Trnov, RK 2000 -

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 08. 2000 13:00
Kontakt:  
Telefon:  +420
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Aleš Havelka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velké Hoštice OP 17,95 17,95 17,95
2.  Mistřice UH 18,15 18,15 17,91
3.  Vacenovice HO 18,17 18,17 17,89
4.  Radíkov PR 18,31 18,31 17,95
5.  Letohrad - Jeleni UO 18,57 18,57 17,85
6.  Trnov RK 18,99 18,78 18,99
7.  Hranice PR 18,99 18,99 18,26
8.  Mikulovice TR 19,01 18,61 19,01
9.  Bystré RK 19,28 19,28 19,16
10.  Úherce PS 19,32 19,23 19,32
11.  Opatovice PR 19,37 18,64 19,37
12.  Rychlov KM 19,64 19,20 19,64
13.  Horní Lukavice PJ 19,72 19,22 19,72
14.  Starý Lískovec Sport BM 19,76 19,76 19,18
15.  Babice VS 20,69 19,63 20,69
16.  Bašnice JC 20,84 20,84 20,34
17.  Malšova Lhota HK 20,87 20,87 20,68
18.  Trnov B RK 20,93 19,60 20,93
19.  Opočno RK 21,09 20,03 21,09
20.  Tutleky RK 21,40 20,13 21,40
21.  Rájec RK 21,55 21,32 21,55
22.  Brněnec SY 22,06 21,65 22,06
23.  Dobré RK 22,30 22,30 21,73
24.  Plumlov PV 24,68 24,45 24,68
25.  Kvasiny RK 24,86 24,86 22,30
26.  Ohnišov RK 25,26 25,11 25,26
27.  Myštěves HK 26,99 26,99 25,94
28.  Tutleky B RK 27,10 27,10 22,76
29.  Bystřec UO 29,01 29,01 28,85
30.  Čeperka PA 30,08 30,08 29,27
31.  Bystré RK 35,51 31,67 35,51
32.  Častolovice RK 39,06 39,06 38,57
33.  Bolehošť RK 42,39 42,39 39,46
34.  Petrovice TR NP 27,58 27,94
34.  Bystřec B UO NP - -
34.  Hranice B PR NP - -
34.  Letohrad - Jeleni UO NP 25,22 25,75
34.  Houdkovice RK NP 20,82 20,63
34.  Kostelec nad Orlicí RK NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radíkov PR 18,69 18,31 18,69
2.  Výčapy TR 18,78 18,51 18,78
3.  Mistřice UH 19,10 18,63 19,10
4.  Hostišová ZL 19,55 19,55 18,81
5.  Krumsín PV 20,14 20,14 19,48
6.  Opatovice PR 20,63 19,62 20,63
7.  Opočno RK 20,72 20,72 19,80
8.  Malšova Lhota HK 21,42 21,42 21,42
9.  Bělotín PR 21,48 21,48 20,75
10.  Rychlov KM 22,15 22,15 17,80
11.  Tutleky RK 23,26 22,51 23,26
12.  Kvasiny RK 23,40 23,29 23,40
13.  Kvasiny B RK 24,92 24,62 24,92
14.  Moravská Chrastová SY 26,02 26,02 25,52
15.  Čeperka PA 27,10 27,10 21,95
16.  Dobruška RK 27,34 26,73 27,34

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,0116,2116,212017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,2616,2516,262019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Rokytno PA16,0016,3816,382016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dlouhá Ves RK16,4716,5416,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,5816,5916,592019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hrobice Explosia PA16,1916,6016,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC16,0816,6416,642016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Renmotor Jinolice JC16,5716,6616,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC16,8115,8816,812018/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO16,8116,6016,812015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Orlice UO16,1016,8516,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,8916,8616,892015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Orlice UO16,5217,0017,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vitiněves JC17,0316,5517,032015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Výčapy TR--17,132005/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vitiněves JC16,0317,1417,142013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Orlice UO16,0817,1917,192016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Červená UO17,2117,2117,212019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Myštěves HK17,2115,9517,212018/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Libňatov TU16,9117,2317,232015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Letohrad - Kunčice UO17,3017,0317,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libňatov TU17,2017,3717,372013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nepomuky UO17,2717,4517,452017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Myštěves HK17,5116,9217,512017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Kunčice UO17,5117,5417,542015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Košťálov SM17,2317,5417,542016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dolní Přím HK17,6216,9517,622017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Orlice UO17,6517,3317,652014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Výčapy TR--17,692004/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Roudnice HK17,5417,7417,742016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/16 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2000/08/19 Trnov, RK,
EXČR
2004/05/23 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2005/06/12 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2013/06/15 Trnov, fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁRY SDH TRNOV
VČHL
2014/05/31 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/05/30 Trnov, 2. kolo VČHL
VČHL
2016/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/10 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře