SDH Vlkoš opět vítězně

Vydáno dne 04. 07. 2005 (4381 x přečteno)

GP Hodonín se o prvním červenocovém víkendu rozjela na plné obrátky. Proběhla dvě soutěžní klání a obě měla stejného vítěze SDH Vlkoš.

Po sobotní soutěži v Petrově se kolotoč Grand Prix přesunul na fotbalové hřistě do Vlkoše. Družstva přivítalo slunečné počasí a perfektně připravená trať. Prezentovalo se 20 kolektivů a jako první se na start postavili domácí. Kluci z Vlkoše podávají letos vynikají výkony a před domácím publikem nezklamali. Dosáhli času 17,90 a nastavili laťku hodně vysoko. Hned po nich převedli pěkný požární útok i hasiči z Petrova, časomíra se zastavila na hodnotě 18,56 a celkově to nakonec znamenalo 4. místo. Jako čtvrté v pořadí startovaly Vacenovice A a potvrdily, že stále patří k tomu nejlepšímu co může okres Hodonín nabídnout. Dosažený čas 18,21 dokázaly ve druhém kole ještě o desetinu vylepšit a obsadili 3. místo. O pouhé dvě setinky sekundy je nakonec porazili kolegové z Béčka. Čas Vacenovic B v prvním pokusu byl 18,09.
Soutěž ve Vlkoši měla velmi slušnou diváckou kulisu a ti co přišli určitě nelitovali. Během celého odpoledne bylo k vidění hned 12 pokusů pod 20 vteřin.
Grand Prix pokračuje už o tomto víkendu soutěží ve Vacenovicích, která je zařazena i do kalendáře Extraligy ČR.