Chlumčany 2010 - X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 10. 2010 10:00
Kontakt:   Michal.Krieger@cz.lasselsberger.com
Telefon:  +420378022637
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Lukavice PJ 14,89 16,64 14,89
2.  Petrovice B TR 15,02 15,02 15,80
3.  Únětice 1911 PJ 15,11 15,11 15,07
4.  Vřeskovice KT 15,07 15,07 17,38
5.  Radětice PB 15,48 15,48 16,28
6.  Želetava TR 15,76 16,73 15,76
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB 15,85 15,85 15,99
8.  Hůrky RO 16,11 16,58 16,11
9.  Chrást PB 16,17 16,17 -
10.  Hubenov A PS 16,21 16,21 -
11.  Chrášťany LT 16,33 16,33 -
12.  Brodeslavy PS 16,50 16,69 16,50
13.  Bolkov PJ 16,62 17,79 16,62
14.  Horní Kamenice DO 16,90 17,83 16,90
15.  Krašovice PS 17,39 17,39 17,07
16.  Touchovice LN 18,05 18,05 -
17.  Krchleby DO 18,26 19,18 18,26
18.  Zalužany PB 18,82 34,36 18,82
19.  Štěpánovice KT 20,02 20,02 -
20.  Útušice PJ 20,42 20,42 21,82
21.  Krchleby B DO 20,77 20,77 21,16
22.  Nekmíř PS 30,83 34,12 30,83
23.  Příšov PS 27,06 27,06 -
24.  Dehtín KT 28,05 28,05 -
25.  Dolní Hradiště PS 30,23 30,23 -
26.  Mrtník PS 37,75 37,75 -
27.  Chlumčany Lasselsberger PJ 38,78 38,78 -
28.  Zálesí PJ NP NP -
28.  Poděvousy DO NP NP -
28.  Strýčkovice DO NP NP -
28.  Hubenov B PS NP NP -
28.  Chotíkov PS NP NP -
28.  Malinec PJ NP NP -
28.  Úherce PS NP NP -
28.  Chlumčany PJ NP NP -
28.  Sedlatice JI NP NP -
28.  Kbel PJ NP NP -
28.  Štěnovický Borek PJ NP NP -
28.  Krasonice JI NP NP -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mrtník PS 18,45 18,45 -
2.  Poděvousy DO 18,54 18,54 28,48
3.  Touchovice LN 18,56 19,85 18,56
4.  Strýčkovice DO 18,68 20,08 18,68
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB 19,27 21,40 19,27
6.  Ves Touškov PJ 20,76 23,26 20,76
7.  Chotíkov PS 23,35 23,35 -
8.  Únětice 1911 PJ 33,00 33,00 -
9.  Chlumčany PJ 35,20 35,20 -
10.  Radětice PB 46,81 46,81 -
11.  Bučí PS NP NP -
11.  Hrobce LT NP NP -
11.  Štěpánovice KT NP NP -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST14,26NP14,262018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chářovice BN14,5214,2714,272018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ--14,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chotěmice TA14,31NP14,312018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB--14,332019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ14,3515,5814,352018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Novosedly ST--14,372019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PBNP14,4714,472018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5814,4714,472014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chářovice BN--14,592017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chotěmice TA--14,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI14,6017,6114,602018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krotějov SportTA--14,652019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlčany PB--14,662019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrást DraciPB18,0914,6714,672014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hlubyně PB--14,732017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahorčice ST--14,732019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Horní Kamenice DO--14,742019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žebnice PS14,75NP14,752016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Únětice 1911 PJ14,79NP14,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Únětice 1911 PJ14,8015,5014,802011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krotějov TANP14,8514,852018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Želetava TR14,8515,4714,852014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 BPJ--14,872017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Lukavice PJ16,6414,8914,892010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zahorčice ST--14,902017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žebnice PS14,9015,7914,902018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sedlčany PB15,4414,9514,952018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Kamenice DO--14,962017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krasonice JI14,96-14,962015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,4017,4516,402014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ16,7017,0816,702015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sloup PZ--16,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chválenice Z PJ17,5217,1417,142011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT17,1718,1217,172016/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chrášťany Z LT18,4917,5117,512011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Robčice Z PJNP17,5917,592011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT17,7517,8417,752015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chválenice PJ18,1417,7917,792014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN--17,872019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hradec PJ--17,882019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hradec PJ--18,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Štěnovický Borek PJ--18,032017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bolkov PJ18,0318,5518,032014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chrášťany LT--18,042017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hradec PJ18,7618,0818,082018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hradec PJ18,17NP18,172014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Líchovy PB18,21-18,212015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hradec PJ18,24-18,242015/10/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Chrášťany LT-18,3318,332013/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Líchovy PB--18,352017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mrtník PS18,45-18,452010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Poděvousy DO18,5428,4818,542010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Poděvousy D DO18,9318,5518,552014/10/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Touchovice LN19,8518,5618,562010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hlubyně PB--18,572019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bezděkov pod Třemšínem Z PB28,9118,5718,572011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Strýčkovice DO20,0818,6818,682010/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Líchovy PB19,0118,7418,742018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Štěnovický Borek PJ18,7619,6818,762018/10/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře