Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | https://www.dh.cz/ |
Kdy: | 04. 07. 2018 14:00 |
Kontakt: | Andrea Dopitová |
Telefon: | +420 606 757 843 |
Okres: | Plzeň-město |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou Šárka Hájková | KT | 18,64 | 18,64 | 19,73 | |
2. | Pačlavice Klára Vdolečková | KM | 18,75 | 18,75 | 26,52 | |
3. | Kojetice Veronika Navrátilová | TR | 19,06 | 19,06 | 19,52 | |
4. | Skuteč Leona Novotná | CR | 19,10 | 19,10 | 19,35 | |
5. | Mezirolí Adriana Petriková | KV | 19,55 | 20,06 | 19,55 | |
6. | Markvartovice Karolína Horčičková | OP | 19,65 | 19,65 | 20,58 | |
7. | Kobylí Michaela Mikulicová | BV | 20,11 | 20,39 | 20,11 | |
8. | Milenovice Marie Fürstová | PI | 20,12 | 20,12 | 20,61 | |
9. | Karlinky Johanka Novotná | LI | 20,72 | 20,72 | 23,21 | |
10. | Dolní Měcholupy Klára Popsimovová | AB | 20,79 | 20,79 | 20,79 | |
11. | Trusovice Michaela Wildungová | SY | 21,20 | 21,20 | 21,91 | |
12. | Rokytnice v Orlických horách Alice Horáková | RK | 21,63 | 21,63 | 36,41 | |
13. | Klapý Blanka Nagyová | LT | 21,67 | 22,38 | 21,67 | |
14. | Tuhaň Johanka Vaculíková | ME | 22,62 | 33,22 | 22,62 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dešenice Lucie Ledvinová | KT | 17,56 | 18,25 | 17,56 | |
2. | Dobrá Apolena Kasalová | HB | 17,62 | 17,62 | NP | |
3. | Kvasejovice Lucie Pomahačová | BN | 17,74 | 17,74 | 17,87 | |
4. | Žlutice Štěpánka Horská | KV | 17,81 | 18,30 | 17,81 | |
5. | Staré Heřminovy Ester Žišková | BR | 18,34 | NP | 18,34 | |
6. | Horní Lukavice Zuzana Haufová | PJ | 18,40 | 18,91 | 18,40 | |
7. | Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová | CB | 18,85 | 18,85 | 22,14 | |
8. | Česká Metuje Klára Svědíková | NA | 18,94 | 19,18 | 18,94 | |
9. | Frýdlant Nikola Nováková | LI | 18,94 | 19,78 | 18,94 | |
10. | Opatovice Tereza Kostruchová | PR | 19,43 | 23,21 | 19,43 | |
11. | Bořitov Simona Páralová | BK | 19,45 | 19,56 | 19,45 | |
12. | Křešice Klára Hudcová | LT | 19,67 | 23,44 | 19,67 | |
13. | Hovězí Michaela Dukátová | VS | 20,07 | 20,07 | 23,37 | |
14. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 20,67 | 20,67 | 21,94 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvasejovice Klára Hulínská | BN | 17,71 | 17,71 | 20,99 | |
2. | Žernovník Eva Kašparcová | BK | 17,81 | 17,81 | 17,97 | |
3. | Slepotice Petra Kaplanová | PA | 18,11 | 18,11 | 23,79 | |
4. | Křešice Tereza Opavová | LT | 18,70 | 18,77 | 18,70 | |
5. | Hajnice Natálie Langerová | TU | 18,72 | 18,72 | 27,63 | |
6. | Chrášťany Veronika Kalinová | LT | 18,76 | 18,76 | 23,41 | |
7. | Hovězí Nikola Orságová | VS | 18,90 | 19,84 | 18,90 | |
8. | Česká Bělá Kristýna Parkanová | HB | 19,13 | NP | 19,13 | |
9. | Klenová Natálie Presslová | KT | 19,58 | 21,89 | 19,58 | |
10. | Křižovatka Nikola Šmatová | CH | 19,74 | 19,74 | 19,81 | |
11. | Skalice Natálie Bojková | FM | 19,79 | 19,79 | 36,06 | |
12. | Radimovice Anna Rozkovcová | LI | 19,85 | 19,85 | 19,85 | |
13. | Letňany Tereza Dolejšová | AB | 19,92 | 19,92 | 22,29 | |
14. | Sudkov Veronika Barčíková | SU | 20,54 | 22,89 | 20,54 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Struhařov Martin Šourek | PH | 17,65 | 20,95 | 17,65 | |
2. | Býškovice Jakub Mikulík | PR | 17,81 | 18,36 | 17,81 | |
3. | Oznice Martin Gerža | VS | 18,26 | 18,26 | NP | |
4. | Skuteč Lukáš Flégr | CR | 18,31 | 18,31 | NP | |
5. | Kyjovice Filip Němec | OP | 18,36 | 25,45 | 18,36 | |
6. | Lučany nad Nisou Matěj Šruma | JN | 18,54 | 18,54 | 18,91 | |
7. | Bochov Ondřej Klaban | KV | 18,88 | 22,92 | 18,88 | |
8. | Kobeřice u Brna Martin Kamenský | VY | 18,91 | 18,91 | 25,67 | |
9. | Vědomice Zdeněk Sazeček | LT | 18,93 | 20,74 | 18,93 | |
10. | Slapy Štěpán Hach | TA | 19,38 | 22,18 | 19,38 | |
11. | Bystřice nad Úhlavou Marek Šota | KT | 19,61 | 19,70 | 19,61 | |
12. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 19,65 | 24,20 | 19,65 | |
13. | Lhotky Sport Jiří Dobrovolný | ZR | 19,68 | 19,68 | 26,15 | |
14. | Velichovky Aleš Stradiot | NA | 21,17 | 23,84 | 21,17 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dobřany Jan Šváb | PJ | 16,07 | 16,76 | 16,07 | |
2. | Moravský Beroun Jiří Červinka | BR | 16,40 | 16,40 | 22,49 | |
3. | Skuteč Lukáš Bubeníček | CR | 16,57 | 17,65 | 16,57 | |
4. | Teplá Filip Hemza | KV | 16,81 | 19,87 | 16,81 | |
5. | Dolní Bukovsko Daniel Klouček | CB | 17,37 | 17,37 | 17,46 | |
6. | Francova Lhota Marek Šuta | VS | 17,47 | 17,47 | 25,97 | |
7. | Otín Ivo Březka | KT | 17,63 | 17,63 | 22,30 | |
8. | Letňany Vojtěch Hospodka | AB | 17,83 | 18,27 | 17,83 | |
9. | Běloves David Hoffman | NA | 17,85 | 17,85 | 21,18 | |
10. | Hájov Richard Matula | NJ | 18,13 | 18,13 | NP | |
11. | Poniklá Vojtěch Holubec | SM | 18,15 | 18,72 | 18,15 | |
12. | Křešice Radek Sibera | LT | 18,38 | 18,38 | 22,61 | |
13. | Bořitov Patrik Fojt | BK | 19,03 | 20,00 | 19,03 | |
14. | Kly-Větrušice Dominik Andrée | ME | 24,18 | 24,18 | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jetřichovec Lukáš Míka | PE | 16,94 | 16,94 | NP | |
2. | Býškovice Lukáš Lesák | PR | 17,16 | 17,16 | NP | |
3. | Doubek Tomáš Sirotek | PH | 17,67 | 18,38 | 17,67 | |
4. | Fulnek Richard Navrátil | NJ | 17,91 | 17,91 | 27,02 | |
5. | Obrnice Oldřich Žítek | MO | 18,22 | 18,22 | NP | |
6. | Petrovice Jiří Plíhal | TR | 18,27 | NP | 18,27 | |
7. | Svatý Jiří Daniel Horníček | UO | 18,92 | 18,92 | 28,25 | |
8. | Milenovice Martin Sháněl | PI | 19,52 | 27,88 | 19,52 | |
9. | Záříčí Alexandros Belis | KM | 19,54 | 19,59 | 19,54 | |
10. | Hajnice Matěj Vojtěch | TU | 19,84 | NP | 19,84 | |
11. | Vilémovice Jan Nesvadba | BK | 19,90 | 22,86 | 19,90 | |
12. | Hradec Lukáš Snášel | PJ | 20,27 | 37,43 | 20,27 | |
13. | Horní Měcholupy Šimon Kučera | AB | 20,93 | NP | 20,93 | |
14. | Jáchymov František Trefný | KV | 21,10 | NP | 21,10 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Břehy | MB | - | - | 25,31 | 2007/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
2. | Písková Lhota | NB | - | - | 26,20 | 2007/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
3. | Kvasiny | RK | - | - | 26,91 | 2007/09/16 | PS útok,nástřik 2xB široké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře