Olešnice Hřiště 2018 - Olešnice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 17,00 17,00 16,37
2.  Nemile SU 17,01 17,01 16,73
3.  Plinkout OL 17,19 17,19 16,66
4.  Dětkovice PV 17,76 17,55 17,76
5.  Chválkovice OL 18,17 18,17 17,99
6.  Loučany OL 18,33 18,34 16,41
7.  Náměšť na Hané OL 18,61 17,47 18,61
8.  Bílovice PV 19,44 18,56 19,44
9.  Slavětín OL 20,04 20,04 19,87
10.  Polkovice PR 20,14 18,95 20,14
11.  Ludéřov OL 20,16 20,16 19,06
12.  Měrotín OL 20,25 20,25 18,07
13.  Střelice OL 21,11 20,72 21,11
14.  Kosov SU 21,34 21,34 20,02
15.  Štíty SU 21,58 21,58 21,21
16.  Dub nad Moravou OL 24,34 24,34 23,96
17.  Dolany A OL 25,57 20,28 25,57
18.  Domamyslice B PV NP NP 17,44
18.  Odrlice OL NP NP NP
18.  Břevenec OL NP NP NP
18.  Pavlov-výběr SU NP NP NP
18.  Ráječek SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 17,99 17,99 17,09
2.  Dětkovice PV 18,33 18,33 18,28
3.  Náměšť na Hané OL 18,85 17,84 18,85
4.  Droždín Chvadrož OL 19,02 18,52 19,02
5.  Hlubočky OL 19,60 18,71 19,60
6.  Bílovice A PV 19,78 19,46 19,78
7.  Krasice PV 20,61 18,57 20,61
8.  Cholina OL 21,09 21,09 19,48
9.  Bohuňov SY 21,20 19,85 21,20
10.  Loučany OL 22,85 21,07 22,85
11.  Pěnčín PV 25,41 25,41 16,86
12.  Břevenec OL NP 24,11 23,63
12.  Haňovice OL NP 18,89 19,07

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlov-výběr SU15,7716,2316,232018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Otinoves PV15,9816,3416,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,2816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Niva PV16,4015,7116,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL16,2816,4616,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čelechovice na Hané PV16,4816,0016,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlov-výběr SU16,5214,9416,522019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nemile SU15,3716,5616,562019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice PV16,6414,5116,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany OL16,3616,7216,722019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV17,6618,5118,512019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Soběsuky B PV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Cholina OL18,6618,9418,942019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nenakonice OL19,0018,9419,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Droždín Chvadrož OL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV19,0618,9619,062019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Vojnice OL19,1418,1119,142019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,76https://youtu.be/KFdPGBMxH7g Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře