Roudnice 2019 - 7. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 07. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Veronika Borůvková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bašnice JC 16,12 16,12 15,99
2.  Renmotor Jinolice JC 16,48 16,23 16,48
3.  Letohrad - Kunčice B UO 16,64 16,64 16,27
4.  Obrubce MB 17,07 17,00 17,07
5.  Letohrad - Jeleni UO 17,29 17,06 17,29
6.  Záchlumí UO 17,30 17,30 17,11
7.  Dubenec TU 17,55 16,83 17,55
8.  Myštěves HK 17,67 17,67 16,50
9.  Letohrad - Kunčice D UO 17,70 16,70 17,70
10.  Trnov RK 17,77 17,77 16,74
11.  Roudnice HK 17,87 17,87 17,57
12.  Pšánky HK 17,93 16,42 17,93
13.  Černčice NA 18,05 18,05 17,33
14.  Bystřec A UO 29,50 29,27 29,50
15.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP
15.  Čeperka N PA NP NP 18,67
15.  Zderaz A CR NP NP NP
15.  Zderaz C CR NP NP 20,07
15.  Zahorčice ST NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Košťálov SM 16,64 16,19 16,64
2.  Nepomuky UO 16,74 16,74 16,52
3.  Letohrad - Orlice UO 16,78 16,11 16,78
4.  Hrobice Explosia PA 16,80 16,78 16,80
5.  Myštěves HK 17,16 17,16 16,34
6.  Letohrad - Červená UO 17,62 17,62 17,45
7.  Dlouhá Ves RK 18,18 16,46 18,18
8.  Renmotor Jinolice JC 21,13 21,13 16,78
9.  Trnov RK 24,04 18,56 24,04

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Letohrad - Orlice UO15,8916,1016,102016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Myštěves HK16,2416,0116,242017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vitiněves JC16,3116,2716,312013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vitiněves JC16,3416,2216,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,5816,1516,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Košťálov SM16,1916,6416,642019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nepomuky UO16,7416,5216,742019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Letohrad - Orlice UO16,1116,7816,782019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrobice Explosia PA16,7816,8016,802019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK16,6016,8516,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Košťálov SM16,8616,4416,862017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Letohrad - Orlice UO16,0716,8716,872017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Libuň JC16,4516,9216,922017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Myštěves HK16,9216,7516,922018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Vitiněves JC17,0616,5517,062014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Rokytno PA17,0716,6117,072016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Myštěves HK17,1616,3417,162019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Červená UO17,6217,4517,622019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Kunčice UO17,7016,6317,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Letohrad - Orlice UO17,8517,1617,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dolní Přím HK17,6517,8617,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libňatov TU17,9317,8317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Letohrad - Orlice UO18,0317,3118,032018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Letohrad - Kunčice UO18,0917,4618,092013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dlouhá Ves RK16,4618,1818,182019/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Kunětice PA18,2817,4418,282013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Letohrad - Orlice UO18,3217,1018,322014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nepomuky UO18,3417,6418,342017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Libuň JC18,2718,3618,362014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dolní Přím HK18,4118,2818,412017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16 ** 25 01.07.2019 10:09
 Radek Staněk  16 ** 0 02.07.2019 06:48
 Jan Marek  16 ** 0 26.06.2019 07:17


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jan Marek  16 ** 18 26.06.2019 07:18
 Milan Šafránek  16 ** 11 01.07.2019 10:09
 Radek Staněk  16 ** 4 02.07.2019 06:48

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře