Jirkov 2015 - Jirkovská proudnice

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele:  http://www.sdh-jirkov.estranky.cz/
Kdy: 05. 09. 2015 14:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774356017
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 17,24 17,24 17,20
2.  Pšánky HK 17,47 16,72 17,47
3.  Dneboh MB 17,84 17,84 17,36
4.  Tatobity Bity sport SM 17,87 17,13 17,87
5.  Košťálov SM 17,93 17,92 17,93
6.  Kosmonosy MB 18,23 18,05 18,23
7.  Krásná Ves MB 18,36 18,36 18,15
8.  Dobšín MB 18,38 18,38 18,02
9.  Jirkov B JN 19,40 19,40 19,17
10.  Sychrov MB 19,46 18,16 19,46
11.  Mříčná SM 19,59 19,25 19,59
12.  Benešov u Semil SM 19,86 18,15 19,86
13.  Renmotor Jinolice JC 19,98 17,14 19,98
14.  Podůlší Béčko JC 22,50 18,74 22,50
15.  Velké Hamry JN 24,91 24,91 24,72
16.  Malá Skála JN 29,58 28,55 29,58
17.  Veselá MB NP NP NP
18.  Jirkov JN NP NP NP
19.  Jílové u Držkova JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krásná Ves MB 17,89 17,35 17,89
2.  Libuň JC 17,92 17,60 17,92
3.  Myštěves HK 18,14 17,68 18,14
4.  Sychrov MB 18,40 18,40 17,91
5.  Malá Skála Béčko JN 18,63 17,00 18,63
6.  Huť JN 19,20 19,03 19,20
7.  Borovice MB 20,10 18,53 20,10
8.  Bratříkov JN 20,28 18,26 20,28
9.  Obrubce MB 20,45 18,68 20,45
10.  Jablonec nad Jizerou SM 23,98 22,85 23,98
11.  Benešov u Semil SM 27,11 26,89 27,11
12.  Malá Skála Áčko JN 30,05 30,05 29,98

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,6516,3016,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrášťany LT16,7317,0417,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pšánky HK16,9517,0917,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zlatá Olešnice JN16,5817,1317,132018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,8517,1617,162017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,4917,1917,192017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kosmonosy MB17,2716,9717,272018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM17,0317,3117,312017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Obrubce MB17,0117,3117,312016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB16,7017,3717,372019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK17,1217,4117,412016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC--17,452013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB17,4117,4917,492014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zlatá Olešnice JN17,4017,5117,512017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sychrov MB17,5017,5217,522019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,5517,2817,552016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Malá Skála JN--17,552013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky AHK--17,562013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM17,5916,9417,592018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC17,0917,6017,602014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC17,6317,1417,632014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lestkov SM17,4117,6417,642014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sychrov MB17,1717,7917,792018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dneboh MB17,8517,2717,852017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Malá Skála JN17,3217,8717,872019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky AHK17,9017,3317,902014/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tatobity SM17,6817,9117,912016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov JN17,2517,9117,912018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dneboh MB17,9317,5817,932018/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jirkov JN17,5017,9517,952016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 23 04.09.2015 15:29


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 0 04.09.2015 15:29

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Libuň - Muži

17,24https://youtu.be/WLmPK6sbu_8 Jan Klimo

Libuň - Ženy

17,92https://youtu.be/kb7JgdEW52A Jan Klimo

Kosmonosy - Muži

18,23https://youtu.be/dMMGhO4ONBs Jan Klimo

Dobšín - Muži

18,38https://youtu.be/EV5djtkWfsc Jan Klimo

Malá Skála - Ženy

18,63https://youtu.be/WfgetT0yca8 Nikol Vavřichová

Huť - Ženy

19,20https://youtu.be/s5rXGSrIRNs Jan Klimo

Obrubce - Ženy

20,45https://youtu.be/vBZu5XtU4jE Jan Klimo

Malá Skála - Ženy

30,05https://youtu.be/o5k1Y_v_u0c Nikol Vavřichová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře