Lukov 2012 - O putovní pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 08. 2012 13:00
Kontakt:   Tomáš Kulenda
Telefon:  776 148 428
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky UH 17,25 16,75 17,25
2.  Ludslavice KM 17,34 17,34 17,12
3.  Mladcová ZL 17,59 17,59 17,27
4.  Velký Ořechov B ZL 17,64 17,64 16,98
5.  Lukov ZL 17,69 17,46 17,69
6.  Vrbětice ZL 17,74 17,74 16,73
7.  Vésky B UH 17,96 17,96 17,84
8.  Velký Ořechov ZL 17,99 17,99 17,62
9.  Bratřejov ZL 18,02 18,02 17,56
10.  Bratřejov B ZL 18,48 17,98 18,48
11.  Hradčovice UH 18,59 18,59 18,26
12.  Mistřice UH 18,60 17,40 18,60
13.  Vrbětice B ZL 18,79 18,79 17,92
14.  Salaš ZL 18,80 18,80 18,66
15.  Dobrotice KM 19,02 19,02 18,00
16.  Hřivínův Újezd ZL 19,51 19,51 16,56
17.  Tečovice ZL 19,56 19,49 19,56
18.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 21,23 18,74 21,23
19.  Velký Ořechov C ZL 21,77 18,15 21,77
20.  Sazovice ZL 23,43 19,23 23,43
21.  Držková ZL 24,20 18,86 24,20
22.  Prštné ZL NP NP NP
22.  Svatobořice HO NP 18,33 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Drnovice ZL 18,29 18,29 18,22
2.  Velký Ořechov ZL 18,43 18,43 17,70
3.  Tečovice ZL 18,58 17,80 18,58
4.  Prštné ZL 18,66 18,66 18,64
5.  Bratřejov ZL 18,72 18,72 18,56
6.  Nedašova Lhota ZL 19,15 19,15 18,49
7.  Mysločovice ZL 20,25 20,25 19,98
8.  Rychlov KM 20,92 20,92 19,83
9.  Loučka ZL 21,09 20,99 21,09
10.  Hřivínův Újezd ZL 25,05 25,05 24,75
11.  Lukoveček ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota ZL 20,02 20,02 19,73
2.  Malenovice ZL 20,41 20,34 20,41
3.  Loučka ZL 21,97 21,49 21,97
4.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 23,84 23,84 20,33

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 18,66 18,58 18,66
2.  Lukov ZL 19,34 19,16 19,34
3.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,54 20,44 20,54
4.  Velký Ořechov ZL 23,34 16,38 23,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,0517,2517,252014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL17,3516,6717,352015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL--17,362013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Salaš ZL--17,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky UH17,4317,5317,532015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hradčovice UH--17,622013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,6817,4617,682014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL17,8217,5917,822014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladcová ZL17,5617,9517,952014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hradčovice UH17,2717,9517,952015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH--17,962013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM18,0117,3918,012015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Svatobořice HO--18,072013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lukov ZL18,0717,8118,072014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,6318,0918,092015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,5118,1018,102014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,1217,5918,122015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bratřejov ZL18,1317,6118,132014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vésky BUH--18,192013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbětice ZL--18,242013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Držková ZL--18,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov BZL--18,322013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bratřejov ZL--18,472013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky UH--18,532013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM--18,572013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zahnašovice KM--18,792013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lukov ZL--18,852013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bratřejov ZL18,0818,8918,892015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mysločovice ZL18,8618,9318,932015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0618,4419,062015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Ludslavice - Muži

17,34https://youtu.be/myuvvYqF4QM Zdeněk Juřík

Lukov - Muži

17,69https://youtu.be/7nEiuWKj_BU Michal Petřík

Bratřejov - Muži

18,02https://youtu.be/m-KtnkBKYOI David Schreiber

Mistřice - Muži

18,60https://youtu.be/T97r-6tOsi8 Žanet Miklová

Bratřejov - Ženy

18,72https://youtu.be/fWtrnjj4t3g David Schreiber

Hřivínův Újezd - Muži

19,51https://youtu.be/y240ImJfctc Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Dorostenci

20,54https://youtu.be/lE8Q74_uRaA Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Muži

21,23https://youtu.be/whV9QelOYno Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Dorostenky

23,84https://youtu.be/zNfTfJI_ao8 Žanet Miklová

Hřivínův Újezd - Ženy

25,05https://youtu.be/erMUsrbLTbw Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6853673

Kód: a6853673


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6856501

Kód: a6856501



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře