Pšánky 2013 - 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://psanky.info/sdh/ns.php
Kdy: 15. 09. 2013 10:00
Kontakt:   Václav Zubr
Telefon:  724081091
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Václav Zubr

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pšánky A HK 17,04 17,04 16,95
2.  Renmotor Jinolice JC 17,05 17,05 16,34
3.  Libuň JC 17,06 16,73 17,06
4.  Letohrad - Orlice UO 17,17 17,07 17,17
5.  Bašnice JC 17,39 17,39 16,59
6.  Letohrad - Kunčice B UO 17,49 17,49 17,03
7.  Trnov RK 17,52 17,14 17,52
8.  Dolní Přím HK 17,70 17,70 17,60
9.  Pšánky B HK 17,83 17,22 17,83
10.  Podůlší Béčko JC 17,88 17,88 17,83
11.  Velichovky NA 17,96 17,96 17,84
12.  Jablonec nad Jizerou SM 18,00 17,24 18,00
13.  Roudnice HK 18,09 18,09 17,96
14.  Bystřec A UO 18,10 17,44 18,10
15.  Lestkov SM 18,18 17,67 18,18
16.  Bystřec B UO 18,29 18,29 17,53
17.  Střezetice HK 18,34 18,34 18,05
18.  Rokytno PA 18,35 18,20 18,35
19.  Velký Třebešov NA 18,38 18,34 18,38
20.  Horní Radechová B NA 18,42 18,42 17,47
21.  Semechnice A RK 18,84 18,84 17,99
22.  Košťálov SM 18,49 18,12 18,49
23.  Bošín UO 18,58 17,75 18,58
24.  Tatobity SM 18,59 18,00 18,59
25.  Benešov u Semil SM 18,70 18,34 18,70
26.  Čeperka N PA 18,74 17,00 18,74
27.  Hrobice Bigshock PA 18,99 18,67 18,99
28.  Havlovice TU 19,32 19,05 19,32
29.  Lhota za Červeným Kostelcem NA 20,13 20,13 19,28
30.  Červený Kostelec NA 20,80 20,80 20,37
31.  Semechnice B RK 20,83 20,83 20,22
32.  Humburky B HK 25,00 24,82 25,00
33.  Letohrad - Kunčice C UO 18,84 32,28 18,84
34.  Myštěves HK NP NP NP
35.  Horní Radechová A NA NP NP NP
36.  Tuř JC NP NP NP
37.  Humburky A HK NP NP NP
38.  Karlinky LI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vitiněves JC 16,36 16,18 16,36
2.  Letohrad - Orlice UO 16,90 16,90 16,85
3.  Libuň JC 17,27 17,23 17,27
4.  Benešov u Semil SM 17,45 17,21 17,45
5.  Letohrad - Červená UO 18,62 18,62 18,51
6.  Libňatov TU 18,81 18,81 18,61
7.  Dolní Přím HK 18,85 18,76 18,85
8.  Kunětice PA 18,94 18,94 18,77
9.  Letohrad - Kunčice UO 19,09 19,09 17,53
10.  Myštěves HK 19,12 19,12 18,23
11.  Jeníkovice HK 19,50 19,46 19,50
12.  Lodín HK 19,55 18,17 19,55
13.  Trnov RK 20,36 19,51 20,36
14.  Jablonec nad Jizerou SM 17,00 19,97 20,45
15.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,5815,6315,632019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7815,8815,882016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO16,1915,7816,192018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,1816,3016,302018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,3116,2416,312016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahorčice ST16,3115,8116,312018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pasohlávky BO15,8816,3216,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ16,0816,3316,332016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahorčice ST16,3516,2816,352019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Jeleni UO16,1816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrášťany LT16,2716,4216,422016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Renmotor Jinolice JC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,5816,0816,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,2916,6216,622019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,3116,6416,642018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnov RK16,5916,6616,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bašnice JC16,6916,0816,692018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Stará Říše JI16,4516,2616,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Malé Hoštice OP16,9216,3416,922019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Ploukonice SM17,3417,4617,462019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Olešná HB17,5816,5317,582019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,6416,2617,642019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Nevcehle JI18,1218,2318,232019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Jeřmanice LI19,0918,1019,092019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Dvorce TA16,6319,7119,712019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Hrobice PA25,9726,2126,212019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Myštěves HKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Dlouhá Ves RKNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Košťálov SMNPNPNP2019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jaromír Rosůlek  17 ** 23 15.09.2013 08:52
 Josef Navrátil  17 ** 18 14.09.2013 17:33
 Michal Matějíček  17 ** 13 14.09.2013 20:15
 Petr Kropáč  17 ** 6 13.09.2013 13:38
 Jan Zahradník  17 ** 0 14.09.2013 17:12
 Ivana Hynčicová  17 ** 0 12.09.2013 20:48
 Honza Adamec  17 ** 0 14.09.2013 19:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jaromír Rosůlek  17 ** 0 15.09.2013 08:51
 Ivana Hynčicová  17 ** 0 12.09.2013 20:50
 Honza Adamec  17 ** 0 14.09.2013 19:58
 Michal Matějíček  17 ** 0 14.09.2013 20:15
 Josef Navrátil  17 ** 0 14.09.2013 17:34
 Jan Zahradník  17 ** 0 14.09.2013 17:12
 Petr Kropáč  17 ** 0 13.09.2013 13:39

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Libuň - Ženy

17,27https://youtu.be/lC-bWMLBXX8 Michaela Malá

Bašnice - Muži

17,39https://youtu.be/97BrXHswyt4 Milan Novotný

Bašnice - Muži

17,39https://youtu.be/ROqln9IAIOQ Milan Novotný

Jeníkovice - Ženy

19,50https://youtu.be/u6lYfb172hs Lucie Samková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře