Nová Dědina 2016 - Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina

Liga: Podhostýnská hasičská lig
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 07. 2016 13:00
Kontakt:   Karel Strýc
Telefon:  776 048 220
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Mishi

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pravčice KM 17,31 17,31 16,93
2.  Zahnašovice KM 17,39 17,27 17,39
3.  Mladcová ZL 17,41 17,41 16,50
4.  Špičky PR 17,56 17,37 17,56
5.  Ludslavice KM 17,66 17,50 17,66
6.  Roštění KM 18,56 18,15 18,56
7.  Radkova Lhota PR 19,28 18,54 19,28
8.  Nová Dědina B KM 19,45 19,11 19,45
9.  Rymice KM 19,60 19,60 18,51
10.  Nová Dědina A KM 20,02 17,57 20,02
11.  Podhradní Lhota KM 20,28 18,10 20,28
12.  Mistřice UH 20,35 20,35 19,26
13.  Sulimov KM 21,45 18,41 21,45
14.  Martinice KM 21,65 21,03 21,65
15.  Záhlinice A KM 21,89 21,89 21,87
16.  Litenčice KM 21,98 21,98 21,56
17.  Vítonice KM 22,42 21,20 22,42
18.  Tučapy KM 23,32 23,32 20,57
18.  Loukov KM 23,32 22,59 23,32
20.  Mysločovice ZL 31,28 31,20 31,28
21.  Křenovice PR 45,29 18,85 45,29
22.  Šarovy ZL NP NP NP
22.  Luboměř NJ NP NP NP
22.  Počenice KM NP NP NP
22.  Nětčice KM NP NP NP
22.  Záhlinice B KM NP NP NP
22.  Karolín KM NP NP NP
22.  Medlov KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílany KM 17,41 17,41 17,09
2.  Rymice KM 18,29 18,03 18,29
3.  Pravčice KM 19,24 19,24 18,09
4.  Zahnašovice KM 19,75 19,75 17,76
5.  Nětčice KM 20,64 19,45 20,64
6.  Tučapy KM 24,40 24,40 19,48
7.  Vrbka KM 25,40 25,40 25,21
8.  Machová ZL 28,51 28,14 28,51
9.  Loukov KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY16,1515,8416,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY16,2916,1316,292018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Špičky PR16,4215,7916,422018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice A KM16,6216,8416,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM16,7416,9516,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Rymice KM17,1317,2417,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pravčice KM16,4717,2917,292013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pravčice A KM16,5217,3817,382018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bílany KM17,4117,0917,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,7417,1617,742018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Olšovec PR17,8517,1917,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pravčice KM18,1117,6118,112015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílany KM18,2517,9118,252013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zahnašovice KM17,6818,2918,292013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Rymice KM18,0318,2918,292016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Rymice KM18,0618,4918,492015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pravčice B KM18,6317,5318,632019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Zahnašovice KM18,6416,4918,642017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Holešov KM18,7418,1518,742017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice B KM18,8016,7518,802017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Milotice nad Bečvou PR18,8118,0818,812018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pravčice B KM17,9018,8618,862018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zahnašovice KM19,0918,8919,092015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Pravčice KM19,2418,0919,242016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Tučapy KM19,2019,2519,252013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Rymice KM19,4319,0819,432014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Rymice KM18,8219,5319,532013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Tučapy KM19,5719,3419,572014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Počenice KM19,6819,1819,682014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zahnašovice KM19,7517,7619,752016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Juřík  17 ** 19 02.07.2016 08:54
 Michal Matějíček  17 ** 13 01.07.2016 11:06
 Milan Kochaníček  17 ** 0 24.06.2016 13:04
 Tomáš Bakalík  18 ** 0 26.06.2016 10:14


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Juřík  17 ** 24 02.07.2016 08:55
 Milan Kochaníček  17 ** 22 24.06.2016 13:05
 Michal Matějíček  17 ** 1 01.07.2016 11:08
 Tomáš Bakalík  17 ** 0 26.06.2016 10:14

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nová Dědina - Muži

19,45https://youtu.be/aqqq44X4IHo Kateřina Brázdilová

Sulimov - Muži

21,45https://youtu.be/mg6I9RNqh4A Svatopluk Minařík

Machová - Ženy

28,51https://youtu.be/_ryy5g6MCcs Kateřina Brázdilová

Karolín - Muži

NPhttps://youtu.be/Jx2HRwoaCyQ Martin Ondra
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/16 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2012/07/21 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2013/07/20 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2014/07/20 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2015/07/19 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2016/06/25 Nová Dědina - Hasičksý areál, Pohárová soutěž MH v p.ú. pro O pohár starosty SDH
-
2016/07/02 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2017/07/01 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře