09/14 Huť JL 18,22 4 7
A 2019/05/11 Krásná Ves JL 18,27 5 6
A 2019/05/19 Radimovice JL 19,06 6 5
A 2019/05/18 Kosmonosy JL 19,37 3 8
A 2019/06/08 Sychrov JL 19,76 9 2
A 2019/05/25 Mříčná JL 19,81 5 6
A 2019/05/26 Libuň JL 20,09 6 5
A 2019/06/29 Dubenec JL 20,16 7 4
A 2019/05/12 Velké Hamry JL 20,37 5 6
A 2019/06/29 Dubenec VČHL 34,27 11 0
A 2019/09/22 Malá Skála JL 35,34 11 0
B 2019/09/21 Benešov u Semil JL 18,16 6 5
B 2019/06/08 Sychrov JL 18,25 5 6
B 2019/08/17 Jirkov JL 18,63 4 7
B 2019/05/11 Krásná Ves JL 19,25 6 5
B 2019/05/19 Radimovice JL 19,43 10 1
B 2019/05/12 Velké Hamry JL 19,49 4 7
B 2019/06/29 Dubenec VČHL 19,50 7 0
B 2019/09/15 Košťálov JL 20,12 11 0
B 2019/09/14 Huť JL 20,77 10 1
B 2019/08/18 Dneboh JL 24,26 9 2
B 2019/09/22 Malá Skála JL 29,67 10 1
B 2019/05/18 Kosmonosy JL 30,56 6 5
B 2019/06/29 Dubenec JL 32,02 9 2
B 2019/05/26 Libuň JL 36,89 13 0
B 2019/07/20 Borovice JL NP 13 0
B 2019/05/25 Mříčná JL NP 11 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2008/06/07 Sychrov, MB, Káčovský pohár
JL
2010/06/12 Sychrov , -, KÁČOVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/25 Sychrov, požární hřiště, Káčovský pohár
JL
2013/08/25 Sychrov, Sychrovský pohár
-
2014/06/29 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2015/06/28 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2016/06/18 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2017/06/24 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Sychrov http://www.sdhsychrov.cz/
2019/02/28
JL
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

Kdy Kde St.č. Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 1
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 13
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 2
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 8
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 3
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 8
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 2
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 7
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 2
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 19
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 2
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 9
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 1
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 20
JL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 9
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 12
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 5
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 9
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 6
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 12
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 6
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 19
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 1
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 11
JL
2019/08/24 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče 4
BP
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 2
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 7
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 3
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 8
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 3
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 11
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 3
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 8
JL
Kdy Kde Zamluveno Liga

Komentáře