Loukov 2014 - O putovní pohár starosty SDH Loukov

Liga: Podhostýnská hasičská lig
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 08. 2014 14:00
Kontakt:   Martin Rosecký
Telefon:  725 381 968
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Martin Ondra

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hlubočky OL 17,58 17,58 17,22
2.  Luboměř NJ 17,72 17,45 17,72
3.  Zahnašovice KM 17,82 17,82 17,05
4.  Mistřice UH 18,07 17,36 18,07
5.  Valšovice (Hranice VI) PR 18,12 18,12 17,65
6.  Mladcová ZL 18,13 17,92 18,13
7.  Martinice KM 18,24 18,24 18,19
8.  Rymice KM 18,34 18,25 18,34
9.  Karolín KM 18,53 18,53 17,49
10.  Litenčice KM 18,67 18,64 18,67
11.  Polkovice PR 18,77 18,77 17,95
12.  Ludslavice KM 19,38 18,70 19,38
13.  Roštění KM 19,62 19,62 18,71
14.  Rychlov KM 20,23 19,33 20,23
15.  Počenice KM 20,32 19,18 20,32
16.  Vítonice KM 20,65 20,65 17,91
17.  Nová Dědina KM 29,93 29,93 29,02
18.  Nětčice KM 46,67 46,05 46,67
19.  Radkova Lhota PR NP NP NP
19.  Mikulůvka VS NP NP NP
19.  Loukov KM NP NP NP
19.  Pravčice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pravčice KM 17,75 17,75 17,33
2.  Rymice KM 17,98 17,96 17,98
3.  Rychlov KM 18,17 18,17 17,55
4.  Nětčice B KM 18,79 18,79 18,42
5.  Zahnašovice KM 18,83 16,99 18,83
6.  Tučapy KM 19,11 18,85 19,11
7.  Hlinsko PR 19,70 19,70 17,95
8.  Loukov KM 19,95 19,95 17,95
9.  Nětčice KM 20,36 19,63 20,36
10.  Loukov B KM 36,66 36,66 23,16
11.  Němčice KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,8516,8316,852016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM16,9017,1717,172017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Radíkov PR17,1317,2217,222017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM17,2517,0817,252015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pravčice KM17,3117,4217,422015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM17,5617,2217,562018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM17,6117,6017,612013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pravčice KM17,7517,3317,752014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Radíkov PR17,7917,7717,792018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Rymice KM17,9617,9817,982014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rychlov KM18,1717,5518,172014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dětkovice VY18,1816,9818,182018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pravčice KM17,5918,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Býškovice PR18,2218,0618,222013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Špičky PR18,2316,6818,232017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Rymice KM18,0318,3418,342016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pravčice A KM16,7718,5218,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Špičky PR18,5218,3218,522016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Paršovice PR17,6718,5618,562013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice A KM18,7616,4518,762018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nětčice B KM18,7918,4218,792014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílany KM18,7918,7418,792016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zahnašovice KM16,9918,8318,832014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Radíkov PR18,9317,8218,932015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nětčice B KM18,9518,0518,952013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Tučapy KM18,8519,1119,112014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Špičky PR19,4216,9319,422015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rymice KM19,0919,5519,552018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Pravčice B KM17,2719,6119,612017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Hlinsko PR19,7017,9519,702014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Lajda  17,55 22 18.08.2014 12:50
 Petr Skřivánek  17,62 21 23.08.2014 00:10
 Petr Miklík  17,51 18 18.08.2014 09:08
 Danek Odložilík  17,50 17 23.08.2014 12:34
 Tomáš Hráček  17,50 17 23.08.2014 09:45
 Martin Ondra  17,45 12 11.08.2014 14:28
 Daniel Štěpánek  17,45 12 14.08.2014 12:31
 Daniel Peřina  17,42 9 11.08.2014 16:06
 Honza Adamec  17,40 7 22.08.2014 08:22
 Dominik Krejčíř  17,79 4 21.08.2014 22:06
 Barbora Bajerová  17,36 3 12.08.2014 21:20
 Milan Kochaníček  17,11 0 23.08.2014 06:42
 Tomáš Bakalík  17,12 0 21.08.2014 14:17
 Michal Matějíček  17,21 0 22.08.2014 13:43
 Tomáš Láník  17,25 0 20.08.2014 16:05
 Petr Kropáč  17,25 0 20.08.2014 07:38
 Luďa  17,32 0 22.08.2014 14:29
 Svatava Navrátilová  17,94 0 23.08.2014 10:27


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Daniel Štěpánek  17,73 23 14.08.2014 12:32
 Petr Skřivánek  17,80 20 23.08.2014 00:11
 Danek Odložilík  17,80 20 23.08.2014 12:35
 Daniel Peřina  17,84 16 11.08.2014 16:06
 Dominik Krejčíř  17,63 13 21.08.2014 22:06
 Svatava Navrátilová  17,89 11 23.08.2014 10:17
 Honza Adamec  17,60 10 22.08.2014 08:22
 Petr Miklík  17,90 10 18.08.2014 09:08
 Tomáš Láník  17,52 2 20.08.2014 16:05
 Petr Kropáč  17,31 0 20.08.2014 07:38
 Barbora Bajerová  17,40 0 12.08.2014 21:20
 Petr Lajda  17,43 0 18.08.2014 12:51
 Michal Matějíček  17,45 0 22.08.2014 13:43
 Tomáš Hráček  17,46 0 23.08.2014 09:46
 Tomáš Bakalík  17,48 0 21.08.2014 14:17
 Martin Ondra  17,50 0 11.08.2014 14:28
 Milan Kochaníček  18,72 0 23.08.2014 06:43

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mistřice - Muži

18,07https://youtu.be/EwF6V4LDbiE Petr Kropáč

Mistřice - Muži

18,07https://youtu.be/oJULoJKlP2g Petr Kropáč

Mladcová - Muži

18,13https://youtu.be/tsWHnyWClfU Tomanek Jara

Karolín - Muži

18,53https://youtu.be/CvoQCbIYByI Martin Ondra

Roštění - Muži

19,62https://youtu.be/CpOViyeAy5c Tomáš Hráček

Rychlov - Muži

20,23https://youtu.be/8hkmQHCpMm4 Tomanek Jara

Nová Dědina - Muži

29,93https://youtu.be/DJ4FKrZ7poQ Martin Láník

Nětčice - Muži

46,67https://youtu.be/g8jUjEOPqdQ Svatava Navrátilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10303850

Kód: a10303850


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10302742

Kód: a10302742



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Loukov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/08/02 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/07/30 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/07/29 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/08/12 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/07/26 Libosváry, PR, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/07/25 Loukov-Libosváry, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/07/24 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2013/08/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2014/08/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2015/08/22 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2016/08/13 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2017/06/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře