Liga: | VČHL |
Místo: | Bašnice |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 07. 06. 2014 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 25. 05. 2014 19:30 |
Konec rezervace: | 06. 06. 2014 23:59 |
Začátek tipování: | 07. 06. 2014 20:00 |
Konec hlasování: | 07. 06. 2014 00:00 |
Zadal: | Honza Pajer |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-basnice-2014-06-07-4456.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Bašnice | JC | Honza Pajer | ||
2 | 4 | Libuň | JC | Jakub Tomeš | ||
3 | 5 | Pšánky | A | HK | Václav Zubr | |
4 | 6 | Horní Radechová | B | NA | Honza Pajer | |
5 | 7 | Roudnice | HK | Patrik Novák | ||
6 | 8 | Myštěves | HK | Honza Pajer | ||
7 | 9 | Havlovice | TU | Aleš Hejna | ||
8 | 10 | Podůlší | Béčko | JC | Jan Strnad | |
9 | 11 | Renmotor Jinolice | Renmotor | JC | Hana Jarolímková | |
10 | 12 | Pšánky | B | HK | Václav Zubr | |
11 | 13 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Martin Valda | |
12 | 14 | Velký Třebešov | NA | Honza Pajer | ||
13 | 15 | Bystřec | B | UO | Honzin Matějka | |
14 | 16 | Čeperka | N | PA | Michal Tydrych | |
15 | 18 | Trnov | RK | Lukáš Žid | ||
16 | 20 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Martin Valda | |
17 | 23 | Bystřec | A | UO | Martin Valda | |
18 | 49 | Bříšťany | JC | Radovan Bludský | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Letohrad - Kunčice | UO | Tereza | ||
2 | 2 | Myštěves | HK | Honza Pajer | ||
3 | 3 | Vitiněves | JC | Martina Panožková | ||
4 | 4 | Roudnice | HK | Patrik Novák | ||
5 | 5 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
6 | 6 | Dolní Přím | HK | Simona Pavlíková | ||
7 | 7 | Jeníkovice | HK | Lucie Samková | ||
8 | 9 | Trnov | RK | Lukáš Žid | ||
9 | 10 | Sychrov | MB | Kateřina Kmínková | ||
10 | 18 | Libňatov | TU | Tereza Térová | ||
11 | 25 | Letohrad - Orlice | UO | Milu Moravcová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2005/06/11 | Bašnice, JC, | |
2006/07/23 | Bašnice, JC, | |
2007/06/17 | Bašnice, JC, | |
2008/06/15 | Bašnice, JC, | |
2014/06/07 | Bašnice, 5. kolo VČHL | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/30 | Velichovky, VČHL Velichovky | |
2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
2024/07/20 | Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice | |
2024/07/21 | Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice | |
2024/07/27 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
2024/08/18 | Pšánky, VČHL Pšánky | |
Kdy | Kde | Liga |