Litenčice 2013 - Memoriál Pavlů Měrkových

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2013 09:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: mirrao

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 18,78 18,78 18,54
2.  Litenčice KM 18,98 18,98 18,87
3.  Zahnašovice KM 19,26 19,14 19,26
4.  Karolín B KM 19,34 18,88 19,34
5.  Myslejovice PV 19,42 18,34 19,42
6.  Roštění KM 20,15 20,15 19,89
7.  Morkovice KM 20,59 20,59 19,76
8.  Zdislavice KM 21,44 21,13 21,44
9.  Hoštice KM 22,56 22,28 22,56
11.  Chvalnov -Lísky KM 26,30 24,62 26,30
12.  Medlov KM 26,97 26,58 26,97
13.  Zborovice KM 27,98 27,98 26,65
14.  Křenovice PR 30,90 30,50 30,90
15.  Dobrotice KM 38,03 38,03 37,95
16.  Pačlavice B KM NP - -
16.  Nětčice KM NP - 25,36

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nětčice A KM 23,27 22,51 23,27
2.  Litenčice KM 24,88 24,88 22,17
3.  Zdislavice KM 25,80 23,70 25,80
4.  Pačlavice B KM 26,36 26,36 25,68
5.  Luleč VY 35,02 35,02 22,02
6.  Hoštice KM 36,62 36,62 24,76
7.  Pačlavice A KM 37,30 37,30 32,42

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,4716,5316,532018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,7617,0017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,6817,1017,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,1716,8217,172018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,2217,0217,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radíkov PR17,2317,1017,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,5017,2717,502016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabůvka PR17,5117,1017,512018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM17,1717,5817,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,3317,6317,632017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4617,7017,702017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Křenovice PR17,8217,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH17,6417,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludslavice KM17,0917,9917,992018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM17,6818,0218,022016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR17,8518,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Křenovice PR17,9618,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR18,2318,1218,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice VY18,3518,1818,352018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radkova Lhota PR18,3717,8518,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nová Dědina AKM18,4117,7518,412016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludslavice KM18,4718,0118,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR18,4418,5318,532017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litenčice KM18,5717,9718,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Podhradní Lhota KM18,6117,6518,612016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mistřice UH18,1218,6318,632018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hoštice KM18,3718,7218,722018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY18,7518,1118,752016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice VY18,7818,5418,782013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nová Dědina KM18,0618,8918,892015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  18 ** 7 13.06.2013 19:08
 Petr Kropáč  17 ** 0 12.06.2013 19:07
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 0 13.06.2013 11:58
 Pavel Žůrek  17 ** 0 12.06.2013 12:00
 Honza Adamec  17 ** 0 12.06.2013 21:15
 Ivana Hynčicová  17 ** 0 10.06.2013 13:35
 Jan Zahradník  17 ** 0 13.06.2013 13:21


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 0 12.06.2013 19:07
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 0 13.06.2013 11:58
 Ivana Hynčicová  18 ** 0 10.06.2013 13:35
 Pavel Žůrek  18 ** 0 12.06.2013 12:00
 Honza Adamec  18 ** 0 12.06.2013 21:15
 Jan Zahradník  20 ** 0 13.06.2013 13:21
 Josef Navrátil  21 ** 0 13.06.2013 19:09

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

19,26https://youtu.be/k_j6YIVSqPA Petr Miklík

Karolín - Muži

19,34https://youtu.be/BdD3AEntFao Martin Ondra

Roštění - Muži

20,15https://youtu.be/NFT4gkrRl-8 Tomáš Hráček
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Komentáře