Zahorčice 2019 - O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 10. 08. 2019 11:00
Kontakt:   SDH Zahorčice
Telefon:  +420 603 246 502
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 15,93 15,93 15,91
2.  Letohrad - Jeleni UO 16,46 16,46 16,23
3.  Trnava TR 16,48 16,48 16,32
4.  Stará Říše JI 16,53 16,53 16,48
5.  Renmotor Jinolice JC 16,55 16,55 16,31
6.  Bašnice JC 16,58 16,58 16,38
7.  Loučany OL 16,63 16,63 16,63
8.  Zahorčice ST 16,82 16,80 16,82
9.  Krotějov Sport TA 16,91 16,91 16,36
10.  Tatobity SM 17,11 17,00 17,11
11.  Lavičky ZR 17,12 17,12 16,77
12.  Letohrad - Kunčice B UO 17,14 16,24 17,14
13.  Olešná HB 17,23 16,74 17,23
14.  Plumlov PV 17,34 16,85 17,34
15.  Starosedlský Hrádek PB 17,40 16,83 17,40
16.  Prchalov NJ 17,41 17,41 16,21
17.  Velké Hoštice OP 17,46 17,46 16,59
18.  Obrubce MB 17,48 17,48 17,33
18.  Český Rudolec JH 17,48 17,48 16,58
20.  Hrabůvka PR 17,52 15,98 17,52
21.  Čikov TR 17,69 16,99 17,69
22.  Kynice HB 17,87 17,52 17,87
23.  Bezdědovice ST 18,02 18,02 16,02
24.  Nalžovice PB 18,13 18,13 16,93
25.  Vřesovice HO 18,22 18,22 17,52
26.  Srubec CB 18,27 16,99 18,27
27.  Únětice 1911 A PJ 18,50 18,50 16,93
28.  Novosedly ST 18,57 18,57 17,71
29.  Hrabice PT 18,75 18,09 18,75
30.  Pasohlávky BO 19,03 16,31 19,03
31.  Petrovice TR 19,11 19,11 16,52
32.  Mladoňovice TR 19,23 19,23 17,31
33.  Starý Jičín NJ 21,46 21,37 21,46
34.  Horní Kamenice DO NP NP NP
34.  Milenovice PI NP NP NP
34.  Sedlatice JI NP NP NP
34.  Slavošovice CB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dlouhá Ves RK 16,69 16,69 16,61
2.  Renmotor Jinolice JC 16,84 16,84 16,17
3.  Budišov TR 16,91 16,52 16,91
4.  Stará Říše JI 16,97 16,64 16,97
5.  Malé Hoštice OP 17,05 17,05 16,56
6.  Nevcehle JI 17,10 17,10 16,83
7.  Olešná HB 17,40 17,40 16,99
8.  Dětkovice VY 17,71 17,62 17,71
9.  Nepomuky UO NP NP NP
9.  Sloup PZ NP NP NP
9.  Košťálov SM NP NP 16,84
9.  Hrobice Explosia PA NP NP 17,10
9.  Hlubyně PB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,0615,6216,062015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sychotín BK16,0516,1216,122015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Louňovice pod Blaníkem BN16,4316,2816,432016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Stará Říše JI16,4916,1816,492017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,5715,9316,572016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Louňovice pod Blaníkem BN16,6016,0116,602017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT15,8116,6116,612017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dlouhá Ves RK16,6916,6116,692019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vitiněves JC16,6216,7316,732015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Benešov u Semil SM16,7716,1816,772017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rokytno PA16,8016,7316,802017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Renmotor Jinolice JC16,8416,1716,842019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Budišov TR16,5216,9116,912019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Louňovice pod Blaníkem BN15,6416,9216,922015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radíkov PR16,8016,9416,942017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Stará Říše JI16,9416,4316,942018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Stará Říše JI16,6416,9716,972019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Olešná HB16,9216,9916,992018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dvorce TA17,0516,7517,052015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malé Hoštice OP17,0516,5617,052019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nevcehle JI17,1016,8317,102019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chotíkov PS17,1116,6017,112018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC17,1516,9617,152016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Sychotín B BK17,0717,1617,162016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hrobice PA17,1816,7817,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chrášťany LT16,3017,2217,222016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Vitiněves JC17,2217,0217,222016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Libuň JC16,4117,3717,372018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Olešná HB17,4016,9917,402019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Vranovice Peklo PB17,5817,0117,582017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15 ** 23 09.08.2019 13:56
 Krleša  16 ** 14 10.08.2019 09:29
 Lukáš Vaculík  16 ** 13 10.08.2019 10:49
 Radek Staněk  16 ** 8 05.08.2019 06:51
 Milan Šafránek  16 ** 8 08.08.2019 18:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 0 09.08.2019 13:56
 Milan Šafránek  16 ** 0 08.08.2019 18:58
 Krleša  16 ** 0 10.08.2019 09:29
 Radek Staněk  16 ** 0 05.08.2019 06:52
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 10.08.2019 10:50

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevcehle - Muži

15,93https://youtu.be/ulkfd0nIHNs Honza Adamec

Horní Kamenice - Muži

NPhttps://youtu.be/MW0M8FLr2SU Vlastimil Žák

Hlubyně - Ženy

NPhttps://youtu.be/fG8p0Q3-htk Josef Drnek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře