Staňkov 2016 - IV. kolo (závěrečné)

Liga: Chodská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Inderholc
Telefon:  724964925
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Zadal: Aneta Hoffmannová

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chodov DO 19,42 19,42 NP
2.  Chodská Lhota DO 21,07 21,07 23,02
3.  Hluboká DO 22,53 22,53 23,75
4.  Staňkov I DO 26,41 26,41 33,08
5.  Stanětice DO 34,15 34,15 35,84

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chodov DO 21,17 21,17 29,74
2.  Hluboká DO 21,41 21,41 24,23
3.  Petrovice DO 26,50 26,50 35,24
4.  Pocinovice DO 27,47 27,47 38,14
5.  Staňkov I DO 28,44 28,44 28,95
6.  Chodská Lhota DO 32,16 32,16 38,45

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Staňkov I DO 39,19 39,19 44,91

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/09/30 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
2018/02/17 ZŠ Staňkov, 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH
CHL
2018/09/08 Staňkov, O pohár města Staňkova
-
2018/09/08 Staňkov, Noční soutěž se stroji ps8
-
2018/09/09 Staňkov, Hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
2019/09/07 Staňkov fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/09/14 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkova
-
2019/09/14 Staňkov fotbalové hřiště, Noční osma
-
Kdy Kde Liga


Komentáře