Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Vl
2
Du
3
Če
4
Ra
5
Mi
6
Hr
7
Pe
8
Ro
9
Hr
10
Ku
11
Pr
12

13
Ho
14
Hr
15
Ve
16
Va
17
1. Mistřín A 145 16,79HO
15
6
5
12
8
15
-
10
15
--
8
12
-
12
15
12
2. Vésky B 128 15,62UH
0
10
15
8
15
6
-
12
12
0
-
12
10
-
15
5
8
3. Pasohlávky 126 17,17BO
0
15
12
15
-
12
-
15
---
15
15
--
12
15
4. Vřesovice 79 17,98HO
0
12
0
0
10
10
-
6
5
--
10
4
-
8
8
6
5. Rohatec 73 17,94HO
12
8
10
5
0
3
-
3
4
--
0
8
-
10
10
0
6. Vlkoš 53 18,41HO
0
0
6
3
0
2
-
8
6
--
2
6
-
4
6
10
7. Svatobořice 42 18,38HO
8
0
8
1
6
4
-
2
0
0
-
3
5
0
5
0
0
8. Velká nad Veličkou A 39 18,23HO
10
0
-
2
0
8
-
4
8
0
-
1
1
-
0
0
5
9. Hrubá Vrbka 38 17,81HO
0
5
4
4
3
5
-
0
10
0
-
0
0
0
6
0
1
10. Vacenovice 33 18,27HO
0
2
0
10
0
1
-
5
---
5
3
--
3
4
11. Prušánky 31 19,06HO
6
4
3
-
4
0
-
0
1
--
6
0
-
3
4
0
12. Ratíškovice 22 18,16HO-
3
2
0
12
0
-
0
0
0
-
0
0
0
2
0
3
13. Petrov 13 18,16HO
5
--
0
5
--
0
3
0
-
0
0
--
0
0
-. Dubňany 13 19,67HO
4
0
0
0
2
--
1
0
0
-
4
2
---
0
15. Mistřín B 8 19,13HO
0
1
0
6
1
0
-----------
16. Blatnice pod Svatým Antonínkem 5 21,12HO-------
0
-
0
----
1
2
2
17. Hodějice 0 18,19VY
0
----------
0
-----
-. Poriadie 0 18,28MY---------
0
-------
-. Čeložnice 0 18,60HO---
0
-------
0
-
0
---
-. Velká nad Veličkou B 0 19,46HO-
0
-
0
-
0
--
2
0
----
0
0
-
-. Sudice A 0 19,91TR-----------
0
-----
-. Stará Turá Drgoňova Dolina 0 20,74NM---------
0
-------
-. Senica nad Myjavou 0 20,86SE---------------
0
-
-. Šaratice 0 21,20VY-
0
---------
0
-----
-. Kúty 0 21,39SE
0
--------------
0
-
-. Petrov B 0 21,99HO-------
0
---------
-. Dolní Bojanovice 0 22,24HO---
0
0
------
0
-
0
0
--
-. Velké Pavlovice 0 22,45BV-----------
0
-----
-. Sudice B 0 22,90TR-----------
0
-----
-. Rudník 0 23,66MY---------
0
-------
-. Tvrdonice 0 23,99BV---------
0
-
0
-----
-. Mutěnice 0 24,34HO----
0
--
0
0
0
-
0
0
0
0
--
-. Kuřim 0 28,78BO-----------
0
-----
-. Petrov Záloha 0 29,32HO-------
0
---------
-. Poštorná B 0 31,08BV---------
0
----
0
--
-. Lanžhot 0 31,41BV--
0
--------
0
-----
-. Kunovice 0 NPUH---------------
0
-
-. Vrbka 0 NPOP--------------
0
--
-. Stvolová 0 NPBK-----------
0
-----
-. Stará Říše 0 NPJI
0
----------------
-. Letničie 0 NPSI
0
----------------
-. Salaš 0 NPZL--------------
0
--
-. Vrbovce Šance 0 NPMY---------
0
-------
-. Vésky A 0 NPUH
0
0
-
0
-------------
-. Lavičky 0 NPZR
0
----------------
-. Bratřejov 0 NPZL-
0
-------------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Vl
2
Du
3
Če
4
Ra
5
Mi
6
Hr
7
Pe
8
Ro
9
Hr
10
Ku
11
Pr
12

13
Ho
14
Hr
15
Ve
16
Va
17
1. Lipov 142 17,83HO
0
10
12
8
10
12
10
8
12
-
10
12
2
12
0
12
12
2. Hovorany 134 17,76HO
8
12
10
0
12
10
8
6
10
-
12
10
12
10
6
8
0
3. Ratíškovice 116 17,46HO
12
6
8
6
6
4
12
12
0
-
8
0
4
6
12
10
10
4. Kuželov 92 18,56HO
10
2
0
10
4
6
4
10
6
0
6
8
10
8
0
2
6
5. Velká nad Veličkou 54 18,60HO
6
1
-
12
8
0
2
0
8
----
1
8
-
8
6. Hrubá Vrbka 48 18,17HO
4
8
0
-
1
8
-
2
-
0
1
--
4
10
6
4
7. Dubňany 39 19,29HO
2
4
0
0
2
--
1
4
0
4
6
8
2
4
-
2
8. Hroznová Lhota 30 20,86HO
1
-
0
4
0
-
6
4
1
0
2
-
6
0
2
4
0
9. Petrov 0 18,64HO-----------
0
0
----
-. Kúty 0 20,17SE---------------
0
-
-. Petrov B 0 21,21HO-------
0
-
0
0
--
0
0
0
0
-. Hodějice 0 22,06VY
0
0
---------
0
-----
-. Kuželov B 0 22,12HO----------
0
------
-. Lipov B 0 23,62HO----------
0
--
0
0
0
-
-. Tvrdonice 0 25,71BV-----------
0
-----
-. Lanžhot 0 49,11BV--
0
--------------
-. Rudník 0 NPMY---------
0
-------
-. Petrov A 0 NPHO-------
0
---------
-. Moravský Svätý Ján 0 NPSE--
0
--------------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: