Sazovice 2012 - Pohárová soutež ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Václav Brázdil
Telefon:  737 762 526
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladcová ZL 16,99 16,67 16,99
2.  Vrbětice ZL 17,04 17,04 17,03
3.  Hřivínův Újezd ZL 17,50 17,50 17,45
4.  Ludslavice KM 17,87 17,16 17,87
5.  Velký Ořechov B ZL 17,94 17,01 17,94
6.  Velký Ořechov ZL 17,97 17,97 17,92
7.  Pravčice KM 18,13 18,13 17,25
8.  Bratřejov B ZL 18,13 18,09 18,13
9.  Lukov ZL 18,57 18,57 18,42
10.  Částkov UH 18,66 18,66 18,55
11.  Nedašov ZL 18,97 18,97 18,44
12.  Salaš ZL 19,06 18,70 19,06
13.  Bratřejov ZL 19,09 18,59 19,09
14.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,42 19,33 19,42
15.  Tečovice ZL 20,13 19,14 20,13
16.  Vlachovice ZL 21,51 21,51 20,22
17.  Vysoké Pole ZL 22,01 22,01 21,98
18.  Velký Ořechov C ZL 22,02 22,02 20,75
19.  Racková ZL 25,36 24,99 25,36
20.  Lhota ZL 34,98 34,98 26,01
21.  Sazovice ZL 44,07 18,33 44,07
22.  Vésky UH NP NP NP
22.  Mirošov ZL NP 12,00 NP
22.  Vrbětice B ZL NP NP NP
22.  Dobrotice KM NP NP NP
22.  Záhlinice KM NP NP NP
22.  Vésky B UH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 18,66 18,46 18,66
2.  Velký Ořechov ZL 18,73 18,73 17,95
3.  Drnovice ZL 18,76 18,74 18,76
4.  Bratřejov ZL 19,47 18,94 19,47
5.  Pravčice KM 19,50 19,06 19,50
6.  Malenovice ZL 19,87 19,87 19,34
7.  Rymice KM 20,22 19,64 20,22
8.  Hřivínův Újezd ZL 20,68 18,94 20,68
9.  Tečovice ZL 21,24 19,70 21,24
10.  Loukov KM 21,85 21,85 19,17
11.  Lhota ZL 23,25 21,20 23,25
12.  Lukoveček ZL 24,33 23,97 24,33
13.  Mladcová ZL 24,47 24,43 24,47
14.  Loučka ZL 38,34 38,34 22,00
15.  Radíkov PR NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malenovice ZL 19,19 19,19 18,18
2.  Lhota ZL 21,59 21,59 20,47
3.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Zlínská liga požárního sp

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 17,07 17,07 16,44
2.  Velký Ořechov ZL 17,46 17,46 15,96
3.  Sazovice ZL 24,60 24,60 18,10

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,4616,4916,492018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,5316,4116,532017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,6016,6016,602015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,3416,7016,702019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vrbětice ZL16,7116,4216,712017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL16,7816,7816,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH16,8416,7916,842013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov CZL16,8916,4416,892018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zahnašovice KM16,6716,9016,902014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vrbětice ZL16,9916,9316,992015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olšovec PR16,8217,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladcová ZL16,9717,0017,002013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludslavice KM16,4017,0017,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM15,5517,0517,052018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,0916,7417,092016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velký Ořechov BZL17,1316,9717,132014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mirošov ZL16,8617,1417,142018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevšová ZL17,1317,1617,162018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velký Ořechov BZL17,1816,8517,182018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zahnašovice KM17,1816,9717,182015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velký Ořechov CZL16,8317,2017,202016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludslavice KM16,8117,2017,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mladcová ZL17,2317,0317,232018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky BUH17,1217,2617,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Vésky BUH17,1617,2717,272016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Vésky BUH17,2017,3117,312014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zahnašovice KM17,3616,0617,362017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lukov ZL17,2417,3917,392018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hradčovice UH16,7617,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velký Ořechov BZL17,3617,4917,492015/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Struška  17 ** 19 14.06.2012 10:12
 Petr Beránek  17 ** 12 14.06.2012 19:42


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Beránek  17 ** 0 14.06.2012 19:42


Dorostenky

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Beránek  18 ** 0 14.06.2012 19:43


Dorostenci

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Beránek  18 ** 0 14.06.2012 19:43

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mladcová - Muži

16,99https://youtu.be/cuS9TdZcwNw Jiří Lečbych

Vrbětice - Muži

17,04https://youtu.be/JXPuIMyeBFQ František Měřička

Hřivínův Újezd - Muži

17,50https://youtu.be/jfHLEaKSTDk Ondřej Mrnuštík

Ludslavice - Muži

17,87https://youtu.be/SrgIu0zeCUA Zdeněk Juřík

Bratřejov - Muži

18,13https://youtu.be/DHtftt-f7t0 David Schreiber

Bratřejov - Muži

19,09https://youtu.be/JUyBjfBjNlQ0 David Schreiber

Bratřejov - Ženy

19,47https://youtu.be/Pb0hmWo-q-0 David Schreiber

Malenovice - Ženy

19,87https://youtu.be/FPdi1IB4Cr4 Michal Petřík

Hřivínův Újezd - Ženy

20,68https://youtu.be/7Mt0pcCMVDY Ondřej Mrnuštík

Tečovice - Ženy

21,24https://youtu.be/9NuDEyfR1RI Michal Petřík

Lukoveček - Ženy

24,33https://youtu.be/kLaQDK8pesQ Michal Petřík

Loučka - Ženy

38,34https://youtu.be/ghnB43fwWw8 Michal Petřík

Mirošov - Muži

NPhttps://youtu.be/ieZT19iIPjs riza - SDH Mirošov
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6624168

Kód: a6624168



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře