Výsledky ročníku 2006 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Vl
1
Če
2
Ra
3
Pe
4
Va
5
Du
6
Ro
7
Pr
8
Hr
9
Ve
10
Pe
11
1. Vacenovice 144 17,13HO
1
1
1
2
17
-
1
-
1
1
1
2. Vlkoš 126 17,78HO
8
2
2
1
25
1
3
1
3
2
4
3. Petrov 118 17,85HO
2
3
3
5
22
2
2
2
16
2
18
2
4. Vacenovice B 76 18,01HO
9
4
4
15
12
3
4
9
4
3
15
5. Prušánky 59 19,14HO
6
-
6
4
19
4
9
25
-
9
5
6. Vlkoš B 43 19,01HO
13
21
7
6
24
12
12
25
14
4
3
7. Hrubá Vrbka 33 19,22HO
19
18
9
11
21
5
6
25
7
8
9
8. Čeložnice 30 19,11HO
7
13
5
17
32
6
8
25
4
13
15
-
9. Velká nad Veličkou 28 18,56HO
17
10
12
7
23
-
7
25
15
5
16
6
10
10. Vřesovice 24 19,38HO
14
6
13
16
28
7
5
22
8
5
14
-. Ratíškovice B 24 20,41HO
11
7
11
9
27
8
10
11
11
11
8
12. Hrubá Vrbka B 22 19,11HO
10
9
10
12
-
18
17
3
6
12
-
13. Ratíškovice 18 20,05HO
18
8
8
20
26
17
-
7
10
7
14
14. Rohatec 16 20,15HO
22
14
16
13
-
10
13
10
9
-
6
-. Rohatec B 16 20,56HO
15
12
17
10
29
18
11
6
12
-
7
16. Čeložnice B 12 21,28HO
12
5
14
8
-------
17. Dubňany 2 20,65HO
22
17
20
14
31
9
-
24
---
18. Josefov 1 25,14HO-
20
-----
15
---
19. Radíkov 0 17,01PR----
1
------
-. Petrovice 0 17,22TR----
2
------
-. Nevcehle 0 17,45JI----
3
------
-. Pustkovec 0 17,71OV----
4
------
-. Šarovy 0 17,77ZL
3
---
5
------
-. Květinov 0 18,06HB----
6
------
-. Držková 0 18,10ZL
22
---
7
------
-. Lavičky 0 18,26ZR----
8
------
-. Hluboké 0 18,28TR----
9
------
-. Urbanov 0 18,33JI----
10
------
-. Letohrad - Jeleni 0 18,38UO----
11
------
-. Babice 0 18,45VS----
13
------
-. Pravčice 0 18,49KM---
20
14
------
-. Bašnice 0 18,55JC----
15
------
-. Chrášťany 0 18,71LT----
16
------
-. Břevenec 0 18,91OL----
18
------
-. Vésky 0 18,97UH---
3
-------
-. Velký Ořechov 0 19,39ZL
4
----------
-. Bolatice 0 19,46OP----
20
------
-. Velký Ořechov B 0 19,51ZL
5
----------
-. Lanžhot 0 21,86BV-------
25
5
-
13
-
-. nerozlišeno 0 21,86------
15
-
18
18
10
-
-. Mistřín 0 22,08HO
22
11
--
32
11
-
25
--
13
-. Moravská Chrastová 0 22,08SY-------
8
14
---
-. Dolní Bojanovice 0 22,90HO-----
13
-----
-. Bílovice 0 22,97UH--
15
18
-------
-. Svatobořice 0 23,08HO-
16
20
--
14
15
----
-. Šaratice 0 23,85VY
21
------
12
---
-. Mistřice 0 23,99UH
16
----------
-. Velké Pavlovice 0 24,00BV-
15
-----
21
---
-. Ivanovice na Hané 0 24,16VY-------
13
20
---
-. Šardice 0 25,15HO
20
19
19
19
-
16
14
25
16
14
11
-. Štrbice 0 25,18TP----
30
------
-. Miroslav 0 25,52ZN-------
17
---
-. Prlov 0 26,38VS------
16
----
-. Ratíškovice C 0 29,18HO--
18
--------
-. Hovorany 0 32,10HO-------
19
---
-. Vnorovy 0 33,65HO---------
17
12
-. Kuželov 0 40,20HO--------
17
18
-
-. Kobeřice u Brna 0 46,99VY-------
23
---
-. Neplachovice 0 NPOP----
32
------
-. Úherce 0 NPPS----
32
------
-. Bezděkov pod Třemšínem 0 NPPB----
32
------
-. Žďár 0 NPJH----
32
------
-. Bojkovice 0 NPUH
22
----------
-. Čechtín 0 NPTR----
32
------
-. Plumlov 0 NPPV----
32
------
-. Hrubá Vrbka C 0 NPHO-------
25
---
-. Opatovice 0 NPPR----
32
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Vl
1
Če
2
Ra
3
Pe
4
Va
5
Du
6
Ro
7
Pr
8
Hr
9
Ve
10
Pe
11
-. Rohatec 0 20,37HO---
3
-
3
4
-
1
-
3
-. Dubňany 0 20,37HO---
1
-
2
--
2
-
1
-. Čeložnice 0 20,54HO---
2
-
1
3
-
3
-
2
-. Petrov 0 21,18HO---
4
-
4
----
4
-. Hrubá Vrbka 0 21,25HO-----
5
2
-
4
-
5
-. Prlov 0 22,60VS------
1
----
-. Kuželov 0 25,81HO--------
5
--


Celkem se účastnilo:  74 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: