Lipová, hlavní hřiště 2014 - O pohár SDH Lipová

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 07. 2014 09:30
Kontakt:   Lukáš Havelka
Telefon:  775418052
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 16,38 16,38 16,26
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,58 16,47 16,58
3.  Lavičky ZR 16,78 16,78 16,61
4.  Letohrad - Kunčice B UO 16,89 16,89 16,89
5.  Trnava TR 16,94 16,94 16,67
6.  Sychotín BK 16,95 16,70 16,95
7.  Bašnice JC 17,09 16,99 17,09
8.  Oponešice TR 17,11 17,11 16,68
9.  Letohrad - Kunčice C UO 17,19 17,19 16,69
10.  Lhotky Sport ZR 17,25 17,25 17,06
11.  Plumlov PV 17,37 16,98 17,37
12.  Libuň JC 17,45 17,42 17,45
13.  Vážany BK 17,57 17,27 17,57
14.  Žernovník BK 17,58 17,58 16,63
15.  Olšovec PR 17,62 17,35 17,62
16.  Prchalov NJ 17,67 17,67 16,93
17.  Petrovice TR 17,89 17,89 17,71
18.  Starý Lískovec Sport BM 17,96 17,96 17,56
19.  Lipová PV 18,15 18,03 18,15
20.  Jevíčko SY 18,44 18,44 18,31
21.  Renmotor Jinolice JC 18,78 16,49 18,78
22.  Velký Třebešov NA 19,03 17,39 19,03
23.  Rokytno PA 19,71 18,92 19,71
24.  Chrastavec SY 19,74 17,99 19,74

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 16,81 16,81 16,49
2.  Šošůvka BK 17,00 17,00 16,93
3.  Sychotín BK 17,02 17,02 16,67
4.  Vitiněves JC 17,19 17,19 16,78
5.  Radíkov OL 17,44 17,44 16,49
6.  Nevcehle JI 17,47 16,76 17,47
7.  Němčice BK 17,89 17,70 17,89
8.  Olší BO 18,81 17,39 18,81
9.  Bílovice PV 19,34 18,48 19,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1617,2117,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,4017,7017,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV17,8117,7717,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice APV17,9818,0718,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,3218,6618,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jabloňany BK18,7018,1118,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,3218,8618,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipová PV17,8318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,9518,6218,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky PV18,8619,0719,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL19,4518,2119,452015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,7519,1519,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BK19,8320,0320,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL20,4220,0820,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV21,1119,7921,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Buková PV20,9522,8922,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV23,2823,7723,772015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice BPV26,1725,9926,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov BK26,7827,3027,302015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OLNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,2616,0616,262012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vitiněves JC16,4016,0716,402013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Výčapy TR16,3316,4116,412012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI16,9116,7716,912012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Šošůvka BK17,0016,9317,002014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT17,0016,2917,002012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sychotín BK17,0216,6717,022014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Petrůvky TR16,5717,1817,182013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Sychotín BK17,3716,8417,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nevcehle JI16,7617,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nevcehle JI16,7417,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV17,6917,5217,692015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lipová nány PV17,6117,8117,812013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Ždírec nad Doubravou HB17,8116,7417,812012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Šošůvka BK17,8817,3017,882012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Němčice BK17,7017,8917,892014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chrášťany LT18,0117,1618,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vitiněves JC17,1318,1618,162012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Ždírec nad Doubravou HB16,9118,1718,172013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Sychotín BK18,2017,7618,202012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Radíkov PR18,2716,3018,272013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Soběsuky A PV18,5418,0918,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Pěnčín PV18,5517,3818,552018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Olešnice OL18,5118,8118,812017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  16 ** 25 18.07.2014 08:58
 Daniel Štěpánek  16 ** 21 17.07.2014 13:46
 Lukáš Brtník  16 ** 18 19.07.2014 09:27
 David Sedlák  16 ** 13 17.07.2014 21:53
 Jan Zahradník  16 ** 13 18.07.2014 11:04
 Petr Kropáč  16 ** 9 18.07.2014 07:25
 Michaela Malá  16 ** 5 14.07.2014 09:00
 Lubomir Hanustiak  15 ** 0 19.07.2014 12:42
 Patrik Baláž  15 ** 0 20.07.2014 09:15
 Hana Jarolímková  15 ** 0 20.07.2014 09:11
 Michal Matějíček  15 ** 0 20.07.2014 07:38
 Lukáš Nosek  15 ** 0 20.07.2014 09:01
 Martin Barták  15 ** 0 14.07.2014 07:37


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lubomir Hanustiak  16 ** 22 19.07.2014 12:43
 Daniel Štěpánek  16 ** 17 17.07.2014 13:46
 Martin Barták  15 ** 0 14.07.2014 07:37
 Petr Kropáč  16 ** 0 18.07.2014 07:25
 Josef Navrátil  16 ** 0 18.07.2014 08:58
 Michaela Malá  16 ** 0 14.07.2014 09:00
 Michal Matějíček  16 ** 0 20.07.2014 07:39
 Jan Zahradník  16 ** 0 18.07.2014 11:04
 Patrik Baláž  16 ** 0 20.07.2014 09:15
 Hana Jarolímková  16 ** 0 20.07.2014 09:11
 Lukáš Nosek  16 ** 0 20.07.2014 09:01

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

16,58https://youtu.be/1lMG248txd0 Karel Boukal

Chrášťany - Ženy

16,81https://youtu.be/TccSu_Me49w Vašek Maderák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Lipová, Pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře