LUDRA CUP Drahanovice 2016 - noční soutěž v požárním útoku, 2B

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 30. 07. 2016 21:00
Kontakt:   Navrátil Pavel, SDH Ludéřov
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 16,27 16,16 16,27
2.  Chválkovice OL 16,62 16,62 16,21
3.  Myslejovice A PV 16,75 16,75 15,80
4.  Olešnice X OL 16,80 15,68 16,80
5.  Želeč PV 17,22 17,22 17,09
6.  Měrotín OL 17,24 15,84 17,24
7.  Náměšť na Hané OL 17,50 17,50 16,59
8.  Drahanovice OL 18,44 18,44 17,82
9.  Benešov BK 18,93 18,93 18,09
10.  Čelechovice na Hané PV 19,67 19,67 19,03
11.  Ludéřov OL 20,12 20,12 15,68
12.  Dolní Studénky SU 20,79 20,79 17,95
13.  Krasice PV 21,44 20,62 21,44
14.  Myslejovice B PV 21,61 19,37 21,61
15.  Moravičany SU 22,53 17,41 22,53
16.  Oplocany PR 24,83 21,87 24,83
17.  Velká Bystřice OL 25,40 24,82 25,40
18.  Lošov OL 27,47 19,37 27,47
19.  Grygov OL 28,70 27,12 28,70
20.  Podolí PR 29,40 26,23 29,40
21.  Velký Týnec OL NP NP NP
21.  Buková PV NP 17,13 NP
21.  Cholina OL NP NP NP
21.  Kožušany OL NP NP NP
21.  Nové Dvory OL NP NP 19,32

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Týnec OL 19,06 18,93 19,06
2.  Olešnice OL 20,08 20,08 19,66
3.  Pěnčín PV 22,04 22,04 20,03
4.  Krasice PV 22,50 22,50 20,25
5.  Želeč PV 22,57 21,20 22,57
6.  Droždín Chvádrož OL 24,63 24,63 21,75
7.  Laškov PV 25,22 25,22 23,57
8.  Bílovice PV 26,08 26,08 24,97
9.  Haňovice OL 36,61 36,61 20,73
10.  Oplocany PR 51,69 51,69 24,42
11.  Svésedlice OL NP NP NP
11.  Moravičany SU NP NP NP
11.  Blatec OL NP NP NP
11.  Nové Dvory OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OL15,4015,7715,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,8615,8515,862019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kožušany OL20,0818,2320,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Maršíkov SU19,1520,2620,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/YJD9BfmRW9M

Kód: YJD9BfmRW9M



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře