Náměšť na Hané 2017 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-N%C3%A1m%C4%9B%C5%A1%C5%A5-na-Han%C3%A9-337445329683667/
Kdy: 05. 08. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Kotraš Tomáš
Telefon:  775 208 600
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Měrotín OL 15,19 15,16 15,19
2.  Břevenec OL 15,44 15,32 15,44
3.  Ludéřov OL 15,82 15,82 15,13
4.  Chválkovice OL 15,91 15,66 15,91
5.  Střelice OL 16,40 16,40 16,01
6.  Kožušany OL 16,41 15,93 16,41
7.  Náměšť na Hané OL 16,77 15,93 16,77
8.  Střížov OL 17,58 17,58 16,06
9.  Šumvald OL 17,91 17,91 17,74
10.  Domamyslice Dvojka PV 18,13 18,13 15,64
11.  Tršice OL 18,22 18,22 17,65
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Hlubočky OL 18,25 18,25 15,86
13.  Pavlov-výběr SU 18,69 17,25 18,69
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Podolí PR 19,07 19,07 18,72
15.  Krasice PV 20,20 18,49 20,20
16.  Cholina OL 20,73 16,03 20,73
17.  Dolany B OL 20,89 18,88 20,89
18.  Čechy pod Kosířem PV 22,13 22,13 22,08
19.  Břidličná BR 22,16 22,16 21,86
20.  Lošov OL 23,32 22,40 23,32
21.  Bohuňovice OL 32,00 32,00 30,96
22.  Svésedlice OL 32,05 30,39 32,05
23.  Nenakonice OL 32,42 32,42 32,10
24.  Grygov OL 33,16 19,78 33,16
25.  Dub nad Moravou OL 52,13 50,91 52,13
26.  Laškov PV NP NP NP
26.  Bílovice PV NP NP NP
26.  Drahanovice OL NP NP NP
26.  Velký Týnec OL NP NP NP
26.  Troubelice OL NP NP NP
26.  Droždín OL NP NP NP
26.  Olešnice OL NP 19,49 15,96

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín PV 18,72 17,81 18,72
2.  Krasice PV 19,02 19,02 18,73
3.  Náměšť na Hané OL 20,09 19,76 20,09
4.  Břevenec OL 20,37 20,37 19,68
5.  Svésedlice OL 21,07 19,87 21,07
6.  Nenakonice OL 21,31 21,11 21,31
7.  Chválkovice OL 22,10 20,45 22,10
8.  Grygov OL 22,27 22,27 21,24
9.  Velký Týnec OL 23,28 19,54 23,28
10.  Medlov OL 24,77 21,00 24,77
11.  Kožušany OL 25,80 20,60 25,80
12.  Bohuňovice OL 30,26 30,26 27,95
13.  Cholina OL 30,38 30,23 30,38
14.  Trusovice OL 30,77 30,77 23,98
15.  Nové Dvory OL 35,85 35,85 34,16
16.  Loučany OL NP 23,42 21,71
16.  Čechy pod Kosířem PV NP NP 24,13
16.  Laškov PV NP NP NP
16.  Olešnice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Měrotín OL15,1615,1915,192017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL15,0815,2415,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,9115,2615,262019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,2814,3715,282018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Břevenec OL15,3215,4415,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Náměšť na Hané OL15,4615,3815,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,4615,4915,492019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Měrotín OL15,5714,8015,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV15,6215,3415,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,6814,6515,682019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ludéřov OL15,8215,1315,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Cholina OL15,6915,9015,902018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkovice OL15,6615,9115,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,8816,0916,092019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ráječek SU16,2214,9016,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL15,3416,2416,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,3715,7816,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střelice OL16,4016,0116,402017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolany OL16,4016,1416,402019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV15,5416,4116,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,9316,4116,412017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU16,1016,5216,522019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov-výběr SU16,2116,6016,602019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemile SU16,0716,6116,612019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Náměšť na Hané OL15,9316,7716,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR15,3416,8816,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střelice OL15,7817,0017,002019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkovice OL17,0715,9317,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OL17,1616,3817,162019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL16,8917,2517,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL18,4317,3118,432019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,8118,7218,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Maršíkov SU18,8318,8518,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Loučany OL19,0218,2719,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krasice PV19,0218,7319,022017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Cholina OL18,7219,2119,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Cholina OL18,8319,2419,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV19,3419,3119,342018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bílovice B PV19,4118,8819,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kosov SU19,4219,0619,422019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV19,6119,4719,612018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,3219,7019,702018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Maršíkov SU19,7919,5519,792019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Droždín Chvádrož OL19,6019,8419,842019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nové Dvory OL19,8719,0619,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV19,3119,8919,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL19,9019,7719,902019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Náměšť na Hané OL19,7620,0920,092017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Břevenec OL20,3719,6820,372017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Blatec OL20,4519,2220,452019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL20,6518,4720,652018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Náměšť na Hané OL20,6120,8620,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Svésedlice OL19,8721,0721,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nenakonice OL21,1121,3121,312017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pavlov SU21,9219,0621,922019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Náměšť na Hané OL22,0118,7122,012019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chválkovice OL20,4522,1022,102017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Grygov OL22,2721,2422,272017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL19,8422,3022,302019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Blatec OL22,7221,1422,722018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře