Pozvánka na soutěž v Ratíškovicích

Vydáno dne 07. 06. 2004 (3912 x přečteno)

Tak a po krátké pauze tu máme další soutěž zařazenou do Grand Prix Hodonín. Tato soutěž se bude konat v sobotu 12.6.2004 a bude zahájena ve 14:00.

Tato soutěž se bude již tradičně konat na asfaltové cestě před místní zbrojnicí. Celá trať je mírně z kopce, díky čemuž jsou zde k vidění skvělé časy. Časomíra je jako obvykle elekronická se sklopnými terči. A jak je tomu na hodonínsku zvykem tak se bude soutěžit dvoukolově a započítávat se bude lepší z pokusů.

V loňském roce zde svedly těsný souboj o prvenství družstva z Vacenovic a Petrova. Boj s časem se lépe podařil Vacenovicím, když o 8 setin sekundy porazily Petrov a s časem 17:20 zvítězily.

I letošní ročník slibuje skvělou podívanou. Družstvo z Vlkoše bude bojovat o udržení průběžné první příšky v GP. Družstva z Čeložnic a Velké nad Veličkou se budou snažit ukázat, že jejich umístnění na druhé a třetí pozici ve Skoronicích nebyla náhodná. Naopak Pertov a Vacenvice se budou snazit dokázat, že jejich výpadky byly pouhé náhody. A nesmíme zapomenout i na ostatní družstva startovního pole, která se budou snažit plány těchto družstev překazit.

Tak a ted se můžem jenom těšit na hojnou účast družstev z hodonínska a samozřemě všichni přivítají konkurenci z ostatních koutů naší vlasti a sousedního Slovenska.