Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/08/03 2018/08/17 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
2 2018/08/13 2018/08/17 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár MB BP
3 2018/07/18 2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
4 2018/08/04 2018/08/18 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
5 2018/08/04 2018/08/01 Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!, O pohár starostky Blížkovice,- POZOR ZRUŠENO ZN ZNL
6 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
7 2018/08/05 2018/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
8 2018/07/01 2018/08/17 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
9 2018/07/29 2018/08/17 Provodovice, O pohár starosty obce PR VCPR
10 2018/08/04 2018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
11 2018/08/05 2018/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
12 2018/08/05 2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
13 2018/08/05 2018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
14 2018/08/10 2018/08/17 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
15 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
16 2018/07/31 2018/08/18 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
17 2018/08/03 2018/08/17 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
18 2018/08/04 2018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
19 2018/08/07 2018/08/18 Areál Sádek, Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru OP -
20 2018/08/18 2018/08/18 Hovorany - fotbal.hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka - Hovorany - 9.kolo BHL HO BHL
21 2018/06/18 2018/08/16 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN) ZN -
22 2018/08/12 2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
23 2018/08/08 2018/08/18 Roudný, FNC Roudný JN FNC
24 2018/08/04 2018/08/18 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
25 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
26 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
27 2018/08/05 2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
28 2018/08/06 2018/08/18 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
29 2018/08/01 2018/08/19 Vysoká, hřiště, O pohár SDH Vysoká PR -
30 2018/08/05 2018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
31 2018/08/06 2018/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B) OP -
32 2018/08/09 2018/08/19 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
33 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, O pohár PT ŠHL
34 2018/08/20 2018/08/24 Bakov nad Jizerou, koupaliště, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
35 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
36 2018/08/16 2018/08/25 KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč., O PUTOVNÍ POHÁR SKLÁREN KAROLINKA, RAŤKOVSKÁ GRAPA VS -
37 2018/08/11 2018/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
38 2018/05/01 2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den KH -
39 2018/08/11 2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
40 2018/08/12 2018/08/24 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
41 2018/08/12 2018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
42 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
43 2018/08/14 2018/08/24 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka TR -
44 2018/08/18 2018/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
45 2018/08/18 2018/08/24 Malé Hoštice, hřiště, 12. kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice OP -
46 2018/05/01 2018/08/24 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
47 2018/08/01 2018/08/23 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52 CB -
48 2018/07/02 2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B) UH -
49 2018/08/12 2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
50 2018/08/01 2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník TR -
51 2018/08/12 2018/08/25 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
52 2018/08/15 2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
53 2018/08/11 2018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov ZL -
54 2018/04/17 2018/08/24 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
55 2018/08/19 2018/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
56 2018/08/12 2018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
57 2018/08/20 2018/08/25 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
58 2018/08/12 2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
59 2018/08/01 2018/08/26 Budeč, hasičské hřiště, 1. ročník soutěže v požárním útoku JH -
60 2018/08/03 2018/08/25 Komárov, hasičský areál, 13. kolo MSP Komárov OP -
61 2018/07/30 2018/08/30 Dolní Vilémovice - park, Soutěž v požárním útoku mladých hasičů TR -
62 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci BO -
63 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci BO -
64 2018/08/01 2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště JE -
65 2018/08/17 2018/08/30 Štítary, IV. kolo DO CHL
66 2018/08/19 2018/08/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
67 2018/08/27 2018/09/01 Karlinky, PKL Karlinky LI PKL
68 2018/08/18 2018/08/31 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
69 2018/08/26 2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky OL HE
70 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
71 2018/06/17 2018/08/31 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
72 2018/08/25 2018/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
73 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
74 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
75 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
76 2018/07/23 2018/09/01 hřiště Soběsuky, "BLÁZNIVÝ ÚTOK" - NAOPAK KM -
77 2018/08/12 2018/09/01 Areál SK Hrachovec, 0. Ročník hasičské stovky VS -
78 2018/08/18 2018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
79 2018/08/19 2018/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
80 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
81 2018/08/12 2018/09/01 Hřiště T.J. Pilana, III.ročník Noční soutěže mladých hasičů KM -
82 2018/07/01 2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B TR -
83 2018/08/26 2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B PR ONL
84 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
85 2018/08/19 2018/08/31 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
86 2018/08/18 2018/09/01 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK VCBL
87 2018/08/19 2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
88 2018/08/19 2018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
89 2018/08/07 2018/09/07 Jezdkovice, hřiště, Jezdkovice, Noční soutěž OP -
90 2018/08/25 2018/09/06 Podhradní Lhota areal SDH, Noční soutěž KM -
91 2018/08/20 2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B JI -
92 2018/09/03 2018/09/07 Březno, fotbalové hřiště, Pohár Klenice MB BP
93 2018/08/25 2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
94 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
95 2018/08/26 2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník JH PLPU
96 2018/08/26 2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
97 2018/08/27 2018/09/08 Špičky, O pohár obce PR VCPR
98 2018/08/05 2018/09/08 Dolní Kounice, Požární útok na 2B pro všechny kategorie BO -
99 2018/08/12 2018/09/07 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově JH -
100 2018/08/18 2018/09/07 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
101 2018/09/02 2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
102 2018/08/14 2018/09/09 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek KO -
103 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
104 2018/08/26 2018/09/08 Čechy, O pohár starosty PR PRL
105 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
106 2018/08/27 2018/09/08 Mokrá-Horákov fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU, soutěž na 2B BO -
107 2018/08/14 2018/09/14 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu TR -
108 2018/08/13 2018/09/15 Spálov, pánská zahrada, O pohár starostky obce NJ -
109 2018/09/10 2018/09/14 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
110 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
111 2018/09/01 2018/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
112 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
113 2018/04/17 2018/09/13 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018 PA LPO
114 2018/08/15 2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
115 2018/09/02 2018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
116 2018/09/02 2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
117 2018/08/25 2018/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B OL -
118 2018/09/01 2018/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
119 2018/08/01 2018/09/14 Volenice, Volenická noc PB -
120 2018/04/17 2018/09/14 Tyršovy sady, Pardubice, VIII.kolo LPO 2018 PA LPO
121 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
122 2018/09/09 2018/09/22 Žihobce, O pohár KT ŠHL
123 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
124 2018/09/09 2018/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
125 2018/09/09 2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
126 2018/09/01 2018/09/19 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž VY -
127 2018/09/14 2018/09/27 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
128 2018/08/29 2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště BR -
129 2018/09/16 2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
130 2018/09/24 2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 SM PKL
131 2018/04/17 2018/10/04 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018 PA LPO
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Hovorany - fotba. hřištěŽeny Miroslav82018-08-18 01:36:50
2Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)Muži Štěpánovice42018-08-17 21:57:53
3Měrotínnerozlišeno Dolní Studénky602018-08-17 21:50:20
4Vysoká, hřištěnerozlišeno Hluzov252018-08-17 20:40:34
5Vysoká, hřištěnerozlišeno Černotín222018-08-17 20:39:59
6RudiceMuži Kotvrdovice82018-08-17 20:39:46
7Areál SádekMuži Jeseník292018-08-17 20:00:30
8Bílý KámenMuži Lomnice nad Lužnicí132018-08-17 19:58:16
9RoudnýPS-12Jeřmanice202018-08-17 19:21:58
10RoudnýMuži Jeřmanice212018-08-17 19:21:08
11KatovJuniorkyBohuňov102018-08-17 18:01:30
12KatovŽeny Bohuňov52018-08-17 18:01:03
13Areál SádekMuži Služovice112018-08-17 17:51:21
14KosořicePS-12Ostroměř182018-08-17 17:38:59
15Vysoká, hřištěnerozlišeno Špičky212018-08-17 17:10:58
16RoudnýŽeny Malá Skála52018-08-17 17:04:25
17MladoňoviceŽeny Sedlejov12018-08-17 16:55:01
18MladoňoviceMuži Sedlejov62018-08-17 16:54:49
19VranínŽeny Sedlejov12018-08-17 16:53:48
20VranínMuži Sedlejov62018-08-17 16:53:31
21Svatá Maří (noc)nerozlišeno Budilov262018-08-17 16:43:07
22MladoňoviceMuži Olešná202018-08-17 16:13:17
23MladoňoviceMuži Lesná92018-08-17 15:51:20
24Malé Hoštice, hřištěMuži Hněvošice112018-08-17 15:04:06
25MladoňoviceMuži Mladoňovice12018-08-17 14:53:59
26SmilovMuži Žižkovo Pole82018-08-17 13:58:18
27KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno Vlčovice82018-08-17 13:35:18
28NětčiceŽeny Kostelany52018-08-17 12:25:01
29NětčiceMuži Kostelany312018-08-17 12:24:46
30JabloňovJuniořiStránecká Zhoř42018-08-17 10:50:33
31Lešná u VMMuži Rožnov pod Radhoštěm72018-08-17 10:14:56
32Vysoká, hřištěnerozlišeno Hůrka192018-08-17 10:08:46
33Vysoká, hřištěnerozlišeno Hrabůvka182018-08-17 09:51:26
34Vysoká, hřištěnerozlišeno Hrabůvka152018-08-17 09:50:25
35Komárov, hasičský areálMuži Hněvošice152018-08-17 09:40:51
36Kozmice, Hřiště TJ SokolMuži Hněvošice142018-08-17 09:37:12
37Areál SádekMuži Hněvošice22018-08-17 09:35:18
38MladoňoviceMuži Černín72018-08-17 09:17:35
39Areál SádekMuži Svoboda132018-08-17 08:43:32
40Hrubá Vrbka - fotba. hřištěŽeny Skalica42018-08-17 08:24:01
41KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno Hrabové32018-08-17 08:21:32
42KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno *92018-08-17 07:36:06
43KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno *42018-08-17 07:35:31
44KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno Karolinka Sklárny102018-08-17 07:30:27
45KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno Bystřička52018-08-17 07:29:14
46KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.nerozlišeno Karolinka Sklárny12018-08-17 07:09:41
47JabloňovJuniorkyVelké Meziříčí62018-08-17 06:58:35
48JabloňovŽeny Velké Meziříčí72018-08-17 06:56:49
49Staré MěstoŽeny Jarošov12018-08-17 05:39:34
50Komárov, hasičský areálŽeny Velké Hoštice22018-08-16 21:43:44
51Kozmice, Hřiště TJ SokolŽeny Dobroslavice102018-08-16 21:33:52
52Kozmice, Hřiště TJ SokolMuži Dobroslavice202018-08-16 21:33:04
53Doubravice u Volyně - ČesticeMuži Svatá Maří72018-08-16 21:11:42
54Svatá Maří (noc)nerozlišeno Bohumilice252018-08-16 21:07:25
55Vysoká, hřištěnerozlišeno Hranice142018-08-16 21:07:06
56Svatá Maří (noc)nerozlišeno Bohumilice192018-08-16 21:07:00
57Bílý Potoknerozlišeno Hrabišín232018-08-16 21:04:25
58ŽirovniceMuži Milíčov112018-08-16 20:58:09
59MladoňoviceMuži Třebelovice52018-08-16 20:49:06
60Hřiště Potštátnerozlišeno Hrabůvka252018-08-16 20:26:43
61Měrotínnerozlišeno Otinoves562018-08-16 20:08:29
62Velká Lhotanerozlišeno Ublo152018-08-16 20:00:03
63RoudnýPS-12Smržovka102018-08-16 19:30:38
64Staré MěstoMuži Chvalnov62018-08-16 19:26:30
65KosořicePS-12Smržovka152018-08-16 19:17:50
66KosořicePS-12Smržovka142018-08-16 19:17:41
67DnebohMuži Žehrov192018-08-16 18:46:02
68Sukorady, fotbalové hřištěMuži Žehrov172018-08-16 18:44:58
69KosořicePS-12Velké Hamry172018-08-16 17:44:24
70KosořiceMuži Velké Hamry282018-08-16 17:44:08
71JabloňovJuniořiŽďár nad Sázavou 252018-08-16 15:35:46
72JabloňovJuniorkyŽďár nad Sázavou 252018-08-16 15:35:12
73PodmoklanyMuži Žižkovo Pole82018-08-16 14:39:53
74MladoňoviceŽeny Kostníky32018-08-16 14:16:05
75Měrotínnerozlišeno Niva442018-08-16 13:05:23
76KosořicePS-12Těpeře162018-08-16 13:05:12
77KosořiceMuži Těpeře142018-08-16 12:50:46
78Hřiště Potštátnerozlišeno Výkleky242018-08-16 12:19:58
79KosořicePS-12Janův Důl122018-08-16 12:12:52
80KosořiceMuži Janův Důl132018-08-16 12:12:14
81Cizkrajovnerozlišeno Strmilov62018-08-16 11:57:29
82Lipová-LázněMuži Břidličná162018-08-16 10:28:03
83Lipová-LázněMuži Stará Ves152018-08-16 10:27:45
84HerolticeŽeny Radostín nad Oslavou32018-08-16 09:45:39
85HodějiceMuži Topolany152018-08-16 09:24:16
86HodějiceMuži Topolany122018-08-16 09:23:55
87HodějiceMuži Ivanovice na Hané92018-08-16 09:23:33
88Vysoká, hřištěnerozlišeno Vysoká12018-08-16 08:21:18
89Areál SádekMuži Zátor232018-08-16 08:12:59
90Lipová-LázněMuži Bernartice142018-08-16 07:48:07
91Lipová-LázněMuži Milotice nad Opavou102018-08-16 06:15:45
92KosořicePS-12Nová Ves22018-08-16 05:51:38
93KosořiceMuži Nová Ves52018-08-16 05:51:07
94KosořiceMuži Karlinky12018-08-16 05:50:47
95hřiště VítoniceStarší žáci Stařeč72018-08-15 23:12:27
96hřiště VítoniceStarší žáci Rokytnice nad Rokytnou52018-08-15 23:10:51
97Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Strachoňovice112018-08-15 22:26:35
98Jemnice - náměstí Svobodynerozlišeno Strachoňovice52018-08-15 22:26:01
99RoudnýPS-12Škodějov192018-08-15 22:19:50
100KosořiceMuži Příchovice62018-08-15 22:16:03
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání