Slapy 2019 - O putovní pohár obce Slapy

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Antonín Kleiner
Telefon:  732784960
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,61 16,01 16,61
2.  Stoklasná Lhota TA 17,02 16,81 17,02
3.  Bohdalín PE 17,20 17,20 16,60
4.  Chářovice Špona BN 17,21 17,21 17,19
5.  Jaronice CB 17,29 17,29 17,00
6.  Žďár JH 17,38 17,38 17,11
7.  Zdislavice BN 17,49 17,49 16,78
8.  Žirovnice PE 17,78 17,78 17,60
9.  Daměnice BN 17,84 17,19 17,84
10.  Dobronice u Chýnova TA 17,89 17,89 17,79
11.  Řepeč TA 17,91 17,91 17,77
12.  Chotěmice TA 17,95 17,95 17,51
13.  Český Rudolec JH 18,04 17,01 18,04
14.  Slapy TA 18,42 18,42 17,88
15.  Slavošovice CB 19,15 19,15 18,46
16.  Skrýchov u Malšic TA 19,26 17,87 19,26
17.  Nová Ves u Chýnova TA 19,75 19,75 19,51
18.  Strmilov JH 19,82 19,82 19,34
19.  Kozmice TA 19,87 19,87 18,64
20.  Drunče JH 20,30 19,74 20,30
21.  Tučapy TA 20,54 20,54 19,97
22.  Markvarec JH 24,67 24,67 17,23
23.  Choustník TA 25,97 25,97 25,45
24.  Rybova Lhota TA NP NP NP
24.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
24.  Lom TA NP NP NP
24.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
24.  Řepeč D TA NP NP NP
24.  Ústrašice B TA NP NP NP
24.  Šipoun PT NP NP NP
24.  Božejovice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděčín TA 17,97 17,14 17,97
2.  Zdešov JH 18,43 18,43 18,37
3.  Chrbonín TA 18,44 18,44 18,30
4.  Ústrašice TA 18,51 17,61 18,51
5.  Nová Včelnice JH 18,79 17,74 18,79
6.  Chválkov PE 19,15 18,50 19,15
7.  Slapy TA 19,48 19,48 18,49
8.  Zhoř u Tábora TA 19,78 19,78 18,94
9.  Chotěmice TA 20,17 16,74 20,17
10.  Dvorce B TA 20,53 20,08 20,53
11.  Želeč TA 22,71 20,53 22,71
12.  Kozmice TA 30,54 30,54 29,56
13.  Šebířov TA 50,96 50,96 20,17
14.  Dvorce A TA NP NP NP
14.  Lom TA NP NP NP
14.  Smrkov TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Želeč TA 18,38 18,01 18,38
2.  Lom TA 18,44 17,20 18,44
3.  Svaté Pole PB 18,76 18,76 18,76
4.  Slapy TA 18,99 18,99 17,01
5.  Tučapy TA 19,10 19,10 18,74
6.  Chrbonín TA 19,85 19,85 17,73
7.  Obora TA 20,18 17,46 20,18
8.  Dvorce TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,5916,5716,592017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA16,0116,6116,612019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,1416,6616,662018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žernovice PT--16,672014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,7316,3716,732018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7116,7616,762013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE16,8516,8516,852017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár JH--16,952014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stoklasná Lhota TA16,8117,0217,022019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE--17,042014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA16,7217,1317,132017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,2016,6017,202019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice ŠponaBN17,2117,1917,212019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stoklasná Lhota TA17,0917,2517,252016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,2616,8517,262018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jaronice CB--17,292014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaronice CB17,2917,0017,292019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stoklasná Lhota TA17,3116,9017,312017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žďár JH17,2917,3217,322018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA17,2017,3417,342017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Slapy TA--17,342014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bohdalín PE17,3617,1317,362013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zdislavice BN17,0817,3717,372018/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár JH17,3817,1117,382019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice BN17,4916,7817,492019/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chýnov TA--17,492015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nišovice ST--17,552014/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár AJH--17,592015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dvorce ATA17,0717,6517,652013/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,2617,6817,682016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/13 Slapy, O pohár SDH Slapy
THL
2014/08/16 Slapy, O pohár starosty obce Slapy
THL
2015/06/21 Slapy, O putovní pohár starosty obce Slpay
THL
2016/06/26 Slapy, O pohár
THL
2017/06/25 Slapy, O pohár
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře