Sazovice 2015 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 06. 2015 13:30
Kontakt:   Bohumil Botek
Telefon:  605 990 000
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 16,60 16,60 16,60
2.  Vrbětice ZL 16,99 16,99 16,93
3.  Zahnašovice KM 17,18 17,18 16,97
4.  Velký Ořechov B ZL 17,49 17,36 17,49
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 17,51 17,33 17,51
6.  Hradčovice UH 17,61 17,25 17,61
7.  Vésky B UH 18,04 17,91 18,04
8.  Vésky UH 18,55 18,55 17,26
9.  Šarovy ZL 18,68 18,68 18,56
10.  Nevšová ZL 18,76 18,45 18,76
11.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 18,86 17,88 18,86
12.  Tečovice ZL 19,15 19,15 17,94
13.  Nedašov ZL 19,77 19,77 18,08
14.  Lukov ZL 20,56 20,56 18,43
15.  Mysločovice ZL 20,75 19,90 20,75
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina B KM 20,78 20,26 20,78
17.  Sazovice ZL 21,51 19,19 21,51
18.  Drnovice ZL 23,06 23,06 21,05
19.  Sazovice B ZL 23,87 23,67 22,96
20.  Louky ZL 27,03 22,74 27,03
21.  Mladcová ZL NP NP NP
21.  Štítná nad Vláří ZL NP NP NP
21.  Jestřabí ZL NP NP NP
21.  Křekov ZL NP NP NP
21.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
21.  Racková ZL NP NP NP
21.  Martinice KM NP NP NP
27.  Bratřejov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,10 17,09 17,10
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Radíkov PR 17,25 17,25 16,03
3.  Bratřejov ZL 18,45 18,45 18,29
4.  Nedašova Lhota ZL 18,53 18,53 17,74
5.  Slušovice ZL 18,71 18,71 18,38
6.  Velký Ořechov ZL 18,96 17,94 18,96
7.  Malenovice ZL 19,21 18,42 19,21
8.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 19,25 19,25 19,10
9.  Hřivínův Újezd ZL 19,35 19,35 17,38
10.  Vlachovice ZL 21,07 20,51 21,07
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Nětčice KM 22,11 20,62 22,11
12.  Machová ZL 22,96 22,96 22,62
13.  Hostišová ZL 24,68 18,22 24,68
14.  Sazovice ZL 36,06 19,67 36,06
15.  Racková ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kaňovice ZL 20,40 20,40 19,85
2.  Machová ZL 20,46 20,46 19,04
3.  Racková ZL 20,77 18,62 20,77
4.  Slušovice ZL 21,47 21,47 19,76
5.  Lhota ZL 22,09 19,88 22,09
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 25,52 25,52 25,52
7.  Sazovice ZL NP NP NP
8.  Malenovice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mysločovice ZL 16,03 16,03 15,68
2.  Zdounky KM 18,67 18,67 17,39
3.  Nová Dědina KM 19,85 19,20 19,85
4.  Sazovice ZL 21,43 21,43 21,26
5.  Zádveřice ZL 24,45 18,50 24,45
6.  Hostišová ZL 38,66 38,66 35,99
7.  Lukov ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sazovice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice B KM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL18,5917,9618,592017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Holešov KM18,6318,4118,632018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slušovice ZL18,7118,3818,712015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kaňovice ZL18,2618,7318,732017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL18,2818,8718,872013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Machová - Dorostenky

20,46https://youtu.be/jycfmKPf--Q Kateřina Brázdilová

Machová - Ženy

22,96https://youtu.be/0KRfUSRUQdg Kateřina Brázdilová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře