Chlum 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trnava TR 16,15 15,79 16,15
2.  Renmotor Jinolice JC 16,26 16,26 16,24
3.  Prchalov NJ 16,29 16,29 16,20
4.  Olešná HB 16,44 16,44 16,34
5.  Plumlov PV 16,57 16,34 16,57
6.  Lavičky ZR 16,67 16,51 16,67
7.  Krotějov Sport TA 16,85 15,82 16,85
8.  Mladoňovice TR 16,86 16,03 16,86
9.  Pasohlávky BO 17,10 17,10 16,72
10.  Český Rudolec JH 17,20 17,20 16,43
11.  Hrabůvka PR 17,24 15,96 17,24
12.  Únětice 1911 A PJ 17,26 16,81 17,26
13.  Obrubce MB 17,27 16,63 17,27
14.  Stará Říše JI 17,30 17,30 16,65
15.  Horní Kamenice DO 17,43 17,43 16,82
16.  Tatobity SM 17,54 17,54 16,79
17.  Netřebice CK 17,55 17,14 17,55
18.  Starý Jičín NJ 17,63 17,63 17,52
19.  Loučany OL 17,67 17,67 16,72
20.  Zahorčice ST 17,81 17,81 16,32
21.  Chlum CK 17,82 17,14 17,82
22.  Srubec CB 17,88 17,28 17,88
23.  Slavošovice CB 17,96 17,96 17,66
24.  Letohrad - Kunčice B UO 18,09 17,23 18,09
25.  Velké Hoštice OP 18,39 18,39 16,65
26.  Hrabice PT 19,09 18,48 19,09
27.  Ledenice CB 19,25 19,25 18,99
28.  Čikov TR 20,05 16,75 20,05
29.  Vřesovice HO 20,20 19,77 20,20
30.  Třebín CB 20,50 20,06 20,50
31.  Petrovice TR NP NP NP
31.  Vlkovice CB NP 16,47 NP
31.  Starosedlský Hrádek PB NP NP NP
31.  Letohrad - Jeleni UO NP NP NP
31.  Sedlatice JI NP NP 16,91
31.  Nevcehle JI NP 16,23 16,78
31.  Kynice HB NP NP NP
31.  Bašnice JC NP NP NP
31.  Novosedly ST NP 16,40 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 16,14 15,98 16,14
2.  Renmotor Jinolice JC 16,30 16,28 16,30
3.  Košťálov SM 16,63 15,85 16,63
4.  Nevcehle JI 17,01 17,01 16,91
5.  Ledenice CB 17,11 17,11 16,76
6.  Sloup PZ 17,51 17,26 17,51
7.  Budišov TR 17,52 16,62 17,52
8.  Dlouhá Ves RK 17,91 17,31 17,91
9.  Nepomuky UO 17,93 17,12 17,93
10.  Malé Hoštice OP 18,34 18,15 18,34
11.  Holubov CK 18,56 18,56 17,99
12.  Hlubyně PB 18,60 18,60 18,44
13.  Mydlovary CB 18,91 18,78 18,91
14.  Stará Říše JI 19,08 19,08 16,36
15.  Hrobice Explosia PA 19,49 19,49 18,64
16.  Chlum CK 20,15 18,69 20,15
17.  Olešná HB 20,66 18,60 20,66

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Stará Říše JI16,1015,9616,102018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Skrochovice OP16,3316,3016,332018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce TA16,5215,9316,522018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hrobice Explosia PA16,6816,3016,682018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sloup PZ16,9316,2516,932018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Žernovice PT--17,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Libuň JC17,0316,7117,032018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hrdějovice B CB--17,552018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Holubov CK18,0718,0718,072015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mydlovary CB18,1218,0218,122015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Lišov B CB--18,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Mydlovary CB--18,232018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lišov B CB18,2418,0718,242015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Holubov CK--18,272018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Žernovice PT18,4417,7418,442015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lišov A CB--18,472018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Holubov CK--18,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Žernovice PT--18,752018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lišov B CB18,2618,7518,752016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Lišov B CB--18,782018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Lišov A CB18,5018,8918,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chlum CK18,8918,8518,892018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chlum CK--19,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Chmelná CK18,5919,1919,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mydlovary CB19,1918,9619,192014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hosín CB--19,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Smrkov TA19,3018,9019,302015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Srubec CB18,2519,4419,442016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chlum CK19,4618,9619,462015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lišov A CB--19,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Krleša  16 ** 20 11.08.2019 08:55
 Milan Šafránek  16 ** 15 08.08.2019 18:59
 Michal Matějíček  16 ** 12 11.08.2019 05:35
 Radek Staněk  16 ** 10 05.08.2019 07:12
 Lukáš Vaculík  16 ** 10 11.08.2019 09:24


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16 ** 21 11.08.2019 09:24
 Radek Staněk  16 ** 21 05.08.2019 07:13
 Krleša  16 ** 18 11.08.2019 08:55
 Michal Matějíček  16 ** 17 11.08.2019 05:35
 Milan Šafránek  16 ** 7 08.08.2019 18:59

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Olešná - Muži

16,44https://youtu.be/_y2SpWglGMI Pavel Kos

Horní Kamenice - Muži

17,43https://youtu.be/v-_up_xWp8k Vlastimil Žák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře