Velké Hoštice 2014 - EXTRALIGA Velké Hoštice

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/248111935382111/?fref=ts
Kdy: 13. 07. 2014 09:30
Kontakt:   Martin Nevřela
Telefon:  604907120
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Martas Velké Hoštice Nevřela


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trnava TR 16,24 16,23 16,24
2.  Plumlov PV 16,28 16,28 16,07
3.  Renmotor Jinolice JC 16,30 16,30 15,97
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,37 16,24 16,37
5.  Stará Říše JI 16,46 16,46 15,86
6.  Sychotín BK 16,81 16,36 16,81
7.  Prchalov NJ 16,91 16,91 16,20
7.  Lavičky ZR 16,91 16,91 16,88
9.  Letohrad - Kunčice B UO 17,06 17,05 17,06
10.  Letohrad - Kunčice C UO 17,07 16,33 17,07
11.  Lhotky Sport ZR 17,28 17,28 16,99
12.  Kosmonosy MB 17,32 17,32 16,43
13.  Sádek OP 17,45 17,31 17,45
14.  Bolatice OP 17,77 17,63 17,77
15.  Hněvošice OP 17,81 16,77 17,81
16.  Svoboda OP 17,97 18,38 17,97
17.  Benešov u Semil SM 18,09 17,78 18,09
18.  Bříšťany JC 18,33 16,98 18,33
19.  Oprechtice FM 18,43 18,43 17,30
20.  Milostovice OP 18,45 18,40 18,45
21.  Velké Hoštice OP 18,91 16,32 18,91
22.  Velký Třebešov NA 18,94 18,38 18,94
23.  Vávrovice OP 19,00 19,00 17,94
24.  Libuň JC 19,50 19,01 19,50
25.  Vřesina A OP 19,51 19,51 18,42
26.  Velké Hoštice B OP 19,58 19,58 19,11
27.  Chlebičov OP 19,67 19,67 19,39
28.  Litenčice KM 21,14 19,13 21,14
29.  Služovice OP 23,10 23,10 18,23
30.  Pustkovec OV 23,29 23,29 17,88
31.  Jeseník JE 24,42 24,33 24,42
32.  Oldřišov OP 25,42 25,42 24,42
33.  Neplachovice OP 40,93 40,38 40,93
34.  Kravaře OP NP NP NP
34.  Starý Lískovec Sport BM NP NP NP
34.  Pasohlávky BO NP NP NP
34.  Olšovec PR NP NP NP
34.  Luboměř NJ NP NP NP
34.  Komárov OP NP NP NP
34.  Závada OP NP NP NP
34.  Únětice 1911 PJ NP NP NP
34.  Karolín KM NP 17,48 NP
34.  Petrovice TR NP NP NP
44.  Žernovník BK DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 16,00 16,00 15,97
2.  Radíkov OL 16,54 16,06 16,54
3.  Vitiněves JC 17,32 17,32 16,37
4.  Libuň JC 17,35 16,65 17,35
5.  Benešov u Semil SM 18,07 18,07 17,52
6.  Bartovice A OV 18,27 18,27 17,69
7.  Letohrad - Jeleni UO 19,32 19,32 18,50
8.  Štěpánkovice OP 19,45 19,01 19,45
9.  Skrochovice OP 19,70 19,70 19,31
10.  Velké Hoštice OP 20,08 20,08 19,64
11.  Svoboda OP 20,24 20,24 18,01
12.  Vávrovice OP 20,91 20,22 20,91
13.  Oprechtice FM 27,31 27,31 16,46
14.  Nevcehle JI 32,15 31,56 32,15
15.  Chlebičov OP 33,22 31,77 33,22
16.  Chrášťany LT NP NP NP
16.  Hněvošice OP NP NP NP
16.  Malé Hoštice OP NP NP NP
19.  Služovice OP DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI14,1214,0014,122019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velké Hoštice OP14,1214,0114,122019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Stachovice NJ14,0914,2714,272019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ14,2914,2414,292017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Brumov BZL14,3313,8514,332019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pasohlávky BO13,9414,3614,362017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bartovice OV14,3914,2814,392019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jistebník NJ14,2214,5014,502017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jistebník NJ14,5214,5514,552019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasonice JI14,5514,5114,552017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké Hoštice OP14,6014,1414,602011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krasonice JI14,6314,5914,632019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svinov OV14,5714,6514,652011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Jeleni UO14,7014,1814,702017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  - Luboměr-14,7214,7314,732019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zahorčice ST14,7014,7314,732019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrabůvka PR14,7314,3314,732019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV14,7714,6014,772013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stará Říše JI14,7214,7814,782019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Prchalov ANJ14,7114,8214,822019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  - Bijacovce -14,8514,4814,852019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bartovice OV14,8614,5114,862011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čikov TR14,2014,8914,892017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ14,7214,9114,912011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Trnava TR14,9114,3614,912017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velké Hoštice AOP14,9414,0314,942013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Oprechtice AFM14,9514,8414,952017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  - EKOSPOL – SK-14,9714,9614,972017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hněvošice OP15,0114,3515,012011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hoštice OP14,7515,0515,052017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT15,9215,9015,922016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sychotín BK16,0015,9716,002014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sychotín B BK16,0616,1016,102016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem BN16,1916,1916,192016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sychotín BK16,2916,2316,292013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI16,3616,2416,342012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC15,7416,4416,442012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT16,5216,0216,522012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO16,4116,5316,532016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radíkov OL16,0616,5416,542014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radíkov PR16,6716,1916,672013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Petrůvky TR16,8716,0616,872013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP17,0116,6317,012017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radíkov PR16,2117,0817,082016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Svinov A OV16,8617,1217,122019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vitiněves JC17,1516,1217,152013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Radíkov PR16,8417,1617,162017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vitiněves JC16,7917,1717,172016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Libuň JC17,2417,0917,242016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bartovice A OV17,3116,8517,312011/10/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vitiněves JC17,3216,3717,322014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libuň JC16,6517,3517,352014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nevcehle JI17,4317,2317,432010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Chrášťany LT16,7817,4617,462013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Skrochovice OP17,4816,8617,482013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velké Hoštice OP17,3817,5417,542010/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Stará Říše JI17,5217,6517,652017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ždírec nad Doubravou HB17,6617,4117,662012/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Široká Niva BR17,3417,6617,662017/10/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nevcehle JI17,7017,3317,702019/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  16 ** 24 11.07.2014 18:13
 Pepa Adam  16 ** 22 02.07.2014 01:34
 Petr Kropáč  16 ** 22 11.07.2014 14:24
 Danek Odložilík  16 ** 21 13.07.2014 09:16
 Martina Panožková  16 ** 20 02.07.2014 09:45
 David Sedlák  16 ** 19 30.06.2014 13:14
 Michal Matějíček  16 ** 19 12.07.2014 20:18
 Lukáš Nosek  16 ** 17 12.07.2014 21:39
 Daniel Štěpánek  16 ** 17 03.07.2014 16:25
 Radim Svěchota  16 ** 17 06.07.2014 10:52
 Patrik Baláž  16 ** 15 02.07.2014 06:26
 Jan Zahradník  16 ** 14 11.07.2014 16:38
 Josef Navrátil  16 ** 13 12.07.2014 00:26
 Petr Skřivánek  16 ** 12 12.07.2014 00:22
 Lukáš Brtník  16 ** 8 12.07.2014 12:23
 Hana Jarolímková  16 ** 7 10.07.2014 20:29


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Martina Panožková  16 ** 13 02.07.2014 09:45
 Pepa Adam  16 ** 12 02.07.2014 01:35
 Josef Navrátil  16 ** 11 12.07.2014 00:26
 Hana Jarolímková  16 ** 9 10.07.2014 20:29
 Michal Matějíček  16 ** 4 11.07.2014 13:49
 Petr Skřivánek  16 ** 4 12.07.2014 00:22
 Daniel Štěpánek  16 ** 2 03.07.2014 16:25
 Lukáš Nosek  16 ** 0 07.07.2014 20:59
 Honza Adamec  16 ** 0 11.07.2014 18:13
 Petr Kropáč  16 ** 0 11.07.2014 14:24
 Patrik Baláž  16 ** 0 02.07.2014 06:26
 Danek Odložilík  16 ** 0 13.07.2014 09:15
 Jan Zahradník  16 ** 0 11.07.2014 16:38
 Radim Svěchota  16 ** 0 12.07.2014 13:03

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sychotín - Ženy

16,00https://youtu.be/T7xinwVa6mI Aleš Havelka

Renmotor Jinolice - Muži

16,30https://youtu.be/vu_d7NwYpYs Hana Jarolímková

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

16,37https://youtu.be/T650XjTo-C0 Karel Boukal

Sychotín - Muži

16,81https://youtu.be/8n1Q1QW7gvI Aleš Havelka

Letohrad - Kunčice - Muži

17,07https://youtu.be/3dQeQnM28g4 Martin Valda

Kosmonosy - Muži

17,32https://youtu.be/XkszyAW4YB0 Jan Klimo

Libuň - Ženy

17,35https://youtu.be/Hoh8mfL9wqY Hana Jarolímková

Karolín - Muži

NPhttps://youtu.be/D_mHhqouCDs Martin Ondra
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/wJX88xXMwH8

Kód: wJX88xXMwH8



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/07/06 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1997/07/06 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1998/07/18 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
1999/07/04 Velké Hoštice, OP, O pohár SDH
EXČR
2001/07/01 Velké Hoštice, OP,
EXČR
2003/07/06 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2003/07/06 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2004/07/04 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2004/07/04 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2005/07/03 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2005/07/03 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2006/07/02 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2006/07/02 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2007/07/01 Velké Hoštice, OP, MSP Velké Hoštice
MSP
2007/07/01 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2008/07/06 Velké Hoštice, OP, -, MSP Velké Hoštice
MSP
2008/07/06 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2009/07/05 Velké Hoštice, Moravskoslezský pohár
-
2010/08/15 Velké Hoštice, OP,
EXČR
2011/07/17 Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú.
-
2011/10/08 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)
-
2012/07/15 Velké Hoštice, Extraliga ČR v p.ú.
EXČR
2013/07/14 Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké Hoštice
EXČR
2013/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (October cup)
-
2014/07/13 Velké Hoštice, EXTRALIGA Velké Hoštice
EXČR
2016/06/23 Velké Hoštice, 6.kolo MSP
MSP
2016/07/23 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/10/07 FK Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
Kdy Kde Liga


Komentáře