Chropyně-fotbalové hřiště 2014 - Memorial Jana Zapletala

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://hasici-chropyne.tode.cz/
Kdy: 13. 09. 2014 13:00
Kontakt:   SDH Chropyně
Telefon: 
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Marek Mucha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Luboměř NJ 15,38 14,51 15,38
2.  Chropyně KM 15,94 15,94 15,60
3.  Počenice KM 16,51 15,90 16,51
4.  Veselá ZL 16,62 16,62 15,77
5.  Litenčice KM 16,68 16,68 15,56
6.  Troubky PR 16,85 16,85 16,80
7.  Polkovice PR 17,07 16,96 17,07
8.  Želeč PV 17,35 17,35 16,66
9.  Roštění KM 17,64 17,64 16,28
10.  Sulimov KM 17,82 16,84 17,82
11.  Morkovice B KM 18,51 16,81 18,51
12.  Kokory PR 18,91 18,27 18,91
13.  Brusné KM 19,00 19,00 18,47
14.  Pačlavice KM 20,64 20,64 19,95
15.  Zdislavice KM 22,63 22,63 19,95
16.  Křenovice PR 25,26 24,53 25,26
17.  Soběsuky PV 25,40 25,29 25,40
18.  Záříčí KM 29,61 28,14 29,61
19.  Čelechovice na Hané PV NP - -
19.  Morkovice A KM NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nětčice KM 18,66 18,31 18,66
2.  Počenice KM 20,98 20,98 19,94
3.  Polkovice PR 21,25 21,25 20,42
4.  Kojetín II-Popůvky PR 22,07 21,22 22,07
5.  Zdislavice KM 23,95 22,09 23,95
6.  Pačlavice KM 26,26 26,09 26,26
7.  Němčice KM 27,87 26,60 27,87
8.  Kokory PR 48,35 44,59 48,35

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR14,364,1814,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lukov ZL14,6115,0115,012019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tršice OL15,8016,1416,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hoštice KM16,2615,6716,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL16,2916,4616,462019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Trnava ZL16,9916,5916,992018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,5716,7916,792019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,8917,1017,892019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pravčice B KM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Morkovice KM18,8519,0719,072019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radkova Lhota PR18,6019,2119,212019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechy PR19,6519,2019,652019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bílovice B PV19,5819,6619,662019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dětkovice VY15,7419,8119,812019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Želeč PV20,0219,3620,022019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15 ** 14 12.09.2014 19:16
 Jan Zahradník  15 ** 13 11.09.2014 11:50
 Daniel Štěpánek  15 ** 10 28.08.2014 14:53
 Honza Adamec  15 ** 0 13.09.2014 06:03
 Petr Kropáč  15 ** 0 12.09.2014 19:18


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Daniel Štěpánek  17 ** 0 28.08.2014 14:53
 Jan Zahradník  18 ** 0 11.09.2014 11:50
 Michal Matějíček  18 ** 0 12.09.2014 19:16
 Honza Adamec  18 ** 0 13.09.2014 06:03
 Petr Kropáč  18 ** 0 12.09.2014 19:18

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chropyně - Muži

15,94https://youtu.be/R4SoW7WPZto Marek Mucha

Roštění - Muži

17,64https://youtu.be/3B6uteM2k8k Tomáš Hráček

Sulimov - Muži

17,82https://youtu.be/EFDbRmwCGRA Svatopluk Minařík
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10402791

Kód: a10402791


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10402870

Kód: a10402870



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
Kdy Kde Liga


Komentáře