Dobšín v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   28134
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°28*58*N,15°06*50*E
PSČ:  294 04

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  SychrovMB16,7116,8416,842019/06/08Kamenice
2.  MříčnáSM16,8417,3217,322016/05/28Kamenice
3.  KošťálovSM17,1817,6517,652016/09/17Kamenice
4.  KosmonosyMB17,6717,4217,672016/05/21Kamenice
5.  BoroviceMB17,1317,6817,682018/09/15Kamenice
6.  Velké HamryJN17,6817,6817,682017/05/13Kamenice
7.  KosmonosyMB17,4917,7117,712014/05/17- Kamenice
8.  SychrovMB16,8517,7417,742016/06/18Kamenice
9.  HuťJN17,7517,8317,832019/09/14Kamenice
10.  DnebohMB--17,862014/09/07- Kamenice
11.  BoroviceMB17,7217,8917,892014/06/28- Kamenice
12.  VelichovkyNA17,9417,8417,942016/09/17
13.  Velké HamryJN17,9617,7217,962016/05/14Kamenice
14.  Malá SkálaJN17,0317,9717,972019/09/22
15.  FrýdlantLI--18,002013/10/05- Kamenice
16.  Krásná VesMB--18,012013/05/05- Kamenice
17.  RadimoviceLI18,3017,1018,302018/05/20Kamenice
18.  LibuňJC18,3017,4118,302014/06/22- Kamenice
19.  SychrovMB--18,312013/08/25- Kamenice
20.  JirkovJN18,3418,3318,342016/09/03Kamenice
21.  JirkovJN17,9418,3518,352014/09/20- Kamenice
22.  MříčnáSM18,4418,1318,442014/05/31- Kamenice
23.  JirkovJN18,4518,3218,452018/09/09Kamenice
24.  HuťJN18,4717,8318,472014/09/13- Kamenice
25.  DubenecTU18,5217,2518,522019/06/29
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/09/22 Malá Skála JL 17,97 11 5
2019/06/29 Dubenec VČHL 18,52 11 0
2019/09/14 Kosořice, hasičské hřiště BP 23,99 5 11
2019/08/24 Bakov nad Jizerou BP 27,83 5 11
2019/09/07 Březno/Židněves, fot. hřiště BP 31,47 12 4
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště BP 31,59 10 6
2019/08/03 Bechov - 52,11 7 0
2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště BP NP 19 0
2019/06/16 Chotětov, fotbalové hřiště BP NP 16 0
Kamenice 2019/06/08 Sychrov JL 16,84 3 13
Kamenice 2019/09/14 Huť JL 17,83 8 8
Kamenice 2019/05/25 Mříčná JL 18,62 6 10
Kamenice 2019/05/18 Kosmonosy JL 18,63 13 3
Kamenice 2019/05/26 Libuň JL 18,71 10 6
Kamenice 2019/09/15 Košťálov JL 18,77 14 2
Kamenice 2019/06/29 Dubenec JL 18,97 14 2
Kamenice 2019/07/20 Borovice JL 19,19 17 0
Kamenice 2019/08/18 Dneboh JL 21,33 15 1
Kamenice 2019/05/12 Velké Hamry JL 24,07 12 4
Kamenice 2019/09/21 Benešov u Semil JL 26,15 15 1
Kamenice 2019/08/17 Jirkov JL 28,34 16 0
Kamenice 2019/05/19 Radimovice JL 33,18 16 0
Kamenice 2019/05/11 Krásná Ves JL 33,58 16 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


11. místo JL 20135. místo JL 20145. místo JL 201510. místo JL 201617. místo JL 201711. místo JL 201815. místo BP 201814. místo BP 201913. místo JL 2019

Boleslavsky pohar

Tým: Dobšín , nejlepěí čas: 27,83 Útok,nástřik 3xB úzké, body: 21 počet výsledků: 5x

Boleslavsky pohar

Tým: Dobšín , nejlepěí čas: 23,99 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Dobšín , nejlepěí čas: 52,11 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Dobšín , nejlepěí čas: 17,97 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: Dobšín , nejlepěí čas: 18,52 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Jizerská liga

Tým: Dobšín Kamenice, nejlepěí čas: 16,84 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 50 počet výsledků: 14x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Dlouhá Lhota, fotbalové hřiště, Dlouholhotecký pohár, 3B - nástřikové terče 13
      BP
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 16
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 2
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 10
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 15
      JL
      2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče 6
      BP
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 10
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 14
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 15
      JL
      2019/06/16 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče 13
      BP
      2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL 16
      VČHL
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 11
      JL
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 5
      JL
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 17
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 12
      JL
      2019/08/24 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče 1
      BP
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 42
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 42
      EXČR
      2019/09/07 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče 6
      BP
      2019/09/14 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče 4
      BP
      2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 13
      JL
      2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 15
      JL
      2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 10
      JL
      2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 30
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře