Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 21. 08. 2022 09:30 |
Kontakt: | SDH Zahorčice |
Telefon: | +420 603 246 502 |
Okres: | Strakonice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | 16,28 | 16,28 | 16,01 | |
2. | Čikov | TR | 16,50 | 16,50 | 16,44 | |
3. | Bašnice | JC | 16,53 | 16,53 | 16,48 | |
4. | Renmotor Jinolice | JC | 16,55 | 16,55 | 16,47 | |
5. | Frýdštejn | JN | 16,56 | 16,56 | 16,48 | |
6. | Žernovice | PT | 16,60 | 16,51 | 16,60 | |
7. | Nevcehle | JI | 16,72 | 16,72 | 16,49 | |
8. | Budeč | JH | 16,76 | 16,76 | 16,74 | |
9. | Letohrad - Orlice B | UO | 16,81 | 16,49 | 16,81 | |
9. | Čechtín | TR | 16,81 | 16,58 | 16,81 | |
11. | Mysločovice | ZL | 17,06 | 17,06 | 17,00 | |
12. | Krotějov Sport | TA | 17,08 | 16,25 | 17,08 | |
13. | Lavičky | ZR | 17,41 | 17,41 | 17,29 | |
13. | Prchalov | NJ | 17,41 | 16,32 | 17,41 | |
15. | Hlubyně | PB | 17,57 | 17,52 | 17,57 | |
16. | Šipoun | PT | 17,64 | 17,18 | 17,64 | |
17. | Nevřeň | PS | 17,81 | 17,39 | 17,81 | |
18. | Drahňovice | BN | 17,85 | 16,77 | 17,85 | |
19. | Olešnice | SM | 17,88 | 16,58 | 17,88 | |
20. | Chotěmice | TA | 17,96 | 17,49 | 17,96 | |
21. | Mochtín | KT | 18,37 | 18,37 | 18,04 | |
22. | Únětice 1911 B | PJ | 18,65 | 18,65 | 18,40 | |
23. | Jaronice | CB | 18,66 | 18,66 | 17,42 | |
24. | Vacovice | ST | 18,87 | 18,13 | 18,87 | |
25. | Střížov | CB | 19,50 | 19,08 | 19,50 | |
26. | Hrabůvka | PR | 19,83 | 19,83 | 19,61 | |
27. | Březová | LI | 20,47 | 20,47 | 18,94 | |
28. | Olešnice | OL | 21,04 | 21,04 | 20,33 | |
29. | Zahorčice | KT | NP | NP | NP | |
29. | Velký Ořechov | ZL | NP | NP | NP | |
29. | Žitná | PT | NP | NP | NP | |
29. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP | |
29. | Únětice 1911 | PJ | NP | NP | NP | |
29. | Petrovice | TR | NP | NP | NP | |
29. | Stará Říše | JI | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasice - Prostějov | PV | 16,97 | 16,97 | 16,78 | |
2. | Benetice | TR | 16,98 | 16,74 | 16,98 | |
3. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,05 | 16,59 | 17,05 | |
4. | Olešná | HB | 17,91 | 17,91 | 16,57 | |
5. | Plumlov | PV | 18,44 | 16,89 | 18,44 | |
6. | Hlubyně | PB | 18,60 | 18,60 | 17,59 | |
7. | Stařeč B | TR | 19,20 | 16,95 | 19,20 | |
8. | Pšánky | HK | 19,80 | 19,50 | 19,80 | |
9. | Ploukonice | SM | 19,86 | 19,86 | 16,97 | |
10. | Stará Říše | JI | 21,60 | 21,60 | 21,06 | |
11. | Budíkovice | TR | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře