Nedašov 2015 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 09. 2015 10:30
Kontakt:   Václav Vaněk
Telefon:  606 727 074
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 14,72 14,12 14,72
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Zbora B PU 15,02 14,73 15,02
3.  Vrbětice ZL 15,42 14,91 15,42
4.  Zahnašovice KM 15,53 15,53 15,04
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Lúky PU 15,81 15,81 15,13
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS 16,14 15,32 16,14
7.  Velký Ořechov C ZL 16,24 15,60 16,24
8.  Bratřejov ZL 16,42 15,88 16,42
9.  Vésky UH 16,54 15,86 16,54
10.  Mirošov ZL 16,75 15,21 16,75
11.  Zádveřice ZL 16,95 16,77 16,95
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Hloža-Podhorie PU 17,01 17,01 15,36
14.  Vésky B UH 17,08 16,35 17,08
15.  Nevšová ZL 17,29 17,29 15,77
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostětín UH 17,32 16,75 17,32
17.  Štítná nad Vláří ZL 17,50 17,50 16,17
18.  Vysoké Pole ZL 17,63 17,63 16,55
19.  Bylnice B ZL 17,79 17,16 17,79
20.  Šarovy ZL 18,13 18,13 17,29
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Nosice PU 18,40 18,40 15,76
22.  Louky ZL 18,44 18,44 17,85
23.  Bylnice A ZL 18,48 17,40 18,48
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Ďurďové PB 18,56 18,56 15,60
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 19,38 19,38 19,00
26.  Hradčovice UH 20,02 15,42 20,02
27.  Racková ZL 20,40 19,16 20,40
28.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 21,49 18,45 21,49
29.  Martinice KM 22,30 21,18 22,30
30.  Mysločovice ZL 22,62 22,62 16,22
31.  Slavičín ZL 22,82 21,13 22,82
32. Výsledek se nepočítá do ligy  Dohňany PU 24,94 24,55 24,94
33.  Mladcová ZL 25,32 25,25 25,32
34.  Jestřabí ZL NP NP NP
34.  Velký Ořechov B ZL NP NP NP
34.  Křekov ZL NP NP NP
34. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašské Příkazy VS NP NP NP
34.  Nedašova Lhota ZL NP NP 16,00
34.  Poteč ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,42 17,22 17,42
2.  Malenovice ZL 18,61 18,61 18,25
3.  Vysoké Pole ZL 19,16 19,16 18,88
4.  Velký Ořechov ZL 19,82 19,82 19,20
5.  Hřivínův Újezd ZL 19,86 19,86 19,14
6.  Machová ZL 23,40 21,42 23,40
7.  Bratřejov ZL 28,76 18,24 28,76
8.  Nedašova Lhota ZL 34,64 34,64 21,75
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 34,74 34,74 19,31
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Nosice PU NP NP 21,88
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Mostište PU NP 18,68 NP
10.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP NP NP
10.  Bohuslavice u Zlína ZL NP 19,34 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kaňovice ZL 19,67 19,20 19,67
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Kvašov PU 19,78 19,18 19,78
3.  Sazovice ZL 19,94 19,94 19,62
4.  Nedašova Lhota ZL 20,24 19,79 20,24
5.  Malenovice ZL 20,27 20,27 19,30
6.  Racková ZL 20,45 19,23 20,45
7.  Machová ZL 21,97 21,97 20,65
8.  Bohuslavice u Zlína ZL NP 36,11 36,25

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lipová ZL 17,83 17,63 17,83
2.  Zádveřice ZL 18,03 17,55 18,03
3.  Mysločovice ZL 19,29 19,29 19,16
4.  Valašské Příkazy VS 20,02 20,02 19,79
5.  Návojná ZL 23,17 21,07 23,17
6.  Sazovice ZL 24,56 24,56 24,38
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Dohňany PU NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  - Dubková - 20,55 20,55 20,25
2. Výsledek se nepočítá do ligy  - Valašský výběr - 21,57 21,57 18,46
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Křekov ZL 27,83 24,91 27,83
4. Výsledek se nepočítá do ligy  - Kvášov - NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL14,3114,1714,312016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhorie ZA14,0914,3814,382013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zbora APU14,4313,7414,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1714,4714,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,3614,5314,532016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladcová ZL14,2614,6014,602017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov ZL14,6214,4414,622016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vrbětice ZL14,6414,6314,642019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky BUH14,6614,3514,662016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ďurďové PB14,7014,3314,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov BZL14,1214,7214,722015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podhorie ZA14,6914,7514,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vrbětice ZL14,7814,2314,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov CZL14,8114,8214,822019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov BZL14,7014,8214,822018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dohňany PU14,6814,8514,852013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lidečko VS14,9014,4714,902013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ďurďové PB14,9214,5014,922013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velký Ořechov CZL14,7114,9614,962016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zbora PU14,8615,0115,012017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zbora BPU14,7315,0215,022015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vysoké Pole ZL14,7115,0415,042016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladcová ZL14,4715,0915,092014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vrbětice ZL14,5815,1215,122017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Poriadie MY15,0015,1215,122014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vysoké Pole ZL15,1414,9115,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevšová ZL15,1514,5215,152017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov ZL15,1914,5315,192019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vrbětice ZL14,7315,2015,202013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásno PE15,1515,2215,222014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,2517,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,3716,8817,372016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kvašov PU17,3917,1717,392019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM17,2217,4217,422015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dežerice BN17,3417,4717,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nedašova Lhota ZL16,9217,4717,472019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Slušovice ZL17,7517,1717,752016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ladce IL17,8117,8917,892013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bojkovice UH17,3517,9017,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL17,8617,9017,902017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8318,0218,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Bytča BY17,2918,0518,052014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dulov IL17,9718,1318,132018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,3918,1818,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,8018,2718,272016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,7318,2818,282017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mikušovce pri Pruskom IL18,4317,3518,432014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dežerice BN18,0818,4318,432016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Prštné ZL18,4317,7718,432013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kvašov PU18,4817,9318,482018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kaňovice ZL18,4818,5118,512016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bohuslavice u Zlína ZL18,5117,5618,512019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,5918,5218,592014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malenovice ZL18,6118,2518,612015/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nosice PU18,6717,6518,672013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,7017,9718,702019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice UH18,6418,7518,752019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nevšová - Vlachovice ZL18,8518,0918,852016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vlachovice ZL18,9016,9718,902019/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bojkovice UH18,9318,6818,932017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Dorostenky

21,97https://youtu.be/1RywYWXS_eQ Kateřina Brázdilová

Machová - Ženy

23,40https://youtu.be/rWLdTGoY348 Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/09/03 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2007/09/02 Nedašov, ZL, Pohár SDH
ZLPS
2010/09/05 Nedašov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/09/02 Nedašov, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/09/01 Nedašov, O putovní pohár SDH Nedašov
ZLPS
2014/09/07 Nedašov, futbalové ihrisko, 16.kolo SMHL
SMHL
2014/09/07 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/09/06 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/09/04 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/09/03 Nedašov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/09/02 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
2019/09/01 Nedašov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře