Haňovice - Kluzov 2018 - Haňovice - Kluzov

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemile SU 17,23 17,23 17,23
2.  Ráječek SU 17,24 16,71 17,24
3.  Loučany OL 17,37 17,08 17,37
4.  Olešnice OL 17,58 17,41 17,58
5.  Ludéřov OL 17,69 17,69 17,31
6.  Měrotín OL 17,80 17,80 17,68
7.  Dětkovice PV 17,85 17,85 17,79
8.  Břevenec OL 18,03 16,87 18,03
9.  Domamyslice A PV 18,05 18,05 17,95
10.  Pavlov-výběr SU 18,26 18,07 18,26
11.  Chválkovice OL 18,42 18,42 18,10
12.  Střelice OL 19,18 18,72 19,18
13.  Šumvald OL 19,51 18,14 19,51
14.  Kožušany OL 20,31 20,31 20,09
15.  Dolany OL 20,54 19,42 20,54
16.  Dolní Libina SU 20,95 21,06 20,95
17.  Náměšť na Hané OL 21,19 18,62 21,19
18.  Niva PV 21,41 20,64 21,41
19.  Domamyslice B PV 25,61 24,77 25,61
20.  Dub nad Moravou OL 33,03 33,03 33,01
21.  Chořelice OL 34,97 34,50 34,97
22.  Polkovice PR NP NP 17,38
22.  Plinkout OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,26 17,22 18,26
2.  Pěnčín PV 18,51 17,76 18,51
3.  Břevenec OL 18,65 18,65 18,24
4.  Dětkovice PV 18,88 18,88 18,76
5.  Hlubočky OL 19,08 17,63 19,08
6.  Olešnice OL 19,20 19,20 18,84
7.  Nové Dvory OL 19,24 19,12 19,24
8.  Droždín Chvadrož OL 19,64 19,64 19,59
9.  Mladeč OL 19,67 19,20 19,67
10.  Náměšť na Hané OL 19,75 18,70 19,75
11.  Bílovice B PV 20,40 17,46 20,40
12.  Haňovice OL 21,04 18,01 21,04
13.  Blatec OL 25,67 24,09 25,67

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Niva PV14,9714,8314,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plinkout OL15,1514,7915,152014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL14,3815,2315,232014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,6115,2715,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL15,5314,8915,532014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Odrlice OL15,0015,5915,592014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice PV15,7715,3515,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ostrov u Macochy BK15,9415,6315,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice BPV16,0115,2916,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL16,0215,8716,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Hradečná OL16,2216,2216,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slavětín LN16,3616,6916,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ludéřov OL16,8516,8116,852014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,9617,6917,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Troubelice OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV16,9417,2017,202016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,4316,9717,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Haňovice OL17,4017,4617,462019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Loučany OL17,2218,2618,262018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV17,7618,5118,512018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dolní Libina SU18,2118,5318,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Břevenec OL18,6518,2418,652018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,7818,5218,782015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice PV18,8818,7618,882018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mladeč OL18,6519,0119,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hlubočky OL17,6319,0819,082018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ludéřov OL18,5919,1819,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Olešnice OL19,2018,8419,202018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nové Dvory OL19,1219,2419,242018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hlubočky OL18,8819,3719,372017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hlubočky OL18,7819,4019,402016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Droždín Chvadrož OL19,6419,5919,642018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Troubelice OL19,6619,3419,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mladeč OL19,2019,6719,672018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Náměšť na Hané OL18,6819,7419,742015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Náměšť na Hané OL18,7019,7519,752018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Dědina OL18,4619,7819,782014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Loučany OL18,3919,8119,812014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Haňovice OL19,0619,9219,922017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Loučany OL17,6819,9619,962016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chválkovice Chvádrož OL19,8520,0220,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Droždín Chvadrož OL20,1618,3620,162015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV20,1719,6020,172017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nová Hradečná OL19,1720,2020,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Dědina OL20,2719,7920,272015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,85https://youtu.be/kIFPr1ID8Ls Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2018/06/30 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2019/06/29 Haňovice, Haňovice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře