Výsledky ročníku 2010 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Vl
1
Du
2
Če
3
Ra
4
Mi
5
Body
1. Vlkoš 96 17,34HO
15
15
12
15
-57
2. Čeložnice 77 17,63HO
4
8
10
0
-22
3. Vřesovice 69 17,96HO
8
2
5
10
-25
4. Prušánky 54 18,38HO
10
6
6
12
-34
5. Petrov 48 18,04HO
12
12
8
8
-40
6. Vacenovice B 47 18,20HO
0
10
15
0
-25
-. Mistřín 47 18,42HO
5
3
0
5
-13
8. Vacenovice C 41 17,35TR-----0
9. Vlkoš B 37 19,38HO
2
4
0
4
-10
10. Velká nad Veličkou 32 17,46HO
6
0
3
0
-9
11. Ratíškovice C 23 19,22HO-
0
1
6
-7
12. Rohatec 20 19,70HO
0
1
0
0
-1
13. Hrubá Vrbka 19 18,47HO
0
5
-
2
-7
14. Svatobořice 14 19,60HO
0
0
0
0
-0
15. Mistřín B 9 20,21HO--
4
0
-4
-. Dubňany 9 21,50HO
0
0
0
0
-0
17. Ratíškovice B 6 20,17HO
1
0
2
3
-6
18. Ratíškovice 5 20,03HO
4
0
0
1
-5
19. Prušánky B 4 20,37HO-----0
20. Velká nad Veličkou B 1 20,48HO
0
--
0
-0
-. Kozojídky 1 23,67HO
0
0
-
0
-0
-. Čejkovice 1 26,35HO-----0
-. Blatnice pod Svatým Antonínkem 1 29,27HO
0
0
---0
24. Radíkov 0 16,78PR-----0
-. Vésky 0 17,02UH
0
----0
-. Únětice 1911 0 17,12PJ-----0
-. Neplachovice 0 17,26OP-----0
-. Trnava 0 17,28TR-----0
-. Plumlov 0 17,28PV-----0
-. Urbanov 0 17,29JI-----0
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 17,50PB-----0
-. Velké Hoštice 0 17,50OP-----0
-. Lavičky 0 17,53ZR-----0
-. Bolatice 0 17,66OP-----0
-. Částkov 0 17,82UH
0
----0
-. Petrovice B 0 17,84TR-----0
-. Pasohlávky 0 17,86BO--
0
0
-0
-. Vrbětice 0 17,89ZL-----0
-. Lestkov 0 18,02SM-----0
-. Kněžpole 0 18,10UH-----0
-. Žernovník 0 18,11BK-----0
-. Dolní Němčice 0 18,14JH-----0
-. Starý Lískovec Sport B 0 18,26BM-----0
-. Petrovice 0 18,33TR-----0
-. Hněvošice 0 18,35OP-----0
-. nerozlišeno 0 18,40----
0
-0
-. Babice 0 18,70VS-----0
-. Mistřice 0 19,07UH
0
----0
-. Tvrdonice 0 19,24BV-----0
-. Špičky 0 19,50PR-----0
-. Sudice 0 19,56BK---
0
-0
-. Chrášťany 0 19,57LT-----0
-. Brodeslavy 0 19,72PS-----0
-. Velký Ořechov 0 19,84ZL
0
----0
-. Výčapy 0 19,99TR-----0
-. Salaš 0 20,55UH-----0
-. Lanžhot 0 21,17BV--
0
--0
-. Velké Pavlovice 0 21,47BV-----0
-. Moutnice 0 21,58BO-----0
-. Kobylí 0 21,89BV--
0
--0
-. Komárov 0 22,67ZL-----0
-. Hrobce 0 22,76LT-----0
-. Šaratice 0 22,93VY---
0
-0
-. Dolní Bojanovice 0 23,12HO-
0
-
0
-0
-. Voděrádky 0 23,23PH-----0
-. Hovorany 0 24,13HO-----0
-. Vnorovy 0 24,71HO---
0
-0
-. Vrbka 0 25,70OP-----0
-. Touchovice 0 28,17LN-----0
-. Skalice 0 29,22TA-----0
-. Dubňany B 0 31,37HO-
0
---0
-. Slavkov u Brna 0 53,18VY-----0
-. Bratřejov 0 NPZL
0
----0
-. Krokočín 0 NPTR-----0
-. Poštorná 0 NPBV-----0
-. Bratřejov B 0 NPZL-----0
-. Úherce 0 NPPS-----0
-. Vacenovice 0 NPHO
0
----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Vl
1
Du
2
Če
3
Ra
4
Mi
5
Body
1. Kuželov 104 18,94HO
10
6
10
8
-34
2. Petrov 103 17,02HO
12
12
6
10
-40
3. Hovorany 82 18,55HO
4
4
12
6
-26
4. Kuželov B 78 19,35HO
8
10
8
0
-26
5. Hrubá Vrbka 72 17,57HO
6
0
1
12
-19
6. Rohatec 34 21,19HO
2
-
4
4
-10
7. Lipov 32 19,60HO
1
8
2
1
-12
8. Mistřín 8 23,80HO
0
2
0
2
-4
9. Chrášťany 0 17,38LT-----0
-. Sedlejov 0 18,22JI-----0
-. Radíkov 0 18,63PR-----0
-. Únětice 1911 0 18,94PJ-----0
-. Miroslav 0 19,13ZN-
0
---0
-. Velký Ořechov 0 19,28ZL
0
----0
-. Hrobce 0 19,48LT-----0
-. Nevcehle 0 20,37JI-----0
-. Čeložnice 0 21,07HO
0
0
0
0
-0
-. Velká nad Veličkou 0 21,16HO-
0
---0
-. Lanžhot 0 21,16BV-----0
-. Dubňany 0 21,62HO
0
0
0
0
-0
-. Ratíškovice 0 21,87HO-
0
0
0
-0
-. nerozlišeno 0 22,56------0
-. Voděrádky 0 23,01PH-----0
-. Bohuslavice u Zlína 0 23,24ZL
0
----0
-. Bratřejov 0 23,33ZL-----0
-. Vítonice 0 24,50ZN-----0
-. Kobylí 0 25,59BV-----0
-. Čeložnice B 0 27,24HO--
0
--0
-. Poštorná 0 27,59BV-----0
-. Kozojídky 0 28,73HO
0
----0
-. Výčapy 0 29,03TR-----0
-. Vésky 0 39,60UH-----0
-. Touchovice 0 NPLN-----0
-. Výčapy G 0 NPKH-----0
-. Komárov 0 NPZL-----0
-. Sychotín 0 NPBK-----0


Celkem se účastnilo:  114 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: