Frýdštejn 2019 - Frýdštejn

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 14,89 14,47 14,89
2.  Hradčany LI 15,27 15,19 15,27
3.  Frýdštejn JN 15,59 15,59 15,03
4.  Karlinky LI 16,01 16,01 15,24
5.  Jeřmanice LI 16,18 16,18 15,93
6.  Krásná Ves MB 16,34 15,67 16,34
7.  Křížkový Újezdec PH 17,80 17,68 17,80
8.  Janův Důl LI 18,24 16,82 18,24
9.  Příchovice JN 18,27 18,27 17,99
10.  Roudný JN 18,32 18,14 18,32
11.  Škodějov SM 18,71 17,82 18,71
12.  Odolenovice JN 19,33 19,33 18,64
13.  Doubrava Lažany MB 21,00 20,00 21,00
14.  Desná II JN 21,97 18,40 21,97
15.  Bílý Potok Lvová LI 28,52 21,41 28,52
16.  Bystřice JC 39,13 39,13 37,25
17.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
17.  Krásná Ves B MB NP NP NP
17.  Koberovy JN NP NP NP
17.  Velké Hamry JN NP NP NP
17.  Záskalí LI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zlatá Olešnice JN 18,92 18,92 18,20
2.  Raspenava LI 19,90 19,90 19,65
3.  Bratříkov JN 20,85 20,15 20,85
4.  Mělník Blata ME 21,97 21,89 21,97
5.  Jeřmanice LI 35,56 35,52 35,56
6.  Dalešice JN NP NP 20,53
6.  Karlinky LI NP NP NP
6.  Pěnčín JN NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křížkový Újezdec PH 20,85 20,50 20,85
2.  Hradčany LI 21,06 21,06 20,84
3.  Bystřice JC 21,52 21,52 20,39
4.  Jeřmanice LI 22,16 21,54 22,16
5.  Škodějov SM 22,49 22,49 20,86
6.  Velké Hamry JN 23,19 23,19 22,90
7.  Koberovy JN 23,27 23,27 22,38
8.  Odolenovice JN 25,67 25,67 25,47
9.  Doubrava Lažany MB 27,93 25,13 27,93
10.  Příchovice JN 28,15 27,54 28,15
11.  Záskalí LI 34,27 33,77 34,27
12.  Bílý Potok Lvová LI 45,36 45,36 37,52
13.  Janův Důl LI NP NP NP

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Ostroměř JC 20,95 20,28 20,95
2. Roztoky u Semil SM 21,26 20,66 21,26
3. Dalešice JN 23,85 23,85 21,58
4. Příšovice LI 26,10 24,02 26,10
5. Frýdštejn ženy JN 26,81 26,81 26,52
6. Smržovka ženy JN 27,40 27,40 27,28
7. Smržovka muži JN 32,91 32,91 31,32
8. Dolní Sytová SM 35,51 35,25 35,51
9. Desná I JN 39,77 39,77 39,66
10. Frýdštejn B JN DSQ DSQ DSQ
11. Kacanovy SM NP NP NP
12. Bukovina, Turnov SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Malá Skála A JN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velké Hamry Hamrska JN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Malá Skála B JN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře